Zamknij

Kryminałki 07 - 09 czerwca 2019

13:25, 11.06.2019 | KPP
REKLAMA
Skomentuj

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie

09.06.2019r.

  • Godz. 01.15- w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, 18 letni mieszkaniec gm. Kadzidło, podczas interwencji policyjnej podjętej przez funkcjonariuszy wobec niego poprzez używanie słów wulgarnych, szarpanie za umundurowanie oraz uderzanie rękoma po ciele funkcjonariuszy policji dopuścił się do ich znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej. 18 latek został zatrzymany do wyjaśnienia.
  • Godz. 18.00 - w Przasnyszu na ul. Zawodzie, policjanci zatrzymali mieszkańca Przasnysza, który mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

08.06.2019r.

  • Brak zdarzeń kryminalnych

07.06.2019r.

  • Godz. 05.10 -  przasnyscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Orlika w Przasnyszu, dwóch nn sprawców podpala stojące kartony na zapleczu sklepu. Na miejscu interweniujący policjanci zastali mieszkańców Przasnysza w wieku 21 i 22 lat oraz kartony noszące ślady podpaleń. Podczas zatrzymania i doprowadzania do przasnyskiej komendy jeden z zatrzymanych mężczyzn 22 latek poprzez używanie słów wulgarnych i obelżywych dopuścił się znieważenia jednego z interweniujących funkcjonariuszy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
  • Godz. 07.30 - w Dzielinie gm. Czernice Borowe, kierujący Autosanem wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wymijania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Iveco. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.
  • Godz.11.30 - mieszkaniec gm. Czernice Borowe zgłosił, że na portalu aukcyjnym został oszukany przy zakupie szlifierki kątowej o wartości blisko 300 złotych. Pomimo dokonanej przedpłaty pokrzywdzony nie otrzymał zakupionej szlifierki. 
  • Godz. 14.50 - w Krzynowłodze Wielkiej gm. Chorzele, nieznani sprawcy po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia drzwi wejściowych do hal  po byłym SKR, dokonali kradzieży dwóch rozdzielni elektrycznych wraz z ich wyposażeniem, o łącznej wartości około 3 tyś. złotych. 
  • Godz. 18.00 - w Przasnyszu na ul. Rynek nn kobieta narodowości romskiej, podczas zakupu lodów o wartości 4 złotych, wręczyła pokrzywdzonej banknot o nominale 200 złotych. A gdy otrzymała zwrot reszty w kwocie 196 złotych stwierdziła jednak, że rezygnuje z zakupu  i zażądała zwrotu  banknotu 200 złotowego. Podczas wymiany pieniędzy wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni dokonała kradzieży banknotu 100 złotowego z  wcześniej otrzymanej od sprzedawczyni reszty oddając jedynie kwotę 96 złotych.

 

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone