:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czy rodzić w szpitalu w Przasnyszu?

Dodano: 2008-07-20 00:29:20

• zuzka77 2008-07-20 00:29:20

odpowiedz cytuj
  • zuzka77 2008-07-20 00:29:20

Prosz? Was o opinie bo s? r??ne, niekt?rzy m?wi? ?e w Przasnyszu jest super, a inni ?e ju? "nigdy tu". By?am nawet na oddziale i wygl?da ?wietnie, ale potrzebuj? wi?cej informacji. Z g?ry wielkie dzi?ki!

odpowiedz cytuj
  • bartol 2008-07-24 00:20:17

Moja ciotka ostatnio tu rodzi?a i m?wi ?e nie ma por?wnania z ciechanowem. Jest czysto i mi?o i si? tob? zajmuj?. No ale to i tak dla mnie obce klimaty. W ka?dym razie poleca?a przasnysz...
    powodzenia!

odpowiedz cytuj
  • zorka3 2008-07-29 00:09:05

Siostra rodzi?a u nas w Przasnyszu i by?a bardzo zadowolona tak na 4+. Natomiast kumpela chyba 8 godzin pr?bowa?a urodzi? i nie mog?a,a oni cesarki jej nie chcieli zrobi

odpowiedz cytuj
  • Perła 2008-07-29 07:03:07

Nie wiem, czy na przasnyskim oddziale po?o?niczym "tob? si? zajmuj?". Osob? z mojej rodziny nie zaj?to si? do tego stopnia, ?e skutki s? nie tyle op?akane, co wr?cz tragiczne.
    Nie znaczy to jednak, ?e wszyscy maj? tak przykre do?wiadczenia i ?e na oddziale w innym szpitalu b?dzie lepiej. W naszym kraju s?u?ba zdrowia jest chora. Jak zreszt? wiele innych instytucji.
    Moja rada: bez wzgl?du na wyb?r szpitala, w decyduj?cym momencie, rodzina powinna trzyma? r?k? na pulsie. Obecno?? m??a przy porodzie - wskazana! Jest zdrowy i lepiej mo?e oceni?  ewentualne zbli?anie si? kryzysowej sytuacji ni? rodz?ca kobieta.  Przyda si? te? bardziej do?wiadczona osoba w rodzinie, np. przysz?a babcia. I bezwzgl?dnie domaga? si? pomocy!!!
    Mam nadziej?, ?e nie przestraszy?am. ?ycz? powodzenia i slicznego dzidziusia.

odpowiedz cytuj
  • zuzka77 2008-07-30 16:20:09

Tak my?la?am, polska s?u?ba zdrowia jest wspania?a czasami. Ale wiem, ?e s? te? dobrzy ludzie dzi?ki, kt?rym to wszystko jako? jeszcze funkcjonuje.

odpowiedz cytuj
  • doD 2008-08-12 17:00:33

A ja uwa?am, ?e lekarze w Przasnyszu s? OK, natomiast atmosfera na oddziale po?o?niczym nie za bardzo. Mam por?wnanie bo rodzi?am w Przasnyszu i Nidzicy (gdzie mnie traktowano b. dobrze i ca?y czas przy mnie kto? by?). Moja siostra rodzi?a w Szczytnie i te? by?a zadowolona z po?o?nych, kt?re przy niej siedzia?y mimo, ?e rodzi?a cal? noc...

odpowiedz cytuj
  • kasiucha3 2008-09-02 23:33:32

W Przasnyszu teraz doskonale si? rodzi w por?wnaniu z tym co by?o w starym szpitalu...

I polecam szko?? rodzenia, my?la?am ?e o porodzie wiem ju? wszystko, a tu prosz?... wiele ciekawych informacji i przede wszystkim ?wicze?.To na prawd? pomaga w czasie porodu!

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-08-30 18:17:05

warunki, kt?re teraz panuj? na porod?wkach to w por?wnaniu z czasami kiedy ja rodzi?am, RAJ.  przynajmniej w przasnyskim szpitalu jest super. Warunki jak w domu. Ciesz? si?, ?e moje wnuczki urodzi?y si? w takich warunkach. Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-06 17:07:32

to zale?y wed?ug mnie od tego na jak? zmian? piel?gniarek trafimy. ja sam por?d wspominam tragicznie... m?czy?am si? przez 7 godzin a i tak sko?czy?o si? cesark?. czu?am ?e co? jest nie tak ale po?o?ne zamiast zareagowa? zwi?ksza?y mi dawki oksytocyny-od3 dosz?am w ko?cu do 12 i nic nie pomog?o! dopiero po p??torej godziny sk?rcz?w partych w czasie kt?rych czu?am jakby mni? co? rozrywa?o od ?rodka wezwano lekarza kt?ry kaza? mi jeszzce wytrzyma? p?? godziny i jesli nic nie pojdzie to ci?cie. m?la??m ze umr?...:/ krzycza?am ?eby zrobili ci?cie a ich argument "tyle godzin sie pani meczyla, wiec czy nie szkoda teraz ciecia robic?" pewnie ze szkoda ale co poradze skoro nic nie idzie??? w ko?cu lekarz zauwazyl ze ja nie zartuje i po badaniu stwierdzil ze juz sie wodog?owie robi dzidziusiowi i ze szybko na st??. kiedy anestezjolog juz mnie znieczulil to byla dla mnie taka ulga ze mialam ochote go nosic na rekach. po przeniesieniu na noworodki tez nie bylo lepiej. szczegolnie kiedy dyzur miala jedna piel?gniarka kt?rej nie wymienie z nazwiska  tacy ludzie jak ona nie powinni pacowac na z chorymi ludzmi bo swoimi odzywkami i "mi?ym" zachowaniem moze tylko pogorszyc ich stan. tyle z mojej strony co do minus?w. opr?cz tego to uwazam ze niektore kobiety mog? chwalic ten szpital poniewa? wi?kszo?c po?o?nych i pielegniarek to naprawde super kobiety, sam szpital jest czysty i zadbany a sale porodowe sa tak komfortowe jak malo gdzie. mysle ze to czy warto tu rodzic to kwestia podejscia kazdej z osobna

odpowiedz cytuj
  • Gość 2009-09-07 20:05:56

Witam. Kieruje to do mojej poprzedniczki. jesli stara sie Pani korzystac ze zwrotow medycznych, to prosze  doczytac ,co to jest wodog?owie u dziecka.   Ciesze sie ,ze Pani dziecko tego nie mialo. pozatym na oddziale polozniczym nie ma chorych, sa tylko pacjentki, ktore sa calkoem zdrowe i mlode, chorzy przebywaja na innych oddzialach, a porod jest fizjologia, chioc czasami konczy sie cieciem. pozdrawiam

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"