Reklama

BadKurp triumfuje w Markach

19/11/2020 08:53

W miniony weekend w Markach odbył się turniej rangi Otwartego Grand Prix Polski "XX MAZOVIA JUNIOR CUP" z udziałem zawodników z Jednorożeckiego Klubu Badmintona "BadKurp". Był to jeden z największych i najsilniej obsadzonych turniejów w ostatnim czasie.

Podczas 3 dni rywalizacji 206 zawodników walczyło w 15 kategoriach, a wśród nich:

  • Adam Krukowski w kategorii - junior młodszy,
  • Zuzanna Grabowska w kategorii - młodzik młodszy,
  • Julian Krukowski w kategorii - żak,
  • Agata Grabowska w kategorii - żak.

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i godnie reprezentowali nasz mały, ale z wielkimi aspiracjami klub. I jak to w sporcie bywa, można grać dobrze, ale punkty zdobywają rywale. Może być też tak, że pomimo trochę słabszego występu, uda się zdobyć wysokie miejsce i cenne trofea. Tak też było podczas tych zawodów, ale o tym nie będziemy się rozpisywać.

Najważniejsze jest to, że nasza para żaków  Agatka & Julek, grając pierwszy raz na takim turnieju i pomimo wielkiej tremy, która paraliżuje nawet bardzo doświadczonych zawodników - zdobyła 2. miejsce na podium w kategorii gra mieszana żaków U-11.

Reklama

GRATULACJE 

Szczegółowe wyniki pod linkiem: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament?id=A96CE9A6-B51D-4C9C-AF45-4944B889DF6B

(BadKurp/fb)

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo ePrzasnysz.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości