:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jest wyrok w sprawie o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji przez...[Aktualizacja]

Starosta i Powiat, wyrok sprawie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji przez [Aktualizacja] - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 11/10/2019 17:38

Zgodnie z dzisiejszym (11.10.2019r.) postanowieniem Sądu Okręgowego w Ostrołęce Sławomir Czaplicki (PSL) ma sprostować nieprawdziwe informacje godzące w dobre imię Krzysztofa Bieńkowskiego obecnego Starosty oraz....

Przed ostrołęckim Sądem zakończyła się sprawa w ramach protestu wyborczego o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. 

Zgodnie z postanowieniem Sądu Okręgowego w Ostrołęce Sławomir Czaplicki (PSL) ma sprostować nieprawdziwe informacje godzące w dobre imię Krzysztofa Bieńkowskiego obecnego Starosty. Sąd nakazał również wystosowanie pisemnych przeprosin widocznych przez 7 dni i nie rozpowszechnianie więcej kłamstw przez pozwanego.

AKTUALIZACJA:

Jak podał starosta Krzysztof Bieńkowski, postanowienie Sądu jest już prawomocne  ponieważ jedna ze stron, mimo hucznych  zapowiedzi, się od niego nie odwołała. Było na to 24 godziny ze względu na  tryb wyborczy.

Postanowienie Sądu II instancji.

Reklama

Jest wyrok w sprawie o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji przez...[Aktualizacja] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 17:58:52

    Brawo ! Prawda zwyciężyła

  • gość 2019-10-11 18:17:30

    za takie kłamstwa i pomówienia tacy ludzie jak p. cz.sł.powinien raz na zawsze zniknąć ze sceny w przasnyszu a grać sobie w chorzelach brawo krzysztof tak trzymaj

  • Marek - niezalogowany 2019-10-11 22:22:21

    Oprawie sobie te przeprosiny w ramki i postawie na kominku

  • Sławomir Czaplicki - niezalogowany 2019-10-11 22:50:50

    ❗OŚWIADCZENIE ❗
    RADOŚĆ K. BIEŃKOWSKIEGO PRZEDWCZESNA. POSTANOWIENIE NIE JEST PRAWOMOCNE. NIE POINFORMOWANO MNIE O SPRAWIE. BĘDZIE ZAŻALENIE.

    Nie brałem udział w sprawie sądowej w Ostrołęce, którą wytoczył mi Krzysztof Bieńkowski (PiS). Nie poinformowano mnie w ogóle o posiedzeniu w tej sprawie, czym pozbawiono mnie możności obrony moich praw i prezentacji argumentów.

    Radość Pana Bieńkowskiego jest niczym nie zrozumiała i przedwczesna, bowiem postanowienie, które tak chętnie publikuje jest nieprawomocne, a podkreślam na pewno skorzystam z przysługującego mi prawa do zażalenia, celem przedstawienia swoich argumentów.

    Uważam przede wszystkim, że sprawa z przyczyn formalnych nie powinna się w ogóle odbyć, a to z uwagi na brak poinformowania mnie o posiedzeniu. O sprawie dowiedziałem się dopiero z publikacji Krzysztofa Bieńkowskiego (PiS).

    Ps. To kłamstwo, że zasiadłem na ławie oskarżonych... Nie byłem nawet poinformowany o sprawie...

  • gość 2019-10-12 10:50:00

    tak samo załatwili jak ze mną , bez możliwości przedstawienia dowodów , takie mamy sądy

  • gość 2019-10-12 14:09:20

    /// .. a to Sąd teraz nie wzywa pozwanego na rozprawę?, tylko oskarżyciel powiadamia pozwanego " na posiedzenie " ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 15:31:14

    Ciekawi mnie kiedy będzie prawomocny wyrok?

  • gość 2019-10-12 15:57:09

    Skoro sąd ma dowody na piśmie świadczące o tym , że Czaplicki oczerniał Bieńkowskiego , więc jego tłumaczenia są dla sądu ZBYTECZNE . Czaplicki się bardzo ośmieszył !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 17:42:46

    Już jest prawomocny

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 21:37:25

    On sam nic nie potrafi załatwić. Znamy to...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 22:44:34

    Pycha kroczy przed upadkiem. Wstyd mieć takiego radnego.

  • Kar - niezalogowany 2019-10-13 00:38:13

    Nie jest prawomocny. Sąd nie popełnił procedur

  • niedowierzający - niezalogowany 2019-10-13 08:17:20

    A ty jeszcze miałczysz ? Skul ogon i spadaj.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 09:39:56

    Niestety w sądach tak jest myślą że jak założą peleryne i łańcuch to im wszystko wolno a później wychodzą szopki ale ktoś ich kiedyś osadzi ludzie mają pamięć.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 15:12:27

    Wolna Amerykanka . Nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz wyrok. Mało to takich spraw było kiedy oskarżony nawet nie wiedział że jest o coś oskarżony.

  • gość 2019-10-14 17:08:19

    śmieszne są te wojenki i chyba mało już interesują mieszkańców Przasnysza