Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy branża AGRO

Data dodania: 2019-06-25 10:04:37ID: 3247

509Pokaż numer[email protected]

Wyróżnia Cię komunikatywność, otwartość, lubisz pracę z ludźmi? Praca w zgranym zespole czeka na CIEBIE?
DOŁĄCZ DO NAS
Bądź kreatywny i sprawdź się na stanowisku:
?Przedstawiciel handlowy branża AGRO?
MIEJSCE PRACY:
(powiat mławski, ciechanowski)
TWOJE OBOWIĄZKI TO:
- sprzedaż pasz, koncentratów, premiksów i innych produktów ( Sprzedawca dowozi do klientów towar w wyznaczonym terenie, według wyznaczonej każdego dnia trasy)
- rozwój kontaktów z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- doradztwo żywieniowe i opieka nad klientami,
- dbanie o wizerunek firmy
WYMAGANIA:
- samodzielność i zaangażowanie w działaniu,
- umiejętności nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- doświadczenie handlowe w branży związanej z rolnictwem,
- prawa jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia handlowe i produktowe )
- umowę o pracę
- stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertę pracy prześlij nam swoje CV pod adres e-mail:
[email protected],
w tytule maila proszę wpisać Mobilny specjalista sprzedaży + imię i nazwisko
CZEKAMY NA CIEBIE!!