Zamknij

Złoto dla Przasnysza i Chorzel w Czwórboju Lekkoatletycznym

18:43, 20.05.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 19.05.2019 r., w Chorzelach odbyły się Zawody Powiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym - Igrzyska Dzieci. Złote medale trafiły do Chorzel i Przasnysza.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzelach zdobyły I miejsce i awansowały do zawodów międzypowiatowych które odbędą się 24.05 2019r w Kadzidle. 

Szkołę pod opieką p. Radosława Zakrzewskiego reprezentowały uczennice: Emilia Kopczyńska, Magda Fuks, Magda Mackowska, Kamila Szymańska, Ilona Ludwicka, Wiktoria Chrzanowska, Zuzanna Cichowska.

Szkołę Podstawową nr 1 w Przasnyszu reprezentowała drużyna w składzie: Karol Domański, Szymon Bober, Mikołaj Niestępski, Mikołaj Szczygieł, Sebastian Nwoke, Mateusz Mikulski, która zajęła również I miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się Karol Domański, który indywidualnie zajął pierwsze miejsce, drugi indywidualnie był Mikołaj Szczygieł. Uczniowie uzyskali awans do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się w Kadzidle. 

Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, które po podsumowaniu wyników ze wszystkich czterech konkurencji zajęły II miejsce a tym samym uzyskały awans do zawodów międzypowiatowych. Szkołę reprezentowały Magdalena Morawska, Aleksandra Lewandowska, Patrycja Jaroszewska, Oliwia Maruszewska, Laura Pawłowska i Julia Cichocka.

Gratulujemy i życzymy dobrego występu na etapie rejonowym.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone