Zamknij

Niesamowite. Jak one tego dokonały? [Zdjęcia]

20:49, 07.06.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Brawurowe zwycięstwo uczennic Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych na wojewódzkim finale XXIX Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu! 

Kochani! 

Z ogromną radością informujemy, że zespół reprezentujący Szkołę Podstawową im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych, w składzie: Karina Miś (śpiew), Maja Nawrocka, Julia Janowska, Katarzyna Lewandowska i Dominika Suwińska (taniec), zwyciężył na tegorocznym finale XXIX Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu – finał wojewódzki, zdobywając I miejsce w kategorii klas 7 - 8 i gimnazjów. 

Festiwal zorganizowany został przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach. 

Celem festiwalu jest promowanie i propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego trybu życia, a warunkiem uczestnictwa jest wykonanie piosenki z autorskim tekstem. Z tym zadaniem bezbłędnie poradziła sobie Magdalena Goliasz-Zagajewska, tworząc tekst do muzyki z piosenki pt. „Marry You” autorstwaAri Levine, Bruno Mars, Philip Lawrence z rep. Bruno Marsa.  Pani Magda była również odpowiedzialna za przygotowanie występu zespołu. 

Dziewczyny wywalczyły sobie zwycięstwo prezentując energetyzujące show, w którym nie tylko żywo zachęcały do zdrowego stylu życia poprzez ruch, propagując hasło „Zdrowie zyskujesz, gdy ciało trenujesz”; ale także urzekały interpretacją, precyzją i radością z bycia na scenie. Karina oczarowała zarówno widownię jak i jurorów swoim głosem, a charyzma zespołu choreograficznego dopełniła wykonanie tworząc niepowtarzalne widowisko. 

Pani Magda, pytana o relację, szczerze, choć z tajemniczym wzruszeniem, odpowiedziała tylko, że na wspomnienie tego wykonania „normalnie duma serce rozpiera…”. 

Po takim komentarzu, nie pozostaje nam cień wątpliwości, że występ musiał być naprawdę wyjątkowy. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone