Zamknij

Zaprezentowali swoje talenty podczas Przeglądu Artystycznego w Jednorożcu

09:12, 21.06.2019 | Stowarzyszenie "PZJ"
REKLAMA
Skomentuj

Za nami już 11. edycja Przeglądu Artystycznego. W dniu 6 czerwca jury obradowało w składzie: Eugenia Bonalska, Teresa Wojciechowska, Joanna Teda oraz Artur Olszewski ze Studia Estrada Impresariat, który również nieodpłatnie zapewnił nagłośnienie i Krzysztof Opalach z Zespołu Lavender. 

Na przegląd zgłosiło się 18 podmiotów: soliści, grupy taneczne i instrumentaliści. Popisom przysłuchiwali się i przyglądali uczniowie jednorożeckich szkół. Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali słodki poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy.


Na szczególne wyróżnienie zasłużyło 6 wykonań: Julia Katarzyna Pietrzak i Jakub Groszyk "Dynamiczni Oktawiści”, których przygotowała Olga Pietrzak, "Niebieskie Nutki”, które prowadzi Alina Gołębiowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jednorożcu, grupa "Sweet Girls, którą przygotowała Jolanta Sopelewska i Filip Gomółkiewicz, którego przygotowała Edyta Lorenc z Samorządowego Przedszkola w Jednorożcu, Magdalena Duda ze Szkoły Podstawowej w Olszewce, której opiekunką była Aneta Ptak.

Wyróżnieni zaprezentowali się podczas Festynu "Dzień Jednorożca”, za co dziękujemy organizatorom. Otrzymali także dyplomy i pamiątkowe gadżety. Studio Estrada Impresariat Artur Olszewski ufundował wokalistom nagrodę w postaci nagrania w swoim studiu ścieżki dźwiękowej, wykonywanego utworu, natomiast Krzysztof Opalach zaprosił wokalistów do przygotowania utworu z Zespołem "Lavender” i wspólnego wykonania na scenie.

Zarząd Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” serdecznie dziękuje Krzysztof Iwulski - Wójt Gminy Jednorożec za okazane wsparcie, Dyrekcjom i Pracownikom ZPO, PG i Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu za pomoc i umożliwienie przeprowadzenia Przeglądu "Pokaż Swój Talent”. Podziękowania kierujemy również do Jury. Zapraszamy do wzięcia udziału w Przeglądzie za rok.

Barbara Nizielska

(Stowarzyszenie "PZJ")

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone