Zamknij

Afera po koncercie Don Vasyla. Tancerka zgłosiła sprawę na policję

08:54, 21.06.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

W ostatnich dniach o Przasnyszu zrobiło się głośno. Wzmianki występują nawet w mediach ogólnopolskich. Wszystko za sprawą występu Don Vasyla na Dniach Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej, a konkretnie aferze po wspomnianym koncercie.

Występ grupy przebiegł bardzo dobrze, jednak podczas gościny po koncercie doszło do incydentu, który odbija się Przasnyszowi czkawką. Na policję wpłynęło zgłoszenie od jednej z tancerek Don Vasyla, która twierdziła, że podczas pobytu w naszym mieście została wykorzystana seksualnie. Sprawa jest w toku, a zajmuje się nią przasnyska prokuratura.

Zdarzenie mogło mieć związek z podaniem tzw. pigułki gwałtu, czego jak na razie nie potwierdza Szef prokuratury. Do Sądu trafił również wniosek o przesłuchanie pokrzywdzonej. 

Jak podaje Wirtualna Polska, manager zespołu Marian Kowalewski dowiedział się o całym zajściu dopiero z rozmowy z dziennikarzami WP.

To musi być nieporozumienie. Nic się nie stało. Jest Boże Ciało, więc tancerka jest już w domu. Nic mi nie wiadomo o całej sprawie - powiedział Don Vasyl w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Ktoś musiał mieć interes w tym, żeby pokrzyżować nam plany i zrobić antyreklamę. Takie bankiety, gdzie jest alkohol i tańce, to norma u nas, i nigdy coś takiego się nie wydarzyło - zapewniał w rozmowie z WP.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

MarekMarek

2 1

Nie wiem, jak można było z tego gościa zrobić "gwiazdę imprezy". Naprawdę nie ogarniam tego. 09:02, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartekBartek

2 0

Prosimy o podawanie źródła, gdy używane są materiały pozyskane i opracowane przez inne media. Nakazuje to zarówno rzetelność dziennikarska, jak i polskie prawo. 11:36, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© eprzasnysz.pl | Prawa zastrzeżone