:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wydarzenia podsumowanie - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 04/01/2010 01:10


W minionym roku 2009 w naszym regionie doszło do wielu ważnych wydarzeń, które z pewnością miały wpływ na naszą przyszłość czyli również na to co nas czeka w 2010 roku. Jak co roku spotkały nas wydarzenia smutne i radosne, dobre i złe.

Poniżej przedstawiamy skrót wydarzeń roku 2009:STYCZEŃ
Nowa droga w gminie Krasne
Zupełnie przebudowaną drogę powiatową oddano do użytku mieszkańcom. Teraz trasa Wola Wierzbowska - Krasne na odcinku 11 kilometrów ma zupełnie nową nawierzchnię. Jest także znacznie szersza niż poprzednio. Zdaniem wójta Krasnego, Pawła Kołakowskiego, stanie się ona "gminną aortą" i przyczyni się do ożywienia całej gminy.

Jasełka po przasnysku (foto)
Tego jeszcze nie było! Przedstawiciele władz miasta, powiatu oraz inne rozpoznawalne w mieście osoby wczorajszego wieczoru, ukazały swój talent aktorski. Już dawno MDK nie gościł tylu widzów...


Mieszkańcy, a rewitalizacja rynku...
Sztandarowy projekt burmistrza Trochimiuka czyli rewitalizacja rynku powoduje ożywione dyskusje. Przy tablicy ogłoszeniowej na rynku gdzie wywieszono projekt wizualizacji ludzie głośno komentują i wyrażają swoje opinie. Dyskusja trwa również w internecie...


MAKABRYCZNE ODKRYCIE
Dziś rano w miejscowości Trzcianka pies przyniósł na podwórko ludzką głowę. Właściciel gospodarstwa natychmiast wezwał na miejsce makabrycznego znaleziska policję.Waszym zdaniem
Czego potrzeba najbardziej w Przasnyszu? Czy planowany wygląd rynku jest ładny? Na te pytania odpowiadali czytelnicy ePrzasnysz w dwóch naszych sondach. Wychodzi na to, że najbardziej brakuje nam pracy, a planowany wygląd rynku się nie podoba.


LUTY
Urzędników przybyło, mieszkańców ubyło
Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk przystąpił do podsumowania dwóch lat swojej kadencji. W opublikowanym obszernym dokumencie dotyczącym tego okresu można znaleźć wiele danych statystycznych. I tak okazuje się, że w urzędzie miasta zatrudnienie wzrosło o ponad 27 %. Jeśli chodzi natomiast o liczbę mieszkańców to w ostatnich dwóch latach zmalała.


Leżał podźgany nożem
Trzydziestolatka znaleziono niedaleko baru "Kaskada". S.K., który jest mieszkańcem Przasnysza, z licznymi ranami kłutymi na całym ciele leżał na ulicy Asnyka.

Kłopoty ze sprawozdaniem
Kosztujące mieszkańców spore pieniądze sprawozdanie z działalności burmistrza w ogóle do niektórych nie dotarło. Mimo, że w sprawozdaniu jest informacja o zatrudnionym gońcu, to burmistrz zlecił jego dostarczenie firmie, która nie wywiązała się z umowy.

Sztuc odwołany
LO im. KEN zostało bez wicedyrektora. Jako powód odwołania swojego zastępcy dyrektor Kowalska podała nielojalność i utratę zaufania.
Edmund Majkowski nie żyje
Wczoraj w wieku 80 lat zmarł znakomity rzeźbiarz, Honorowy Obywatel Przasnysza, zasłużony i bardzo ceniony artysta, Edmund Majkowski.

Żona zadała śmiertelny cios
Podczas kłótni między małżonkami i pod wpływem alkoholu doszło do tragicznej śmierci Wiesława D. Żona nawet nie zdawała sobie sprawy, że zadała śmiertelny cios nożem, była bowiem pod wpływem alkoholu...
MARZEC
Gigantyczne pieniądze trafią do powiatu!
Zarząd Województwa wstępnie wybrał do dofinansowania projekty, które mają się przyczynić do lokowania działalności gospodarczej. Z puli 93 milionów złotych przeznaczonych na ten cel, do naszego powiatu trafić ma ponad 50 milionów.
Orlik na Orlika
W tym roku w Chorzelach i w Przasnyszu powstaną nowoczesne boiska tzw. Orliki. Chorzelski samorząd otrzymał na nie dotację w ubiegłym roku. Teraz z kolei przeszedł wniosek powiatu, który zbuduje Orlika na przasnyskim osiedlu Orlika.


Taniec z gwiazdami III
Po raz trzeci w Przasnyszu odbyła się konkursowa zabawa taneczna nawiązująca do znanego z TV tańca z gwiazdami. U nas w rolę gwiazd wcielają się urzędnicy, nauczyciele czy samorządowcy, a publiczność może zobaczyć ich w tej niecodziennej sytuacji.


Kolejne pieniądze trafią do powiatu, tym razem 5 milionów zł
Samorząd powiatowy ma dobrą passę. Tym razem udało się pozyskać aż 5 milionów złotych z rezerwy ministra finansów. To była prawdziwie pokerowa zagrywka...
KWIECIEŃ
Samobójstwo urzędnika?
Czy 56-letni Paweł G. urzędnik z gminy Krzynowłoga Mała popełnił samobójstwo? Dlaczego po okaleczeniu nożem klatki piersiowej i szyi przyjechał samochodem do brata? Prokuratura zajęła się sprawą.
Rusza przebudowa ul. Orlika
Miasto rozpoczyna budowę ulicy Orlika. To jedna z lepiej utrzymanych ulic w Przasnyszu, mimo to władze miasta zdecydowały, że właśnie ta ulica będzie remontowana. Inwestycja ma kosztować ponad 3 miliony złotych.


Pasja w wykonaniu przasnyszan (galeria)
Dziś w Miejskim Domu Kultury wystawiono spektakl teatralny Misterium Męki Pańskiej pt. "Ludu, mój ludu”. Na scenie można było już po raz drugi zobaczyć znane twarze Przasnysza.


Miasto dostało pieniądze
Na wczorajszej sesji poinformowano, że miasto otrzymało 7,5 mln zł na realizację rewitalizacji rynku. Po remoncie w budynku ratusza będzie bezpiecznie i przestronnie.MAJ
Powiat przasnyski pierwszy na Mazowszu zdobywa miliony z UE
Tydzień temu odbyła się inauguracja RPO na Mazowszu. To właśnie powiat przasnyski jako pierwszy z całego Mazowsza podpisał umowę na dofinansowanie w ramach tego unijnego programu. Za blisko 63 miliony złotych ma być przygotowany teren dla wielu inwestorów chcących u nas utworzyć miejsca pracy.Nie przyjęta przez śniadanie?
Śniadanie jest ważniejsze niż życie dwulatki, takie uczucia miała na izbie przyjęć w przasnyskim szpitalu mieszkanka gminy Czernice Borowe. Młoda matka z dzieckiem nie została przyjęta, mimo że dziewczynka miała kleszcza...


Grupowe zwolnienia w mieście!
Riksza Ekonu, firmy zbierającej i sortującej odpady, nie pojawi się już na naszych ulicach. Zakład stał się nierentowny po tym jak Polska dostosowała swoje przepisy do unijnych. Zwolnienia dotkną ludzi niepełnosprawnych, starszych i chorych, dla których jest to życiowy szok...

CZERWIEC
Porwanie w Przasnyszu!!! Sprawcy już zatrzymani!
W wyniku porachunków w dniu wczorajszym doszło do uprowadzenia 21-letniego mieszkańca Przasnysza. W biały dzień około godziny 12:30 w Przasnyszu, w okolicy baru „Smakosz” dwaj młodzi mężczyźni siłą wsadzili go do bagażnika samochodu i wywieźli w nieznanym kierunku.


PiS wygrał na Mazowszu i w powiecie, Glinka bez mandatu.
Adam Bielan (PiS), Jarosław Kalinowski (PSL) i Jolanta Hibner (PO) - to nasi nowi europosłowie z Mazowsza. Jedyny kandydat z naszego powiatu Jacek Glinka, choć poprawił wynik PO w Przasnyszu, to do mandatu europosła zabrakło mu sporo głosów. W powiecie przasnyskim wygrał PiS...


Burmistrz kontra powiat
Miasto nie ma interesu w tym aby budować domy czy usługi (...) bo to generuje wydatki! Trzeba później np. budować drogi...- mówił podniesionym głosem burmistrz Przasnysza na ostatniej sesji rady powiatu. -Szkoda, że rozwój miasta traktuje pan jako coś niedobrego - padła odpowiedź...


Pierwszy dzień "Dni Przasnysza" (foto+wideo)
Niestety w tym roku pogoda podczas Dni Przasnysza nas nie rozpieszcza. Przez kiepską pogodę odwołano pokaz akrobacji, a na stadionie zrobiło się małe "bagienko". Nie przeszkodziło to jednak mieszkańcom, którzy przybyli w dobrej zabawie podczas koncertów...

Drugi dzień "Dni Przasnysza" (foto+wideo)
W drugim dniu przasnyskiego świętowania pogoda nam sprzyjała. Miejski stadion ożył, gdy na jego murawie pojawiły się tysiące mieszkańców miasta i okolic. Wesoły dzień zakończyły występy zespołów Top One i Oddział Zamknięty.


Jedyni w Polsce
W Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Przasnyszu czterech uczniów stworzyło program do wirtualnego zwiedzania ich szkoły. To sukces na skalę kraju, który pokazuje, że przasnyski "KEN" należy do najlepszych szkół na Mazowszu.


LIPIEC
Jak wypadła matura w LO im. KEN w Przasnyszu?
Przedstawiamy porównanie wyników matury z poszczególnych przedmiotów. Zobacz jak uczniowie przasnyskiego KEN-a wypadli na tle liceów województwa mazowieckiego i Polski.STODOŁA już po raz piętnasty
Ogólnopolska impreza kulturalna wrosła już w krajobraz kulturalny Przasnysza. Fotografik Tadeusz Myśliński jej pomysłodawca i twórca z pasją poświęca się dla stworzenia właściwego klimatu do obioru sztuki fotograficznej. Stodoła od lat przyciąga nie tylko uznanych twórców ale i publiczność z wielu stron Polski.

TRAGICZNY WYPADEK W KRASNEM- 4 OSOBY ZGINĘŁY NA MIEJSCU!!!
Cztery młode osoby nie żyją, jedna jest w stanie krytycznym w przasnyskim szpitalu, dwie kolejne osoby są skierowane do szpitali specjalistycznych. Tak tragicznie skończył się nad ranem powrót młodych z dyskoteki. Samochód został dosłownie przecięty na pół!

Doszli przed tron Maryi
Pobudka o 4.30, choć większość z nas jest na nogach już od 4. Bracia się golą, siostry układają fryzury. Każda grupa wyciąga flagi, transparenty oraz baloniki. Prezentujemy się wyśmienicie. Mimo, że odcinek, jaki mamy pokonać liczy 10 km, nikt się go nie boi i nikt nie narzeka, wszyscy jesteśmy rozentuzjazmowani. - przeczytaj ostatnią relację Mariusza z pielgrzymiego szlaku.


WRZESIEŃ
Alarm bombowy w Urzędzie Miasta

W piątek tuż przed godziną 15 policja otrzymała informację, że w budynku Urzędu Miasta został podłożony ładunek wybuchowy. Natychmiast ewakuowano z budynku pracowników, teren wokół Urzędu Miasta zabezpieczyła policja....
Prymas Polski w Świętym Miejscu

Prymas Polski ks. kard. Józef Glemp celebrował wczoraj uroczystą Mszę św. w Świętym Miejscu. Podczas uroczystości, które były połączeniem odpustu i dożynek parafialnych wspominano również wielkiego syna ziemi przasnyskiej, pochodzącego z Dębin kard. Aleksandra Kakowskiego w 70 rocznicę jego śmierci.

„Ocalić … od zapomnienia”

5. września byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia. Odsłonięto i poświęcono pomnik Wiktora Zacheusza Nowowiejskiego oraz posadzono  tzw. Dęby Pamięci.
Powiat przasnyski pierwszy w Polsce!!!

Czy łatwo jest zdobyć pierwsze miejsce w kraju w jakiejkolwiek dziedzinie? Na pewno jest to zawsze nie lada wyczyn. Każdy chce być najlepszy: sportowcy, uczniowie, firmy, a także samorządy. Właśnie naszemu powiatowi przyznano tytuł najlepszego w Polsce jeśli chodzi o wykorzystywanie środków finansowych z zagranicy.


Wygrana czy samobój?

Komu nie podoba się pomysł funkcjonowania filii SGGW w Przasnyszu? Może się to wydać dziwne, ale właśnie włodarzowi miasta, który dość ma wydatków związanych z obecnością uczelni w naszym mieście. Najpierw miasto ograniczyło uczelni powierzchnię, później wyprosiło z lokalu, a teraz... sprawą ma zająć się samorząd powiatu tak aby uczelnia u nas jednak pozostała.Dwie osoby zginęły w wypadku pod Sierakowem!!! (zdjęcia)

fot. PSP PrzasnyszJedna osoba zginęła na miejscu, druga  zmarła w szpitalu w wyniku wypadku, do którego doszło  dzisiaj o godz. 0:00 na drodze powiatowej 3229 na terenie gminy Przasnysz.

SKŁADOWISKO NIEBEZPIECZNEGO AZBESTU Z REGIONU BĘDZIE U NAS!!!

Na podprzasnyskim wysypisku w Oględzie będzie umiejscowiona "kwatera odpadów niebezpiecznych", przede wszystkim azbestu. Burmistrz Przasnysza mówi o tym niechętnie, a mieszkańcy chcą wiedzieć więcej. Nie wiadomo dlaczego w ogóle doszło do sytuacji, w której będziemy mieli pod nosem tony azbestu. Co dziwne nie wie tego nawet burmistrz.
W Przasnyszu padła 6. w LOTTO!!!

Ostatnia kumulacja w LOTTO przyciągnęła tłumy do kolektur. W kolejkach stali też przasnyszanie. I jednemu z nich się to baaaardzo opłaciło!!! To właśnie w Przasnyszu ktoś trafił szóstkę w popularnym Dużym Lotku!!! Jego szczęśliwe liczby, które zakreślił to: 6, 14, 28, 44, 45 i 48. Wygrany los został zakupiony w kolekturze na ul. Orlika. Wygrana to 4 670 943,30 złotych!!!


PAŹDZIERNIK
Wojna plebana z katechetką

W parafii Parciaki (ok. 30 km od Przasnysza - przyp. red.) doszło do szokującej wojny między proboszczem a katechetką! - pisze "Super Express".
Wygnali księdza spod ołtarza!

W Parciakach znów gorąco. Część parafian nie wytrzymała i wyprosiła z kościoła księdza, wobec którego mają wiele zarzutów. Inni, którzy przyszli wczoraj do kościoła byli tym faktem zniesmaczeni. A wszystko wydaje się wynikiem braku reakcji ze strony łomżyńskiej Kurii biskupiej na niepokojące głosy, które od dawna płynęły z parafii.

Parafianie chcą rządzić Kościołem?!
W Parciakach nie skończyło się na przerwaniu Mszy Św. w ubiegłą niedzielę i odsunięciu proboszcza od posługi. Niektórzy parafianie chcą teraz wybierać sobie księdza, który do nich przyjdzie, a samych kapłanów nazywają pracownikami Kurii. Zachęceni przez media chcą postawić na swoim nie zwracając uwagi jakie może mieć to konsekwencję, które już i tak są ogromne...

Jeden z najlepszych powiatów w Polsce

Powiat przasnyski zdobył II miejsce w Polsce w rankingu inwestycyjnym samorządów w kategorii „powiaty” za lata 2006 – 2008. 6 października w Warszawie przedstawiciele władz powiatu przasnyskiego i Starostwa Powiatowego w Przasnyszu wzięli udział  w uroczystości, podczas której powiat przasnyski otrzymał statuetkę Kazimierza Wielkiego oraz dyplom za zajęcie II miejsca w Polsce w rankingu inwestycyjnym samorządów w kategorii „powiaty” za lata 2006 – 2008.


LISTOPAD
Zmiana przasnyskiego dziekana

Dekanat przasnyski ma nowego dziekana, który został powołany na trzyletnią kadencję. Biskup Piotr Libera wybrał na to stanowisko ks. Zbigniewa Kurkiewicza, proboszcza parafii pw. św. Mateusza w Zielonej.

Dlaczego nie rozmawiają z burmistrzem?

Słusznie, czy nie słusznie, ale pewne jest jedno - Burmistrz Waldemar Trochimiuk nerwowo reaguje na opozycję. Na ostatniej sesji Rady Miasta wszyscy osłupieli, gdy włodarz miasta zaprezentował upust swoich emocji. Poszło o składowisko azbestu i uwagę na temat współpracy z zarządami osiedli.

Uciekł z rąk porywaczy!!! (nowe fakty)

Chwile grozy przeżył porwany 49-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który wykorzystując nadarzającą się sytuację, uciekł porywaczom.
Konkurs "Moja Mała Ojczyzna" rozstrzygnięty

Tydzień temu w dniu Święta Niepodległości odbył się finał patriotycznego konkursu dla dzieci i młodzieży, w którym młodzi wyrażali swoje uczucia do rodzinnej ziemi i miejsca zamieszkania czyli małej ojczyzny. Sala w Miejskim Domu Kultury wypełniła się po brzegi gdy ogłaszano wyniki...


GRUDZIEŃ
SKANDAL. Ciuchcia zamiast basenu?

Wszyscy mieszkańcy naszego powiatu od lat czekają na jedno: basen. Projekt Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych miał być lekarstwem na te potrzeby. Niestety prawdopodobnie przegra z innym projektem z naszego regionu.To nie poprzednie władze miasta odpowiadają za azbest
Z dokumentów, do których dotarł nasz portal wynika, że poprzednie władze miasta nie planowały u nas utworzenia wysypiska azbestu. Zdobyliśmy dokumenty z sesji i komisji odnośnie utworzenia Międzygminnego Związku Regionu Ciechanowskiego.  

Znalazł 30 tysięcy!!!

12 grudnia w Przasnyszu w rejonie ulicy Makowskie i Al. Wojska Polskiego mieszkaniec Przasnysza,  właściciel Auto Komisu zgubił torbę z pieniędzmi w kwocie 30.000 zł wraz z dokumentami oraz kluczami od samochodów. Wkrótce okazało się...


Ktoś zwinął z Lidla 10 tysięcy

Kierownik sklepu "LIDL" zawiadomił przasnyską policję, że dwa dni wcześniej ktoś ukradł sobotni utarg sklepu. Zginęło ponad 10 000 złotych.
Pierwszy Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego dla MKS Przasnysz

Zwycięzcy -MKS PrzasnyszMłodzieżowa drużyna MKS Przasnysz pokonała w finale Ciechanów 2-1  i wygrała sobotni Halowy Turniej Piłki Nożnej, który po raz pierwszy rozgrywano o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego.
Zmarł Aleksander Drwęcki

W wieku 88 lat w Przasnyszu zmarł Aleksander Drwęcki, nauczyciel i regionalista, zasłużony szczególnie w dziele upamiętniania miejsc walk i męczeństwa. Żołnierz Armii Krajowej...
Niespełniona obietnica burmistrza

Zapowiedzieć łatwo, wykonać już gorzej. Ta zasada dotyczy również burmistrza Przasnysza, który zapowiadał, że doczekamy miejskiej imprezy sylwestrowej. Jak zatem mieszkańcy mają rozumieć obietnice burmistrza?

Reklama

Wydarzenia 2009 roku - podsumowanie komentarze opinie

 • - niezalogowany 2010-01-05 14:46:55

  trafiłeś w sedno

 • radiofan - niezalogowany 2010-01-04 21:44:40

  A to wydarzenia roku wg słuchaczy radia:1: Szóstka padła w Przasnyszu!
  2: Nie będzie basenu, będzie kolejka
  3: Są nowe sklepy w Stokrotce
  4: Będzie sieć WiFi w Przasnyszu
  5: Powiat najlepszy w Polsce
  6: Rewitalizacja rynku
  7: Tragiczny wypadek w Krasnem
  8: Dni Przasnysza 2009
  9: Wysypisko azbestu w Oględzie
  10: Odnaleziono 30 tys. zł!
  11: Dźgnęła męża nożem!
  12: Jest ul. Wojskowa
  13: Koniec SGGW w Przasnyszu
  14: Porwanie w Przasnyszu
  15: Zamieszanie w PKS - czy będzie komunalizacja?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

PELLET Pelet SOSNOWY

Posiadam w sprzedaży wysoko kaloryczny certyfikowany pellet sosnowy najwyższej jakości o średnicy 6mm. Można wziąć kilka worków na próbę. W..


Zatrudnię kierowcę C+E

Poszukujemy kierowców C+E. kierunek Skandynawia Więcej informacji pod numerem telefonu: 508564651


Wynajmę mieszkanie przy ulicy

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Tęczowej. Mieszkanie jest 3 pokojowe, posiada 2 łazienki, jest kompletnie umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka,..


SKUP AUT **DOBRE CENY**

SKUP AUT ,KAŻDY MODEL W KAŻDYM STANIE! -DOBRE CENY! -BEZ OPŁAT -ZADBANE I NIE -DO NAPRAW BLACHARSKICH LUB TECHNICZNYCH -LEGALNA TRANSAKCJA ! LEGALNA..


Kierowca kat. B - Bus,

Firma transportowa z Przasnysza zatrudni kierowcę kat. B na trasy międzynarodowe, EU zachodnia. Możliwość zatrudnienia od ręki lub od początku..


Praca w Budownictwie

Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko murarz, cieśla szalunkowy, zbrojarz. Praca przy budynkach przemysłowych, wielorodzinnych,..


Pomogę zredagować pracę

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Remonty, wykończenia wnętrz

Wykonuję gładzie szlifowane bezpyłowo, malowanie tradycyjne i agregatem hydrodynamiczny, kompleksowe remonty łazienek, sufity i ścianki z płyt gk..


Sprzedam OPEL ASTRA H KOM

Opel ASTRA H KOMBI Silnik 1.7 CDTI DIESEL Rok prod.2007 Przebieg 136 tys. Stan bardzo dobry , bezwypadkowy Alufelgi - opony letnie drugi sezon Opony..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez eprzasnysz.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

EMARKA Bożena Bieńkowska z siedzibą w Przasnysz 06-300, Konstantego Pukiańca 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"