Zamknij

Nie zostawiaj tak swojego auta! Mogą je ukraść i zniszczyć

14:15, 08.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca audi. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ciechanowie na ul. 17 Stycznia. Samochodem osobowym audi, który chwilę wcześniej został skradziony, podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności, kradzieży pojazdu audi a następnie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca. Do kradzieży doszło na ul. Ukośnej w Ciechanowie. Z terenu prywatnej posesji został skradziony samochód, który był niezamknięty a w środku były pozostawione kluczyki oraz dokumenty od pojazdu.

Tuż po północy na ul. 17 Stycznia doszło do wypadku drogowego z udziałem właśnie tego pojazdu. Według wstępnych ustaleń, 19-letni kierujący audi na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup a następnie drzewo. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy, pasażerem był 18-latek. Mężczyźni jechali od strony centrum w kierunku osiedla bloki. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala. Z uwagi na obrażenia ciała kierowca został w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej, natomiast jego pasażer został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwają czynności w tej sprawie. - informuje kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów

- W pierwszej kolejności, po uzyskaniu informacji od lekarza o stanie poszkodowanego, przystąpiono do stabilizacji pojazdu za pomocą podpór do stabilizacji PT-1200 oraz klinów schodkowych. Ratownicy wykonali dostęp do osoby poszkodowanej a następnie przetransportowali ją na desce ortopedycznej do karetki pogotowia - relacjonuje Damian Kołpaczyński, oficer prasowy KPPSP w Ciechanowie.

Ponadto strażacy za pomocą hydraulicznego dźwigu samochodowego przewrócili pojazd na koła oraz odłączyli akumulator i zakręcili wielozawór od butli LPG. Uszkodzone w wyniku wypadku drzewo zostało pocięte pilarką do drewna i usunięte na pobocze.

fot. KP PSP w Ciechanowie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

MarekMarek

3 0

No i nawet jeśli było AC, to ubezpieczyciel się wypnie. 15:59, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BbsBbs

2 1

Banderowcow pełno teraz 18:53, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone