Zamknij

Niespodziewanie wpadł autem na ich posesję - kołami do góry!

12:44, 10.05.2019 | KP PSP Przasnysz
REKLAMA
Skomentuj

10 maja bieżącego roku około godz. 8:15 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Chojnowo gm. Czernice Borowe.

W chwili przybycia straży pożarnej pojazd marki Skoda Octavia leżał na dachu w przydrożnym rowie. Dwie osoby podróżujące autem (kobieta i mężczyzna) opuściły rozbity samochód o własnych siłach przed przyjazdem służb ratowniczych, podróżujący nie uskarżali się na żadne dolegliwości.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu w uszkodzonym aucie instalacji elektrycznej i gazowej postawili pojazd na koła używając wyciągarki samochodowej.

Osoby uczestniczące w zdarzeniu nie wymagały hospitalizacji. W pierwszej fazie działań droga wojewódzka nr 544 była zablokowana, następnie ruch drogowy odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ lewy bok, przód i dach samochodu Skoda Octavia oraz ok. 6 metrów ogrodzenia prywatnej posesji.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Rostkowo, Czernice Borowe.

(KP PSP Przasnysz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (3)

gośćgość

3 0

To jakj trzeba jechać żeby kołami do góry lądować i to w terenie zabudowanym. *%#)!& i brak wyobraźni. 12:55, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ewaTaewaTa

0 0

Takich ludzi powinno się eliminować z dróg! Jakieś zakazy jazdy przez określony czas... 14:15, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OloOlo

3 0

W tym miejscu to nie jest to "niespodziewane". Co 2-3 miesiące znajduje się "miszcz" kierownicy, który nie wie co to jest ograniczenie 40km/h 16:23, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone