Zamknij

To był wspaniały koncert! Niezwykłe chwile przepełnione radością i...

22:49, 23.06.2019 | K.P.
REKLAMA
Skomentuj
fot. ePrzasnysz

Dziś, 23 czerwca, w Chorzelach odbył się koncert patriotyczny, zorganizowany przez Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele oraz Ośrodek Upowszechniania Kultury. Zaprezentowany został na auli przy krytej pływalni. Przepiękny występ w wykonaniu zespołu "Sonata" z Ciechanowa, miał na celu uczczenie 30 rocznicy czerwcowych wyborów oraz 40 rocznicy pielgrzymki papieża Jana Pawła 2 do Polski.

Na uroczystość przybyło wiele osób między innymi były starosta pan Zenon Szczepankowski i burmistrz Miasta i Gminy Chorzele pani Beata Szczepankowska.

Słuchając koncertu nie jednej osobie zakręciła się łezka w oku. Taka uroczystość zdarza się bardzo rzadko, dlatego warto było przyjść i uczestniczyć w tak cudownym wydarzeniu. Zespół zaprezentował wiele pięknych utworów, między innymi „Czarną Madonnę” oraz „Barkę”, które uwielbiał sam Papież. Jak wiadomo, podczas decyzji konklawe w myślach nucił sobie właśnie wspomnianą „Barkę”. Kolejnymi zacnymi utworami jakie wykonał zespół były "Tłumy serc" oraz "Ojczyzno ma" i kilka innych niezwykłych pieśni.

Zespół "Sonata", który dziś wystąpił składa się z pięciu osób: dwóch wokalistek, jednego wokalisty, pianisty i gitarzysty. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, gdyż ten wspaniały zespół po ponad półtorej godzinie musiał nas opuścić. Były to niezwykłe chwile przepełnione radością i dumą.

Karolina Proszek

Portal

eprzasnysz.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

ApolinaryApolinary

0 1

Kim był Jan Paweł dwa? Chyba Jan Paweł II 10:08, 25.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone