Zamknij
REKLAMA

Sprzedam mieszkanie M3 78 m? w Krasnem pow. Przasnysz 153000 zł

Data dodania: 2019-05-19 15:35:55

Promuj to ogłoszenie 153000 zł zł

Opis

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Krasnem - powiat Przasnysz, położone w bloku dwupiętrowym na parterze wraz z murowanym garażem. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, duża kuchnia, łazienka, WC, lodżia (balkon) o łącznej powierzchni 78 m?. Mieszkanie stanowi odrębną własność lokalową, ma założoną księgę wieczystą.
Mieszkanie po remoncie: wymienione okna drewniane firmy ?Sokółka?, na podłogach korytarzy, kuchni, łazienki i WC oraz lodżii położona terakota, zaś na ścianach w kuchni, łazience i WC ? położona glazura. Wymienione drzwi zewnętrzne: drewniane (zamontowane dwa zamki) oraz wewnętrzne. W przedpokoju zamontowana szafa wnękowa z przesuwnymi drzwiami i lustrem. We wszystkich pokojach na podłodze położone panele o niskim stopniu ścieralności. Przy bloku zorganizowany ogródek z działką przydomową o powierzchni ok. 250 m?.

Ogólna cena sprzedaży wraz z garażem i ogródkiem 153 tysięcy złotych (1961,00 zł/m?). Istnieje możliwość rozsądnej negocjacji ceny.

Krasne - to miejscowość gminna, położona w powiecie Przasnysz, w woj. mazowieckim. Na miejscu znajdują się: szkoła podstawowa, biblioteka, urząd gminy, poczta, bank, ośrodek zdrowia, apteka, piekarnia, najstarsza w Polsce Stadnina Koni ?Krasne?, założona w 1857 roku przez hrabiego Ludwika Krasińskiego. Ponadto znajdują się zabytkowy kościół, muzeum rodu Krasińskich, zespół sklepów, przystanek autobusowy, piękny park krajobrazowy i las.

Kontakt telefoniczny: 535 290 755

Kontakt ze sprzedającym

535Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone