Zamknij

Tylko u Nas: Seniorzy świętowali Dzień Matki. Było ludowo i kolorowo

21:52, 07.06.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

W czwartkowy wieczór, 06 czerwca, w Miejskim Domu Kultury mieszkańcy powiatu przasnyskiego świętowali Dzień Matki. święto to obchodzone jest jako wyraz szacunku dla wszystkich matek.

Miejskie uroczystości zorganizował Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział rejonowy w Przasnyszu w ramach projektu "Aktywny emeryt". Zadanie zostało współfinansowane przez Miasto Przasnysz.


Obchody tego wyjątkowego święta rozpoczęto od życzeń płynących od gospodarzy wieczoru oraz Łukasza Chrostowskiego Burmistrza Miasta Przasnysz. Przysłowiową wisienką na torcie były występy artystyczne w wykonaniu „Ludowego Zespołu Artystyczny Płońsk” oraz dzieciaków trenujących w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.


Jako pierwsza zaprezentowała się grupa akrobatyczna VOLTA, która pod kierownictwem Zbigniewa Chylińskiego, wykonała szereg gimnastycznych akrobacji zachwycając tym samym publiczność. Dzieciaki w podzięce otrzymały gromkie brawa na stojąco.

 

Kolejnym wykonawcą był „Ludowy Zespół Artystyczny Płońsk”, działający przy Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, który w 2015 roku został reaktywowany po dłuższej przerwie w całkowicie nowym składzie. Na deskach przasnyskiego MDKu zespół zaprezentował tańce narodowe i ludowe z różnych regionów Polski oraz przyśpiewki ludowe w wykonaniu grupy dziecięcej jak i dorosłej. Nad programem czuwał Dominik Skorek, choreograf zespołu i jednocześnie tancerz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

>>> ZOBACZ WIDEO nr 1

 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone