Zamknij

Nieformalny Mistrz Warmii i Mazur jest w gminie Jednorożec

08:09, 14.05.2019 | BadKurp
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 12.05.2019 r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur - Junior Cup. W turnieju w kategorii młodzik wystartował nasz zawodnik Adam Krukowski. Występ był, nazwijmy to nieformalno-gościnny, gdyż turniej był przeznaczony tylko dla młodych badmintonistów z województwa warmińsko-mazurskiego.

Ale cóż, wystartował, wygrał wszystkie pojedynki bez straty nawet jednego seta i został "Nieformalnym Mistrzem Warmii i Mazur".

Turniej ten potraktowaliśmy jako rozruch i powrót do gry po małej kontuzji, która spowodowała nieobecność na kilku ważnych turniejach klasyfikowanych do rankingu PZBad.

W tym sezonie startowym jeszcze przed nami: Krajowy Turniej Młodzików w Zielonce -18.05.19; amatorski turniej w Ostrołęce - 25.05.19, Krajowy Turniej Młodzików Harcownik Warsaw Open w Warszawie - 01.06.19 i w końcu najważniejszy turniej sezonu, czyli Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Mysłowicach - 06-09.06.19. Turniej najwyższej rangi, na którym każdy zawodnik trenujący badmintona chce wystąpić, chce wypaść jak najlepiej, chce wygrać. W mistrzostwach bezpośrednie prawo gry mają tylko zawodnicy z czołówki rankingu Polski, pozostali muszą przejść kwalifikacje, więc sam udział to nie lada wyczyn. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie tam pierwszego zawodnika z Jednorożca (a dokładnie ze Stegny).

(BadKurp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone