Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/19/0225Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: przewozy na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C+E
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: B.Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Wanda Krukowska
      Numer telefonu: 297564740
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      prace produkcyjne
      16/5/2019
      data rozpoczęcia pracy od 31.05.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      według programu stażu
      StPr/19/0248
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0249

      pomoc w warsztacie samochodowych przy naprawie karoserii samochodowej
      StPr/19/0242
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      zajecia w grupie przedszkolnej
      StPr/19/0230
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

      przewozy na terenie kraju
      StPr/19/0225
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019

      opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć w grupie 5- latków
      StPr/19/0215
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 300 PLN

      pomoc przy sprządzaniu projektów w branzy drogowej
      StPr/19/0183
      data rozpoczęcia pracy od 04.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      nauczanie przedmiotów farmaceutycznych
      StPr/19/0171
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      konserwacja rowów melioracyjnych-naprawa skarp
      StPr/19/0167
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2019