Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierowca KAT. C+E (trasy krajowe)

Data dodania: 2019-06-25 10:04:25ID: 3249

509Pokaż numer[email protected]

Praca w zgranym zespole czeka na CIEBIE!
Sprawdź się na stanowisku:
?KIEROWCA KAT. C+E (TRASY KRAJOWE)?
SIEDZIBA FIRMY: powiat makowski (Krasnosielc)
TWOJE OBOWIĄZKI TO:
- przewóz, załadunek i rozładunek towarów na terenie kraju,
WYMAGANIA:
- aktualne prawo jazdy kat. C+E,
- ukończony kurs na przewóz rzeczy,
- elektroniczna karta kierowcy,
- doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych (ew. dostawczych),
- sumienność i odpowiedzialność,
OFERUJEMY:
- trasy na terenie kraju ? codziennie jesteś w domu!
- pracę w dynamicznym zespole
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertę pracy prześlij nam swoje CV pod adres e-mail:
[email protected],
w tytule maila proszę wpisać Kierowca C+E oraz imię i nazwisko
CZEKAMY NA CIEBIE!!!