:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
.

Strona 2 Czy rodzić w szpitalu w Przasnyszu?

Dodano: 2008-07-20 00:29:20

• Gość 2009-09-07 20:55:24

prawdopodobnie chodzi?o o przodog?owie. a co do zdrowia pacjentek to po ci?ciu niekt?re kobiety s? naprawd? obola?e co nie jest co prawda chorob?, ale te? wymaga odpowiedniego podej?cia personelu medycznego.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-11 05:13:47

Widzia?am dziewczyn? po cesarskim ci?ciu, nie polecam, ca?y czas j? bola?a, a wyj?cie do ?azienki to ju? podziw. Sz?a tak powoli, wida? nie jest to takie fajne jak wszystkie chc?. cesarka cesarka -to tylko dziewczyny dla nielicznych, lepiej si? zastan?wcie, je?li nie ma do tego wskaza?.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-11 18:21:20

pewnie ?e w przasnyszu jestsuper rodzi? a tymi paniusiami po?o?nymi ktore zapominaj? ?es? po?o?nymi mo?e powinni zainteresowa? sie ich prze?o?eni,a nie psuja renome odzia?u, trafi? si? dwie trzy mendowate lale a opinia idzie na wszystkich.chyba nie boj? si? kryzysu.powinna by? porz?dna selekcja w tym zawodzie.mo?e w ko?cu  kt?ra? rodzina nie wytrzyma i lala p?jdzie na zielon? trawk?.powodzenia

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-16 22:00:35

selekcja powinna by? w ka?dym zawodzie, mo?e czasem warto by by?o si? zastanowi? czy my w swoich wykonywanych zawodach jeste?my o"k zamiast tak szybko i do?? bezwzgl?dnie ocenia? innych

odpowiedz cytuj
  • goscprzasnyski 2009-09-22 11:35:08

Witam,
    Jak tak czytam wypowiedzi to my?l? ze zale?y na czyj dy?ur si? trafui.
    Ja np rodzi?am grubo tydzie? po terminie, i jak wchodzi?am na oddzia? to mnie po?o?na nie za mi?o powita?a, kilka  ostrzejszych s??w ,,,,,,,,,, bo ona jest sama na zmianie a obie porod?wki s? zaj?te, i dlaczego izba przyj??a kolejn? pacjentk?.  U mnie sko?czy?o si? ci?ciem cesarskim. A po?o?na dziwi?a si? bo kolor w?d nie by? za ciekawy.
    Owszem s? bardzo mi?e i godne polecenia po?o?ne, ale jet te? kilka gdzie nie radzi?abym z nimi rodzi

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-26 22:54:04

Ja natomiast uwazam ,?e po?o?ne wszystkie by?y super kiedy ja rodzi?am. Tylko taka jedna wysoka m?oda blondyna( lalusia) by?a bardzo niemi?a.Przysz?a rano na drug? zmian? Po porodzie ( a by?o to przeciez pierwsze dziecko) kiedy poprosi?am j? by pomog?a mi przy karmieniu - to fukn??a mi  " a co nie umie pani karmi? " Poczu?am si? tak jak by mi kto obuchem po g?owie da?. B?de jednak rodzi? drugi raz tam i czekam na spotkanie z ni?.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-01 11:49:55

Jak najbardziej polecam przasnysz. Pierwsze dziecko rodzi?am w Makowie i mam fatalne wspomnienia.W Przasnyszu zajmowa?y si? mn? 2 bardzo fajne po?o?ne, jest czysto, bardzo ?adna sala porodowa.Natomiast na oddziale z dzidziusiem nie jest ju? tak fajnie, panie piel?gniarki korzystaj? na ca?ego z faktu, ?e dzidzia jest przy mamusi to niech mamusia si? opiekuje.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-06 11:29:07

Ja rodzi?am  w przasnyszu i bardzo jestem zadowolona.a co do doktora fularskiego przecierz nie ma obowiazku by? przy porodzie ka?dej swojej pacjentki (bo ma ich bardzo du?o)cho? ja jednak mia?am to szcz??cie bo mia? akurat dy?ur. Polecam wszystkim przysz?ym mamom por?d w szpitalu w przasnyszu.

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-08 23:02:09

Zazwyczaj lekarze przychodz? pod koniec porodu, najwi?cej zawdzi?czamy po?o?nym i brawo dla nich za cierpliwo?? i wyrozumia?o?

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-10-09 11:46:00

zgadza sie najwiecej czasu poswiecajo polozne.wielkie dzieki dla nich ,bo naprawde muszo byc cierpliwe:)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"