Zamknij

Czy wiesz "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały"? Odbierz bezpłatny kod...

13:49, 08.07.2019 | GBP
REKLAMA
Skomentuj

Drodzy Rodzice,

jeśli Wasze dzieci są w wieku 2-7 lat, zaś Wy poszukujecie skutecznych metod komunikacji z nimi, zgłoście się do biblioteki po bezpłatny kod otwierający dostęp do aplikacji Parenting Hero na telefony/tablety z systemem android.

Aplikacja Parenting Hero, którą zaprojektowała firma MythicOwl, powstała w oparciu o treści zaprezentowane w książce Joanny Faber oraz Julie King „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat”. Książka jest kontynuacją bestsellerowej serii „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Aplikacja zawiera wszystkie kluczowe metody prezentowane w książce i pozwala je utrwalić oraz przećwiczyć w innowacyjny sposób – za pomocą 17 interaktywnych scenek. Scenki są podzielone na 4 kategorie tematyczne: „Radzenie sobie z uczuciami”, „Zachęcanie do współpracy”, „Rozwiązywanie konfliktów” oraz „Wyrażanie pochwał i uznania”. W każdej kategorii znajdziemy kilka scenek obrazujących typowe sytuacje problemowe z dzieckiem w roli głównej. Po wstępie, zawierającym opis sytuacji, jesteśmy poproszeni o wybór preferowanego przez nas sposobu reakcji (spośród 3 opcji). Każdy wybór skutkuje odmiennym, dalszym ciągiem rozwoju sytuacji. Na końcu każdej scenki znajdziemy podsumowanie merytoryczne.

Oprócz udostępnienia darmowych kodów, firma MythicOwl zakupiła dla każdej z bibliotek na Mazowszu poradniki dla rodziców. Poradniki „Jak mówić żeby maluchy nas słuchały” dołączyły do naszego księgozbioru.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicach Borowych.

(GBP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone