:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tragedia w Lesznie! Zginął 8-letni chłopczyk [Aktualizacja]

, Tragedia Lesznie! Zginął letni chłopczyk [Aktualizacja] - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 04/06/2019 14:47

Dziś, 04 czerwca, około godziny 13 na drodze powiatowej w miejscowości Leszno (gm. Przasnysz) doszło do tragicznego wypadku.

Młoda kobieta, mieszkanka naszego powiatu, potrąciła 8-letnie dziecko jadące rowerem. Razem z nim jechała osoba dorosła. Mimo usilnej reanimacji chłopca, nie udało sie uratować.

Dramat dwóch rodzin z Leszna. Kierująca samochodem osobowym, jest młoda mieszkanka Leszna. 

AKTUALIZACJA

Dzisiaj o przed godziną 13 na drodze powiatowej w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, doszło do tragicznego w skutkach wypadku w którym śmierć na miejscu poniósł 8 letni chłopiec.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki Citroen Berlingo, 20 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Leszno, w rejonie skrzyżowania z drogą gminną potrąciła 8 letniego chłopca, który z niewyjaśnionych przyczyn, wjechał na rowerze wprost pod jadący samochód. Niestety na wskutek doznanych obrażeń ciała 8 latek poniósł śmierć na miejscu. Badanie stanu trzeźwości kierującej citroenem wykazało, że w chwili wypadku była trzeźwa.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin. Policja zorganizowała już objazdy i apeluje o rozwagę oraz zachowanie maksimum ostrożności. - informuje Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu

 

Reklama

Tragedia w Lesznie! Zginął 8-letni chłopczyk [Aktualizacja] komentarze opinie

  • Olo - niezalogowany 2019-06-07 20:10:30

    Mądrze prawisz. Przynajmniej coś praktycznego na całe życie się człowiek nauczy.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-06 15:24:54

    Wreszcie może zrobią tam jakiś chodnik dla rowerów. W Bogatem już kilka lat na to czekamy i niestety ale pewnie dopóki nie dojdzie do jakiejś tragedii jak rok temu w Sierakowie czy teraz tragiczny wypadek w Lesznie, to pewnie i w tym roku się nie doczekamy, a ruch jest ..... jaki jest !!!

  • asia - niezalogowany 2019-06-06 06:41:58

    Kochany chłopczyk, trzeba uważać jak jadą dzieci, jaki wielki żal!!!

  • Twarda stopa - niezalogowany 2019-06-05 19:30:52

    Proponuję obowiązkowe lekcje ze znajomości przepisów ruchu drogowego w szkołach zamiast religii. Takie z prawdziwego zdarzenia , a nie tylko kilka lekcji o rowerach prowadzonych przez panią od plastyki czy pana o muzyki.
    Zaowocuje to w przyszłości świadomością pieszych, rowerzystów, a przyda się ubiegającym o prawo jazdy.

  • zxr - niezalogowany 2019-06-05 12:29:32

    Skąd wiesz że prowadząca nie zwolniła?

  • Marcin - niezalogowany 2019-06-05 12:28:04

    A jak nie zauważysz? i wtargnie Ci pod auto w ostatniej chwili? znajdź się po drugiej stronie sytuacji i bądź obiektywny.

  • abc - niezalogowany 2019-06-05 11:34:16

    Wielka tragedia.Czy ktoś zainteresuje się tym skrzyżowaniem zarośnięte z każdej strony brak oznaczeń choć dziś nad ranem pojawiła się ekipa od malowania liny na jezdni tylko szkoda że wszystko się robi dopiero gdy wydarzy się tragedia.

  • aa - niezalogowany 2019-06-05 11:29:19

    Tomek, Dziecko jest pod opieką rodziców. To oni powinni zadbać o jego bezpieczeństwo, jeśli istnieje jakieś ryzyko o bezpieczny przejazd to po prostu się go unika.
    I nie neguję tego, że widząc dziecko/dorosłego/rowerzystę należy zachować szczególną ostrożność, tylko że wszyscy są uczestnikami ruchu, i wszyscy powinni zachować szczególną czujność, ostrożność, a nie tylko kierowcy samochodów.
    Ile razy widzę rowerzystów/pieszych po zmroku bez odblasków, świateł, ubranych na czarno... i kto wtedy jest winny tragedii?

  • Użytkownik - niezalogowany 2019-06-04 23:03:17

    Tragedia. Państwo samorządowcy zainteresujcie się wreszcie chodnikami do szkoły w Bogatem. Przyczyni się to do uniknięcia następnych nieszczęść.

  • Tomek - niezalogowany 2019-06-04 22:32:16

    Do aa. Tak, dziecko na drodze jest "specjalnej troski". W normalnych krajach się to rozumie. W Polsce non stop na drodze zawody. Każdy musi być szybciej, każdy musi być pierwszy. A później wychodzi, że rocznie na drogach ginie 3500 ludzi.

  • aaa - niezalogowany 2019-06-04 22:20:30

    Współczuję rodzinie chłopca i tej młodej kobiecie która być może całe życie będzie miała na sumieniu to dziecko.

  • aa - niezalogowany 2019-06-04 21:55:32

    Nie mówię, że nie... ale piesi i rowerzyści to jacyś specjalnej troski? Także są uczestnikami ruchu i także muszą przestrzegać przepisów, przewidywać pewne sytuacje, tak samo jak kierowcy.

  • Ink - niezalogowany 2019-06-04 20:57:09

    Objazdy ja piszę przez "j"

  • Cichy - niezalogowany 2019-06-04 20:42:45

    Bo jak się widzi rowerzystę to się zwalnia tym bardziej dziecko lub pieszego

  • gos - niezalogowany 2019-06-04 20:07:22

    Szkoda
    A

  • Gosc - niezalogowany 2019-06-04 19:50:08

    Bali sie zplacic za obiady juz poprawili

  • ): - niezalogowany 2019-06-04 18:24:34

    Szkoda );

  • Ink - niezalogowany 2019-06-04 17:59:55

    "Policja zorganizowała już obiady i apeluje o rozwagę oraz zachowanie maksimum ostrożności. - informuje Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu"

  • Iga - niezalogowany 2019-06-04 17:05:35

    Tragedia Boże tak mi żal tego dziecka cale zycie przed nim

  • Xxx - niezalogowany 2019-06-04 15:52:55

    Ogromna tragedia wyrazy wspolczucia dla rodziny.Tez stracilam 8 letnia siostre ,wbiegla pod samochod ????

  • qqqq - niezalogowany 2019-06-04 15:44:49

    co można skomentować *%#)!& *%#)!&

Dodajesz jako: |