Zamknij

Promuj to ogłoszenie

DORADCA FINANSOWY - PEŁEN ETAT

Data dodania: 2019-06-11 22:42:47ID: 2697

732Pokaż numer[email protected]

Firma LUXKREDYT działa w branży pośrednictwa finansowego na terenie trzech województw. Posiadamy placówki w 9. miastach. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko doradcy finansowego z możliwością szybkiego awansu w strukturach firmy po okresie próbnym.
Oferujemy:
* umowę o pracę na pełen etat,
* atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa oraz premie,
* przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
* ambitne cele i wyzwania jako drogę do awansu na kierownicze stanowisko.
Zakres obowiązków:
* zapewnienie ciągłości pracy oddziałów,
* bezpośrednia obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
* aktywna sprzedaż produktów z oferty LUXKREDYT,
* regularne podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.
Nasze oczekiwania:
* czynne prawno jazdy kat. B,
* dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
* doskonała organizacja czasu i pracy,
* pomysłowość i inicjatywa w zakresie rozwoju firmy,
* znajomość / doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Jeśli szukasz ambitnej pracy z realną perspektywą rozwoju czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny. Adres mailowy: [email protected] W temacie maila prosimy o podanie: ?DORADCA FINANSOWY?.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych jest LUXKREDYT Sp. z o.o., ul. 11-go Listopada 27, 07-410 Ostrołęka. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rekrutacji, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.