:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2019 [Program]

, Przasnysza Ziemi Przasnyskiej [Program] - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 07/06/2019 09:58

Reklama

Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2019 [Program] komentarze opinie

  • zdziwiona - niezalogowany 2019-06-18 23:52:41

    rodzinna impreza ??? tych piosenek słuchałam jak miałam 5 lat przeboje moich rodziców to dni przasnysza dla dziadków były raczej a nie dla rodzin , mam 43 lata i wolę techno pop rok a nie kapele podwórkowe . jak będę chciała posłuchać kapeli to pojadę na wieś ,

  • Tadzik - niezalogowany 2019-06-16 22:14:07

    W ogóle powinni światło zgasić to by była oszczędność ???

  • Marek - niezalogowany 2019-06-16 12:22:15

    poprostu, dziękuję Ci za Twoją jakże wnikliwą psychoanalizę mojej skromnej osoby.
    Cóż chcesz wiedzieć o mnie? Pytaj śmiało, postaram się odpowiedzieć. Nie mam naprawdę nic do ukrycia.
    Rozumiem, że program dni Przasnysza trafia w Twój gust. Nie oceniam, nie komentuję. Ale faktem jest, że poziom połowy wykonawców to dno i metr mułu. No ale de gustibus...

  • poprostu - niezalogowany 2019-06-16 11:25:05

    Mareczku dramaty też grają w kinach i wielu ludzi się wzrusza i zachwyca. Jest powiedzenie że o gustach się nie dyskutuje. Ja natomiast powiem że nie powinieneś oceniać bo kim że ty jesteś ? Tylko ukrytym cosiem, krzykaczem stojącym za krzakiem o imieniu MAREK. A może pokaż się? wtedy wszyscy ocenią TWÓJ GUST.. jak się ubierasz, czeszesz, czego słuchasz, jaką masz partnerkę, czym jeździsz, gdzie mieszkasz, jaki masz porządek.. a może więcej... Wszystko można ośmieszyć nawet twój GÓST- jaki chcesz nam zaprezentować..? ?
    A może PIOTER ŻENUA się dołączy i pomoże ?? wiesz pioter myślę że ty tym słowem wyrażasz siebie ? - Żenua Depardieu (Gérard Depardieu) aktor, kiedyś był plebiscyt najbrzydszy aktor i on wygrał - myślę że nie bez kozery użyłeś tego słowa ?
    Ralf dzieciaku kochany mama nie przytulała? czy hartu ducha ojciec nie wpoił.
    Jest rozwiązanie - przeprowadź się na wieś i przemelduj się.. proste prawda. ?
    Ile TY za ostatni rok przyniosłeś przychodu dla miasta ( SKANDAL) a z tego planuje się wydatki - pomnóż to przez ilość mieszkańców pełnoletnich i stwórz repertuar, przedstaw go nam z obliczeniami czy stać cię na niego ? bardzo ci uprościłem powodzenia.... ?
    marek w swej irytacji pomyślał - ale mu pocisnę za ten błąd ortograficzny ?
    A Ralf to nie wiem czy WOGULE zauważył ??


  • Kamil - niezalogowany 2019-06-12 19:51:43

    To nie chodzi o gust tylko raczej o budzet

  • Pioter - niezalogowany 2019-06-11 23:04:18

    15.06.2019 r. PLAYBOYS - KRASNE

  • Ralf - niezalogowany 2019-06-11 07:53:37

    Jako Przasnyszanin przykro mi że mamy prawa miejskie od 1427 a dni naszego miasta wogule są tragiczne Skandal pewnie znowu brak pieniędzy na basen dla Chorzel lub na niedziałające kaczkomaty ????

  • Ralf - niezalogowany 2019-06-11 07:18:52

    Anna do ciebie Idze się baw na Emeryt Disco sama???????????? dno

  • Ralf - niezalogowany 2019-06-11 07:17:13

    Jako Przasnyszanin przykro mi że mamy prawa miejskie od 1427 a dni naszego miasta wogule są tragiczne Skandal pewnie znowu brak pieniędzy na basen dla Chorzel lub na niedziałające kaczkomaty ????

  • Ralf - niezalogowany 2019-06-11 07:11:25

    Super inwestuje nasz gospodarz na niedziałające kaczkomaty ???? rondo przy szpitalu ???? gdzie ruch jak na Marszałkowskiej a gwiazdy dni Przasnysza ich poprostu niema hasło Oszczędność ahaha Żalosne

  • Marlena - niezalogowany 2019-06-10 07:38:02

    Bardzo dobra decyzja! Jest wiele innych ważniejszych inwestycji w mieście, które potrzebują funduszy, które dotychczas były wywalane na tego typu imprezy bezmyślnie. Mniej pijaństwa i chuligaństwa, będzie to bardziej rodzinna impreza.

  • Pioter - niezalogowany 2019-06-07 19:47:27

    Żenua

  • Marek - niezalogowany 2019-06-07 18:25:19

    Don Vasyl. Rzeczywiście, fajny. Zajefajny. Ciekawe tylko, dla kogo.

  • Anna - niezalogowany 2019-06-07 16:18:51

    Fajny program .Jest coś dla starszych i dla młodszych a zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na Sylwestra Miejskiego .Dobry gospodarz nie wyrzuca pieniędzy w ''błoto ''. Tak trzymać !

  • Marek - niezalogowany 2019-06-07 12:18:17

    To już jest dramat. Czy naprawdę mamy tak beznadziejny gust?

Dodajesz jako: |