Zamknij

REKLAMA
09:58, 07.06.2019
Przyjemna atmosfera w pracy wpływa na samopoczucie wszystkich pracowników. Jeśli szef nie zadba o odpowiednie relacje między zatrudnionymi osobami, praca może okazać się źródłem frustracji.
09:56, 07.06.2019
Konkurencja na rynku pracy sprawia, że coraz więcej Polaków decyduje się na inwestycję we własny rozwój, stawiając przede wszystkim na języki obce. Znajomość angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego może być dodatkowym atutem przy rekrutacji.
09:54, 07.06.2019
Poszukujący pracy często decydują się udać do agencji pracy ? to firmy uważane za pośredników między firmami o potencjalnymi pracownikami. Dzięki takim instytucjom proces rekrutacji nie ciągnie się tygodniami. Do tego lepiej znają one realia lokalnego rynku pracy i załatwią wszystkie formalności za poszukującego pracy. Agencje mają dosyć sporo innych mocnych stron, które warto znać.
10:12, 31.05.2019
Wygodne i w pełni bezpieczne użytkowanie instalacji elektrycznej byłoby niemożliwe bez odpowiednio dopasowanego osprzętu elektrycznego. Podstawą staje się zatem wybór gniazd elektrycznych oraz łączników instalacyjnych oraz ich prawidłowe zamontowanie. Należy zwrócić uwagę zarówno na ilość tych elementów, jak i poziom napięcia w instalacji elektrycznej.
© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone