Zamknij

Przedwakacyjny korowód tanecznych występów dziewcząt z Klubu 2.ORel

15:50, 18.06.2019 | 2.ORel
REKLAMA
Skomentuj

Nasi tancerze nie próżnują przed wakacjami. 7 czerwca 2019 roku dziewczęta z grup BIG STARS, DREAM DANCE oraz AMARANT wzięły udział w IX Edycji bardzo popularnej w Ciechanowie imprezie WRZUĆ NA LUZ I JESZCZE PLUS, która odbyła się pod patronatem rewelacyjnej organizatorki Alicji Gąsiorowskiej i jej Komitetu Organizacyjnego.

Tego roczna impreza w klimacie "Mini Disneyland" zaczęła się korowodem kilku setek uczestników. Po przemarszu wśród licznych wykonawców nasze tancerki z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego zaprezentowały się w czterech pokazach: Taniec księżniczek, Myszek Mini  oraz w Tańcu Indiańskim a ponadto miały okazję  dodatkowo tanecznie wystąpić z wokalistką Alicją Szemplińską do piosenki Pokahontas.

7 czerwca 2019 roku na boisku "Wembley" w Przasnyszu odbył się "Piknik na cztery łapy". Organizatorami imprezy byli: Urząd Miasta Przasnysz oraz Stowarzyszenie Pies i Spółka. Piknik był poświęcony promocji adopcji zwierzątek, oraz zbiórce karmy i akcesoriów dla milusińskich. Nasze grupy taneczne również otrzymały zaproszenie. Pomimo "żaru z nieba" pokaz dało pięć grup: BIG STARS, DREAM DANCE, CRAZY TEAM, SWEET GANG  oraz AMARANT.

W dniach 15-16 czerwca 2019 roku odbyła się coroczna impreza "Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej", w której udział wzięli: zespół wokalno  - instrumentalny "Przasnyscy Orelowcy" oraz zespoły taneczne z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Grupy taneczne zaprezentowały się w pięciu odsłonach: AMARANT - układ pt. PRZEBUDZENIE, CRAZY TEAM - układ pt. KOCHAM CZEKOLADĘ,  SWEET GANG - układ pt. MAMY TĘ MOC oraz DREAM  DANCE - W UKŁADZIE - WSPOMNIENIE.

Gratulujemy organizatorom pomysłów i zapraszamy się za rok.

Tekst i zdjęcia: M. Bandurska

(2.ORel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone