Zamknij

pracownik administracyjny

Nr oferty: StPr/19/0309Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gdańska 4, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: rozliczanie zamówień publicznych,obróbka dokumentów związanych z zamówieniami publicznymi,dokumentacja techniczna dot.inw.drogowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymgane wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym lub ochrona środowiska lub inżynieria środowiskowa, lub prawo , umiejetnośc komputera -mile widzianea znajomość obsługi programów kosztorysowych. mil
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gdańska 4, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Paulina Pająk
      Numer telefonu: 29-752-36-16
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prowadzenie oceny wartości użytkowej bydła mlecznego, bezpośrednio w gosp. hodowców bydła/pobieranie próbek mleka podczas udoju,prowadzenie dokumentacji hodowlanej,rjestracja zdarzeń
      StPr/19/0332
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa finansowa,fakturowanie, obsluga statystyczna,ewidencjia środków trwałych
      StPr/19/0333
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      obsługa klientów w placówce bankowej
      StPr/19/0331
      data rozpoczęcia pracy od 20.07.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      obsługa klienta
      StPr/19/0327
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2019

      obsługa klienta na st.pracy,sprawdzanie terminów produktów, układanie i ekspozycja towaru
      StPr/19/0316
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wymiana okien,obróbka po wymianie
      StPr/19/0292
      data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019

      sprzedaż części samochodowych
      StPr/19/0315

      rozliczanie zamówień publicznych,obróbka dokumentów związanych z zamówieniami publicznymi,dokumentacja techniczna dot.inw.drogowych
      StPr/19/0309
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      według programu stażu
      StPr/19/0312
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      obsługa klienta,parzenie kawy
      StPr/19/0307
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2019