:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łukasz Chrostowski został Burmistrzem Przasnysza w II turze

Wybory , Łukasz Chrostowski został Burmistrzem Przasnysza turze - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 04/11/2018 23:01


Łukasz Chrostowski wygrał w II turze wyborów i będzie przez najbliższe 5 lat Burmistrzem Przasnysza.

W II turze głosowania na burmistrza Przasnysza Łukasz Chrostowski (lat 30, wykształcenie wyższe) zdobył 4539 (64.82 proc.) głosów. Grzegorza Grabowskiego ( lat 50, wykształcenie wyższe) poparło 2463 głosujących (35.18 proc.). Frekwencja wyborcza wyniosła 52.08 proc.

Reklama

Łukasz Chrostowski został Burmistrzem Przasnysza w II turze komentarze opinie

  • norek - niezalogowany 2018-11-09 07:56:17

    zaduze wymagania dajcie sie rozejrzec nowemu burmistrzowi a nie wymagania nie realne przejmuje miasto w slabym stanie wytrwalosci a na wyniki trzeba troszkie poczekac

  • lol - niezalogowany 2018-11-08 20:32:05

    A co z nowym starostą. Czy Krzysztof Bieńkowski nim będzie? A może żołnierz Trochimiuk

  • X - niezalogowany 2018-11-07 08:54:18

    Tylko ta fotka z Czaplickim niepotrzebna :(

  • - niezalogowany 2018-11-07 07:30:47

    qrwa sami optymiści, realu trochę, nic , albo niewiele się zmieni, kosmetyka będzie i drobna wymiana kadr, a wszyscy liczą na ...będzie podobnie tylko teraz z pslem

  • przasnyszanka - niezalogowany 2018-11-07 03:25:01

    koniecznie autobus podmiejski. To skandal, aby wielkie odlegloci ludzie pokonywali taksówkami, bo tu nijak dojechać. I nie za 5 zl, bo oszukaństwo, jak jada 2 osoby to już 10 zl. a wiec trolejbus, jak w Ciechanowie. Kolej, bo lotnisko już jest.gratuluję poprzedniemu burmistrzowi, bo Przasnysz wypiękniał!!!walczyl o Przasnysz, a teraz poczekamy to zobaczymy! Mnie boli, ze ludzie byli namawiani do glosowania....to wstrętne.

  • Loska - niezalogowany 2018-11-06 20:55:15

    Te "Lala" bucik ci się rozwala. Płacz z wyboru!

  • Oko - niezalogowany 2018-11-06 18:12:41

    Żeby tylko Czaplickiego nie wziął do siebie.

  • Kris - niezalogowany 2018-11-06 17:20:31

    Z całego serca gratuluję. Wreszcie coś bez T lub tw.... . Oraz ludzi których trzyma na sznurku. Ważne to audyt, bo zapewne poprzednik ma się czym pochwalić. Powodzenia LICZĘ NA PANA PANIE ŁUKASZU

  • faszysta - niezalogowany 2018-11-06 09:29:08

    no i w końcu gruchoty odchodzą do lamusa

  • kot - niezalogowany 2018-11-06 08:06:25

    Kiedy audyt. Bez tego niech Pan nie zaczyna urzędowania.

  • dzis - niezalogowany 2018-11-06 06:22:46

    W Przasnyszu brakuje wiele inwestycji a przede wszystkim zakładów pracy i rozwinięcia infrastruktury żeby ludzie młodzi mogli w tym mieście zostawać i tu pracować a inni wracać . Mam nadzieję że po tych wyborach nowe władze przez 5 lat spełnią swoje obietnice i można będzie wrócić do Przasnysza z przekonaniem dostania dobrej pracy ,spędzenia wolnego czasu na basenie , w kinie ,w zrewitalizowanym do końca parku miejskim /wyspa / czy z dziećmi na placu zabaw z prawdziwego zdarzenia a nie to co jest .

  • to ja - niezalogowany 2018-11-06 05:45:46

    Naiwność? Czy jakimkolwiek wyborem zmniejszą się kolejki do lekarzy, czy szpital w Przasnyszu będzie wreszcie szpitalem, czy powstanie trochę nowych firm, czy zwiększą się pieniądze dla miasta? he, he, he! Lubimy pomarzyć.

  • nigdy więcej - niezalogowany 2018-11-06 05:39:29

    Och! Ile opinii! Za i przeciw. Tylko po co właściwie stanowisko burmistrza? Mnożenie biurokracji, dublowanie kompetencji, obsadzanie biurek swoimi. Głęboka komuna, z zaświadczeniami, poświadczeniami, zezwoleniami, postanowieniami, nakazami, zakazami,biurową inwigilacją, pieczątkami, etc...

  • Zadowolony - niezalogowany 2018-11-05 22:18:33

    Gratulacje.tak,wreszcie bez układów!

  • CZAS NA ZMIANY - niezalogowany 2018-11-05 21:02:59

    Gratuluje wygranej Panu bo glosowałem na Pana.... Teraz czekam aby                         OBIETNICE  ZAMIENIC W CZYNY                                 Podobnie jak wszyscy którzy glosowali na Pana...             Na pewno ,,PEWNI"  ludzie rzucać będą  Panu kłody pod nogi. Ale wierze ze razem ze swoja ekipa dacie rade je przeskoczyć. I tchniecie iskrę nadziei w przeciętnego mieszkańca na w końcu lepsze jutro :)

  • kino - niezalogowany 2018-11-05 20:28:14

    pewne są imprezki organizowane przez pana M. S. bo będzie to robił z dotacji rolując Pana B. a merolami jeździł, kino mamy pewne praktycznie Dyzma 2 w rolach głównych Czapa reżyseria M.S. i pierdzenie w bambus o basenie

  • zano - niezalogowany 2018-11-05 19:12:36

    prosimy o przeprowadzenie linii kolejowej do Przasnysza, z Ciechanowa. Znajomości są w Ciechanowie to lekko pojdzie. Aby można było pociągiem z Przasnysza dojechać do Krakowa.

  • nn - niezalogowany 2018-11-05 18:41:19

    Może nowa władza wkońcu się zajmnie budowlańcem który jest wykonawcą wszystkich robót związanych z remontamy obiektów gminnych i miasta [SZPITAL].PAN B.Gatuluje wygranej nowemu burmistrzowi.

  • sas - niezalogowany 2018-11-05 18:29:53

    gorzej niż było na pewno nie będzie.dajcie chłopakowi rozwinąć  skrzydła.

  • Ewa - niezalogowany 2018-11-05 17:13:37

    Idzie nowe😊😊😊

  • wwa - niezalogowany 2018-11-05 15:42:51

    Brawo, brawo Panie Kukaszu. Niedowiarkom pokaze Pan jak nalezy rzadzic miastem

  • Kowalska - niezalogowany 2018-11-05 15:42:05

    Gratulacje. Moze w końcu ktoś zajmie sie mieszkaniami zeby byly ceny normalne za wynajem,oraz dostepne mieszkania od spoldzielni  dla normalnych rodzin bo ludzie chorują cale zycie i nie stac ich na zakup.A osoby ktore wynajmuja niech placa podatek od wynajecia bo zycza sobie prawie po 1tys zl za 2 pokoje  przeciez to nie Warszawa ..Moze Pan Burmistrz sie tym zajmie i wybuduje wiecej mieszkan .

  • ala - niezalogowany 2018-11-05 15:41:15

    proszę państwa fajnie będzie, kino będzie, zielen będzie, park będzie, zespoly będą graly, media będą, sylwester będzie i czegoż wam więcej, fajnie będzie!!!!!!!!!!!!

  • bbc - niezalogowany 2018-11-05 14:00:49

    Czekamy na audyt i informacje o stanie miasta

  • Dramat - niezalogowany 2018-11-05 13:14:27

    Kpina.

  • - niezalogowany 2018-11-05 12:23:22

    Pozostaje tylko pogratulować Panu Chrostowskiemu. Nie ukrywam, że był z początku moim faworytem ale po obejrzeniu debaty radykalnie stracił w moich oczach... bujanie w obłokach brak wiedzy praktycznej i merytorycznej potrzebnej w zarządzaniu i ludźmi i miastem.... Zobaczymy co czas przyniesie, życie zweryfikuje, oby Ci co tak w Pana wierzą się nie zawiodą. Życzę powodzenia i trzymam mimo wszystko kciuki!

  • Anna - niezalogowany 2018-11-05 11:21:13

    Zachowałam ulotkę wyborczą. Brzmi jak baśń, ale - poczekamy, zobaczymy. Po owocach ich poznacie.

  • WE - niezalogowany 2018-11-05 10:53:57

    Gratulacje Łukasz ! Ale proszę - pierwsza , niezbędna , kluczowa sprawa to AUDYT !!! Musisz wiedzieć , ile zostawił Ci poprzednik i jego wielmożność zastępca , trupów w szafie . Czekamy na wyjaśnienie kilku bulwersujących spraw z przeszłości - stacja paliw , przedszkole przy jednostce , wysypisko w Oględzie , wyprzedaż majątku i inne .

  • Sloneczny - niezalogowany 2018-11-05 10:24:18

    Koleje Mazowieckie do Przasnysza!

  • Sas - niezalogowany 2018-11-05 10:01:30

    Gratulacje! Mam nadzieję, że nie ulegnie Pan manipulacjom ze strony PSL i na pierwszym miejscu będzie miał dobro Przasnysza.

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 09:57:44

    Łukaszu, kampania się skończyła, dla dobra stanowiska odsuń się od tub propagandowych różnych opcji politycznych bo one zaszufladkują Ciebie i pozostaniesz z łatą tej przegranej partii, a przecież z niej się nie wywodzisz. Oni są wyjadaczami i zwietrzyli dla siebie przyczółek do przetrwania.

  • Przasnysz - niezalogowany 2018-11-05 09:50:56

    Oddałem głos na Łukasza. LICZĘ ze nowy burmistrz doprowadzi kolej do Przasnysza i rozwinie całe Miasto dzięki temu.

  • beata - niezalogowany 2018-11-05 09:40:48

    Dobra wiadomość dla Przasnysz,gratulacje,jest nadzieja,tylko szkoda powiatu.

  • - niezalogowany 2018-11-05 09:30:53

    Nikt się nie musi przylepiać, Sławek i Łukasz współpracowali od dawna, tylko robili to z głową. Efekty widać.

  • BNCY - niezalogowany 2018-11-05 09:29:26

    Gratulację Łukasz. Przasnysz liczy na Ciebie. powodzenia.

  • Lala - niezalogowany 2018-11-05 09:26:59

    Nie wiem czy płakać,czy się śmiać!?Szok

  • MN - niezalogowany 2018-11-05 09:25:52

    Jestem zawiedziona. Niby wybór nie przedkłada się bezpośrednio na mnie to czuję rozczarowanie. Argument bo młody, bo w Ciechanowie itd. nie przemawia do mnie. Poczytajcie czym zajmował się Kosiński przed tym jak objął fotel prezydenta, z kim współpracował . To nie musi potoczyc się tak jak w Ciechanowie i zapewne tak nie będzie. Mimo, że osobiście nic nie miałam do p. Chrostowskiego to nagrania z osobami, które popieramy go spowodowały, że dużo stracił w moich oczach. Na siłę wyszukiwanie bo nie sądzę, że sami się zgłaszali.

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 09:05:21

    radzę p. chrostowskiemu oby tylko nie dał się ogłupić  ludziom z PSl to długa dobra droga przed nim jeżeli wejdzie w układ z nimi szybko strać sam jak i miasto oby do tego nie dopuścił powodzenia

  • arek - niezalogowany 2018-11-05 08:51:33

    Przasnyszanie nie wybrali pierwszego kapusia w mieście i jego kolesi .To bardzo pozytywne .

  • Wiedzon - niezalogowany 2018-11-05 08:48:07

    Miałem trzch wyborców , dwuch na pana Łukasza i ja bezstronny z tendenją na pana Grzegorza. Oswiadczyłem że skoro tak NIE IDĘ i daję szansę MŁODYM , niech biorą sami za siebie odpowiedzialność a JA zgodzę się z ich wyborem .

  • kiedyś - niezalogowany 2018-11-05 08:45:54

    Gratulacje dla Burmistrza wspaniały wybór  !!!!

  • bd - niezalogowany 2018-11-05 08:38:34

    Brawo moje gratulacje Panie Łukaszu(:) razem damy radę.

  • Andre - niezalogowany 2018-11-05 08:31:38

    Do POPEK, pisz tak więcej to radni spoza Przasnysza się zjednoczą i okaże się czy Przasnysz rządzi w powiecie.

  • Cs - niezalogowany 2018-11-05 08:29:28

    Powodzenia Chrostek

  • W.G. - niezalogowany 2018-11-05 08:26:16

    Serdeczne gratulacje.Niech żyje Przasnysz.

  • Bbs - niezalogowany 2018-11-05 08:25:36

    Stare układy się posypały. Gratulacje dla nowego Burmistrza.

  • MAJ - niezalogowany 2018-11-05 08:18:17

    Gratuluję i życzę powodzenie.

  • autor - niezalogowany 2018-11-05 08:13:50

    gratulacje !!! super !

  • WAL SIĘ MN - niezalogowany 2018-11-05 08:10:38

    GRATULACJE!!!!!! Dobrze, że ten buc grabowski (przez małe g) nie wygrał... który udawał świętego tylko z racji wyborów.A Ty tam "MN" zamknij tą japę i się ciesz.

  • jack - niezalogowany 2018-11-05 08:07:16

    Cyrk to był. Teraz będą zmiany. Zapewne na lepsze.

  • jack - niezalogowany 2018-11-05 08:04:22

    Gratuluję panie Łukaszu.

  • rodak - niezalogowany 2018-11-05 07:59:55

    obyście mu pogratulowali za pięć lat wszystkie obietnice są zapisane które mają być realizowane poczekamy zobaczymy

  • Mirek - niezalogowany 2018-11-05 07:46:52

    Popek co TY mówisz. Jego popiera PSL i starosta tylko o tym była cisza. Zamiast super gospodarza będzie wielkie nic. Szkoda.

  • podroznik 222 - niezalogowany 2018-11-05 07:41:01

    no to PSL udało się ocalić. Na wiceburmistrza Szczepankowski. I po wielu staraniach będzie tak jak było.  Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.

  • Gosia - niezalogowany 2018-11-05 07:39:43

    Lekko nie będzie. Jednak pozytywne myślenie pomocne.

  • wilos - niezalogowany 2018-11-05 07:34:49

    Nikt Wam tyle nie da co Chrostowski Wam obiecal...zenada....podliczcie koszty obietnic zadluzenie Przasnysza plus budzet....NAIWNIAKI

  • Em - niezalogowany 2018-11-05 07:12:55

    Super dobra wiadomość😊

  • - niezalogowany 2018-11-05 07:12:24

    I gdzie teraz nadam paczkę?

  • Art - niezalogowany 2018-11-05 07:11:12

    Chyba dobry wybór. Chrostowski wydaje się być pomysłowy, ma inicjatywę i chce mu się robić coś istotnego dla miasta. Grabowski sprawiał wrażenie, że idzie głównie po władzę.

  • quetzalcoatl - niezalogowany 2018-11-05 06:58:34

    I kto miał rację, panie burmistrzu Trochimiuk?

  • wwwwwwwwwwwwwww - niezalogowany 2018-11-05 06:45:39

    Kod był dobry

  • ten za bramy - niezalogowany 2018-11-05 06:28:31

    brawo  gratulacje

  • ten koło bramy - niezalogowany 2018-11-05 06:26:59

    Gratulacje

  • ten za bramy - niezalogowany 2018-11-05 06:25:39

    gratulacje tak jak mowiłem głosuje na pana

  • EMILA - niezalogowany 2018-11-05 06:22:16

    Super dobra wiadomość😊

  • cyrk - niezalogowany 2018-11-05 05:51:18

    jak w cyrku 11111

  • Goleniewska - niezalogowany 2018-11-05 05:49:41

    GRATULUJĘ  Z CAŁEGO SERCA

  • xx - niezalogowany 2018-11-05 05:46:40

    Kolejna katastrofa dla Przasnysza ..  

  • Kot - niezalogowany 2018-11-05 05:12:08

    Brawo Gratulacje. Na reszcie  ktos z poza ukladu pisowskiego.

  • - niezalogowany 2018-11-05 04:32:38

    Przasnysz pójdzie z torbami...

  • - niezalogowany 2018-11-05 01:30:34

    Czaplicki już się przykleja i mąci...

  • Będzie dobrze. - niezalogowany 2018-11-05 01:02:49

    Nie głosowałem na Pana, ale ufam, że nie zawiedzie Pan swoich wyborców i reszty Przasnyszan. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. To miasto zasługuje na dobrego włodarza.

  • Moh - niezalogowany 2018-11-05 00:27:12

    Jeśli to rzeczywiście prawda,  to jest szansa na lepsze jutro dla przasnyszan i nie tylko... Gratuluję 😊

  • Moh - niezalogowany 2018-11-05 00:24:26

    Jeśli to rzeczywiście prawda,  to jest szansa na lepsze jutro dla przasnyszan i nie tylko... Gratuluję 😊

  • tosia - niezalogowany 2018-11-05 00:04:49

    BRAWO  ŁUKASZ gratulacje prawda   zwycięża

  • A - niezalogowany 2018-11-05 00:01:52

    Brawo ! Gratulacje ! Cyrk to nareszcie się skończy ! Wszyscy wiedzą o co chodzi...;)  Wytrwałości dla nowego burmistrza ! Brawo !

  • - niezalogowany 2018-11-04 23:56:17

    Szczerze gratuluję i życzę powodzenia:)

  • Zenon - niezalogowany 2018-11-04 23:48:30

    Gratuluję Panu. Musi Pan rozpruć ściany po tym troglodycie!

  • POPEK - niezalogowany 2018-11-04 23:15:25

    Brawo! Wreszcie Przasnysz w mieście i w powiecie!

  • - niezalogowany 2018-11-04 23:14:35

    Serdeczne gratulacje .

  • MN - niezalogowany 2018-11-04 23:07:49

    Nie gratuluję i nie życzę powodzenia..  jeden wielki cyrk...