:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Strona 4 kto ma szanse na mandat posła z Przasnysza?

Dodano: 2019-09-02 17:59:33

• coś w tym jest 2019-09-09 19:39:28

już ci odpowiadam Marku! W UE tej demokratycznej niby istnieje frakcja fanatyków Spinellego,włoskiego komunisty z 2 wojny który wydał manifest który najog0ólniej mówi że z ludzi  z różnych narodów i kultur europy trzeba ulepić jednolity twór który będzie mówił jednym głosem ,na jednych głosował ,nie będzie drążył historii czy swoich korzeni,kultury .Krótko mówiąc będzie masą bezimienną ,bez płciową która w zamian za jedzenie i zabawę da się zniewolić.Jak się patrzy na zakusy elit UE wiem że to powoli realizują ,ludzie są różni i z tym trzeba żyć a polityka UE to niczym dawny ZSRR lub CHiny Mao wszystko pod jedna kreską

odpowiedz cytuj
  • Marek 2019-09-09 20:03:11

Opinia jest jak dupa. Każdy ma swoją.
    Ja tam jakoś nie zauważyłem dążenia do ujednolicenia wszystkiego i wszystkich. No ale może mało spostrzegawczy jestem.

odpowiedz cytuj
  • coś w tym jest 2019-09-10 18:47:11

faktycznie nie jesteś spostrzegawczy aby nie zobaczyć waluty euro

odpowiedz cytuj
  • Marek 2019-09-10 21:08:46

Przepraszam, ale co masz do waluty Euro?
    We wszystkich krajach, które w ostatnich latach przyjęły Euro odsetek ludzi zadowolonych ze zmiany jest zdecydowanie wyższy niż odsetek ludzi, którym się zmiana nie podoba.

Ale aby to wiedzieć trzeba zasięgnąć wiedzy o świecie z trochę innych źródeł niż Gazeta Polska albo TVP Info.

Jesli Unia taka zła, to z niej po prostu wyjdźmy. Dziś nikt po nas płakał nie będzie. Mamy wielkiego sojusznika Trumpa. Który wolał grać w golfa niż męczyć kości podróżą do Adriana i Matołuszka.

odpowiedz cytuj
  • Zniesmaczony 2019-09-11 08:02:31

Dyskusja z \"Marek\" jest bez sensu. Swoimi postami pokazał że obraża innych, argumentów brak lub naciągane - znamiona hejtu.

odpowiedz cytuj
  • coś w tym jest 2019-09-11 17:45:37

i tu się mylisz! nie po to nas brały elity liberałów Francji czy Niemiec żeby patrzeć jak Polska kwitnie za ich dotacje.Polacy to bardzo zdolny naród dziś prawie kazdy Polak jest w stanie powiedzieć jak jest stolica np.Bułgarii w swiecie zachodu to niewykonalne oni Polskę mylą z Węgrami cz Czechami są zupełnie nie zainteresowani swiatem ,religią itp...bo system ich jest tak skonstruowany że za nic dostajesz extra wypłatę.Chyba znasz powiedzenie że Polak to murarz,hydraulik,ogrodnik,itp....Polska jeszcze  przed wejściem do UE miała dobre rokowania i rozwój.Więc elity UE doszły do wniosku że to trzeba kontrolować a najlepiej jak weżmie się Polaków do UE i da się im wytyczne aby za bardzo się nie rozszaleli.Dziś w zasadzie każda inicjatywa Polski która by przyniosła nam wiele korzyści musi być zakceptowana przez elity UE.Możesz powiedzieć że mówię głupoty ale spójrz na Chiny jeszcze jak byłem dzieckiem były one synonimem biedy i nędzy i jak ktoś by wtedy powiedział że za 30 lat będą 2 gospodarką świata to człowiek przyzwyczajony do bogatych krajów Europy zach i USA uznał by to za fantazje.I co?UE wybiega mocno w przód jezeli dziś nas nie wezmą to pózniej mogą mieć kłopot.Dodatkow Polska to super rynek zbytu który mógłby zostac przejęty przez kapitał amerykański ,chiński cz nawet rosyjski .Pamiętaj ! nikt nie bierze kogoś i płaci po to aby obserwować jak się on bogaci,i jak sie okazuje nawet wymaga się od nas myslenia jak oni.ot choćby kochania muzułmanów nawet jak będą robić raban.

odpowiedz cytuj
  • Marek 2019-09-11 20:34:15

Panie Zniesmaczony, strasznie mi przykro, że poziom moich argumentów do Pana nie trafia. Ale proszę wziąć pod uwagę fakt, że być może zdolności poznawcze odbiorcy komunikatu nie są wystarczająco rozwinięte?

A kogo niby obrazilem? Aha, chodzi o słowa tępa? Straszne, doprawdy.
    Ale proponuję zapoznać się ze słowami, które wczoraj wyrzuciła z siebie pod adresem RPO niejaka Pawłowicz. Proste i ciemne babsko, które jakimś cudem zostało posłem. Wybrancem narodu. A komunistyczny aparatczyk, niejaki Piotrowicz, bal się przerwać jej slowotok. Jak to Pan skomentuje, Panie delikatny i wrażliwy. No śmiało, wal Pan

odpowiedz cytuj
  • coś w tym jest 2019-09-11 21:49:14

Prawda jest taka że PO_KOi Lewica jest dziś reprezentantem  elit w szerokim słowa znaczeniu ,z reszto wystarczy zobaczyć kto daje im wsparcie.Przez 8 lat olewali zwykłych obywateli co zakończyło ich rozpasanie w 2015 ,nawet znany aparatczyk komunistyczny P.Ikonowicz powiedział w jednym z programów że PO to partia antyspołeczna a on zna te środowisko.Nie każdy ma równe szanse nie każdy jest dzieckiem znanego celebryty ,muzyka,lekarza,polityka itp...czasem komuś te 500+ może dać wiele .W Przasnysz znam wiele rodzin którym ta kwota pomaga i wiem że te pieniadze są dobrze wykorzystane .Dla ludzi możnych i elit każdy kto mieszka w bloku z płyty to degenerat i alkoholik a prawda jest taka że są tam wspaniali i zdolni ludzie ,PO przez swój czas nie POtrafiła tego pojąć i dlatego dziś płacze..

odpowiedz cytuj
  • Marek 2019-09-12 19:36:49

Ale ja nie mówię, że nie pomagać nikomu.
    Pomagać, ale z głową. Pomagać tym, którzy naprawdę potrzebują. A teraz dochodzi do sytuacji, w których ludzie rezygnują z pracy, bo mają 500 plus. Weźmie taki as co miesiąc 1500 na czysto, coś tam na czarno dorobi i po co mu etat?
    Na konwencji PiS wyskoczył jakiś gość co opowiadał, że dzięki 500 plus mógł pojechać w końcu z dziećmi na wakacje. A teraz okazało się, że koleś jest zastępcą dyrektora w banku spółdzielczym. Wiadomo, że w takim banku nie zarobisz tyle co w Pekao, ale niech nie wciska ludziom ciemboty, że do tej pory nie było go stać na wakacje. Bo to bzdura jest i papka dla ciemnoty.
    Albo ktoś kto zarabia 7-9 koła na rękę, to po wuj mu dawać 500 zł? Lepiej zainwestować w szkolnictwo albo służbę zdrowia.
    Ale teraz się okazało, że ze 4000 płacy minimalnej w 2023 to już nie dla nauczyciela, pokicjalna czy pielęgniarki. Więc w tych zawodach zarabia się teraz tyle co na kasie w biedronce, a za 4 lata będzie się zarabiało 20 procent mniej. To jest normalny kraj???

odpowiedz cytuj
  • coś w tym jest 2019-09-12 20:56:03

Polityka socjalna to dziś ważny argument na przetrwanie władzy.wezmy choćby takiego Macrona który najbliższe wybory przegra z kretesem i obojętnie z kim.Zbratał się z elitami UE brał hurtowo uchodzców którzy co rusz robili bomm! i to jego koniec.Zauważ jak Opozycja próbuje robić świństwa.Otóż elity które usadziły się u władzy w dużych miastach dążą do utworzenia takich małych księstw aby nie być zależnym od władzy centralnej.Dlaczego? Bo wiedzą że na poziome całej Polski nie są w stanie wygrać wyborów dlatego wolą tzw.rozbicie dzielnicowe Polski.Już historia pokazała jak to się skończyło kiedyś.Ale zapomiałem że historia to element dla nich obcy i wrogi.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"