:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Strona 3 Czy rodzić w szpitalu w Przasnyszu?

Dodano: 2008-07-20 00:29:20

• Gość 2009-10-09 18:54:59

Wszyscy zachwalaj? lekarza, jak to on niby pom?g? w czasie porodu, a to guzik prawda. Kobiety, kt?re rodzi?y wiedz?, ?e najwi?cej czasu sp?dza z nimi po?o?na.

S?uchajcie Czy mo?ecie poleci? po?o?n??
    B?d? wdzi?czna.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-15 20:22:46

28.08.09r urodzilam sliczna i zdrowa coreczkie .W czasie ciazy chodzilam do pana doktora Fularskiego ,ktory jest bardzo dobrym i sumiennym lekarzem , a przy tym bardzo wesolym czlowiekiem . W czasie ciazy lezalam w szpitalu i mialam kontakt  z innymi lekarzami.Do oddzialu przyjmowala mnie pani doktor
    Nalecz ,ktora byla  bardzo  mila dla mnie mimo iz nie bylam jej pacjentko.Interesowala sie  stanem zdrowia wszystkich pacjentek(co dobrze o niej swiadczy jako o lekarzu). Po cieciu cesarskim opiekowaly sie mna  i moja Magdusia siostry Kasia i  siostra Zosia  wspaniale zreszta . Pamietam jeszcze ze bardzo sympatyczna i pomocna byla siostra Ania,Malgosia - dwie , wiecej imion w tej chwili nie pamietam ,ale wszystkie pomagaly w nocy o polnocy przy karmieniu. Za co bardzo dziekuje bo bez ich pomocy po wyjsciu  z oddzialu kupilabym mleko sztuczne,a tak karmie piersia moja coreczke  .Chcialabym bardzo podziekowac za wszystko.Pozdrawiam i  na pewno polecam rodzic w Przasnyszu.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-23 19:02:49

Polecam Przasnysz, tutaj s? warunki

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-23 19:17:06

Ja te? rodzi?am w Przasnyszu chocia? mieszkam w Makowie i wiem ?e drugie dziecko te? b?d? chcia?a rodzi? w tym samym miejscu. Por?d nie nale?a? do naj?atwiejszych ale super po?o?na siostra Bo?enka Cichocka (chyba dobrze zapami?ta?am) pomog?a bardzo i doktor Fularski kt?ry prowadzi? ca?? moj? ci???, czuwa? i pod koniec r?wnie? pomaga? przy porodzie. Siostry na oddziale noworodkowym w wi?kszo?ci bardzo mi?e, zw?aszcza siostra Bo?enka B?czek, Kasia i wiele innych kt?rych imion nie pami?tam, pomagaj? bardzo i ca?? noc czuwaj?. Za wszelk? pomoc siostrom bardzo dzi?kuj?.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-24 20:35:04

i tak najlepszy jest Jaszczur bo najlepiej z nich robi usg- mi wykryl przerost przeziernosci karkowej u plodu i wyslal na bezplatne badania do profesora Wielgosia. pozniej prowadzil moja ciaze az do porodu i na kazdej wizycie byl mily, duzo tlumaczyl. poza tym nosi fajny 3 dniowy zarost i widzialam go na silowni- ma duze ramionahehe

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-26 20:50:02

Pierwsze dziecko rodzi?am w Ciechanowie - lekarze i piel?gniarki super, drugie dziecko w Przasnyszu - i tu nigdy wi?cej, ka?dy robi Ci ?ask?...

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-26 21:47:06

G?upoty piszesz chyba. Mo?e to ty robi?a? ?ask?, ?e rodzisz

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-27 21:17:03

do tej Pani co pare dni  temu pisala o drze Jaszczurze- kochana czy Ty masz 18 lat, zeby patrzec czy lekarz cwiczy na silowni czy tez nie? taki Jaszczur i tak na Ciebie nawet nie spojrzy bo on ma taka ?adna ?on?. a co do meritum to faktycznie robi super usg, slyszalam juz pare razy od kolezanek, ?e dok?adnie w ci??y ogl?da dzidziusie. pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-27 23:45:23

I co z tego, ?e ma ?adn? ?on?

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-30 13:29:07

Kobiety! Ja urodzi?am 2 dzieci w Przasnyszu. Nie mog? narzeka?, wiadomo, w ka?dym miejscu znajdzie si? siostra, kt?r? po r?kach ca?owa? za jej pomoc i dobre s?owo, ale znajdzie si? te? taka , ?e tylko z ni? na ksi??yc. Trzeba nastawi? si? pozytywnie
    Najlepiej wspominam tak? bardzo mi?? siostr? Ew?(czarne kr?tkie w?osy)
    A z lekarzy to tylko dr. Fularski, albo dr. Jaszczur-CUDOWNI
    Rodzi? trzeba i po mojemu lepiej tu w Przasnyszu ni? daleko od domu i bliskich!!
    Powodzenia dla wszystkich przysz?ych mamusiek:*

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"