Zamknij

Miasto Przasnysz zamierza uruchomić szalet miejski

15:44, 13.06.2019 | UM
REKLAMA
Skomentuj

Radny Piotr Kołakowski wystąpił pisemnie do Burmistrza Miasta Przasnysza o rozważenie uruchomienia nowoczesnego szaletu miejskiego. Miałyby w nim pojawić się też przewijaki i miejsce dla matek karmiących.

Jest to efekt sygnałów jakie radny otrzymywał zarówno od mieszkańców Przasnysza jak i osób Przasnysz odwiedzających. W ocenie radnego jest to inicjatywa szczególnie wspierana przez rodziców z dziećmi oraz osoby starsze i cierpiące na różne schorzenia. 

Takie sygnały docierają również ze strony miejscowych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w obrębie rynku. 

Burmistrz Łukasz Chrostowski przychylił się do tego pomysłu, wskazując na konieczność wskazania odpowiedniego miejsca, opracowania regulaminu i zasad utrzymania porządku oraz czystości. 

(UM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

MarcinMarcin

2 0

Płatne chociaż za 1zł powinno być, jak ktoś w potrzebie to i tak wejdzie. Uchroni to chociaż trochę przed wandalami i skrywającymi się łotrzykami :) Za darmo nikt tego nie sprząta więc ludzie powinni zrozumieć drobną opłatę za otwarcie drzwi. Ewentualnie kamera przed wejściem w razie zniszczenia lub pozostawienia po sobie syfu, zdjęcie twarzy do wydruku na ścianę szyderców ;) 18:57, 13.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone