:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ludzie Burmistrza

Dodano: 2019-09-04 13:31:18

• Mieszkaniec 2019-09-04 13:31:18

Witam, może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jak dużo ludzi jeszcze nasz nowy wspaniały Burmistrz zatrudni do pracy w urzędzie. Miało być stop układom i wychodzi ze sami znajomi zaczynaja prace.

odpowiedz cytuj
  • ula 2019-09-04 18:50:11

Ja widzę panią burmistrzową w nowej pracy w szkole :) hahah

odpowiedz cytuj
  • co za wiocha 2019-09-04 20:28:08

szkoda?

odpowiedz cytuj
  • co za wiocha 2019-09-04 20:37:51

zapytaj burmistrza , atak w ogóle tu po co ty siedzisz na swoim stołku

odpowiedz cytuj
  • tuba 2019-09-05 08:27:33

Miał być młody burmistrz, nowy standard, wszyscy marzyli o tym że będzie jak w Ciechanowie. A tu tylko dobry marketing na facebooku i nic więcej. Wszedzie upychani są znajomi burmistrza, natomiast nie dzieje się nic co poprawiło by życie w naszym miescie.

odpowiedz cytuj
  • wredna 2019-09-05 15:02:23

mnie też ten fakt rozwala, 3 placówki w ciągu tak krótkiego czasu, mimo iż wszędzie na panią były skargi nadal pracuje z takimi małymi dziećmi.. Żal....

odpowiedz cytuj
  • Obiektywna 2019-09-05 17:03:51

Skargi? Jeśli już zarzuca się takie rzeczy to wypada mieć wiarygodne źródło. Uczyła moje dziecko i ja uwielbiało.

odpowiedz cytuj
  • Rafal 2019-09-05 19:01:03

Śmiać mi się z was chce, każdy na jego miejscu robił by to samo. Zarządzanie czymkolwiek opiera się na pomocy zaufanych osób. Obiecywał ze nie będzie zwalniać i nie zwolnił nikogo ( bynajmniej nie słyszałem). A Pani „burmistrzowa” opiekowała się i moim dzieckiem i był wielki płacz jak dziecko nie zastało jej po powrocie w pracy.

odpowiedz cytuj
  • Jak by nie było zawsze będzie źle 2019-09-05 19:19:55

Czytać się tego nie da, co by ta dziewczyna nie robiła to zawsze będzie źle. Ciekawa jestem jakie skargi... Zajmowała się moim dzieckiem i ją uwielbia! Ma wykształcenie, podejście i jest zaangażowana. Chyba wiele osób to boli... Ludzie zmieńcie podejście i zacznijcie działać, bo niestety jeden człowiek nie zdziała wiele jeśli mieszkańcy nie zmienią podejścia z: \"nic nie zrobię, ale wszystko mi się należy\" na: \"to moja mała ojczyzna, będę o nią dbał\". Wtedy może będzie mniej czasu i energii na hejt w sieci ;)

odpowiedz cytuj
  • Kgjn 2019-09-06 18:30:56

A może Pan Burmistrz wreszcie to wyjaśni i zabierze głos w sprawie przyjęć swoich znajomych. To jest prawda że jest ich dużo i dużo zostało przyjętych. Dużo obietnic i nic z tego . Imprezy cały czas A niestety samymi imprezami człowiek nie żyje. I widzę że w bardzo dobrej komitywie ze starostą

odpowiedz cytuj
  • Antosia 2019-09-06 20:16:49

W starostwie od początku kadencji zostało zatrudnionych kilkanaście osób i nikt się tym nie zajmuje.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama
.

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"