:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Będzie druga tura w wyborach Burmistrza Przasnysza: Chrostowski - Grabowski

Wybory , Będzie druga wyborach Burmistrza Przasnysza Chrostowski Grabowski - zdjęcie, fotografia
Portal eprzasnysz.pl 22/10/2018 02:22


Ł. Chrostowski / G. Grabowski Łukasz Chrostowski oraz Grzegorz Grabowski weszli do kolejnego etapu wyborczego w Wyborach na Burmistrza Miasta Przasnysz. Tuż za podium uplasował się Andrzej Dołęga. Kolejni kandydaci zdobyli już nikłe poparcie...

Dane są nieoficjalne. Dokładne wyniki podamy w poniedziałek przed południem.

Łukasz Chrostowski zdobył ponad 1/3 wszystkich głosów. Około 30% poparcia zebrał drugi z kandydatów Grzegorz Grabowski. Andrzej Dołęga zdobyło około 15-20 % głosów.


Na dalszych miejscach znaleźli się: Piotr Kołakowski - około 5 % głosów. Dalej: Adam Wasiak, Robert Gwardys oraz Marcin Sobociński - około 1-3 % poparcia.

Niebawem podamy wyniki wyborów na wójtów i burmistrzów w całym powiecie oraz wyniki wyborów do Rady Powiatu.

Reklama

Będzie druga tura w wyborach Burmistrza Przasnysza: Chrostowski - Grabowski komentarze opinie

  • - niezalogowany 2018-10-30 21:42:04

    Do polityki nie trzeba mieć wyglądu

  • - niezalogowany 2018-10-29 16:39:00

    Grabowski nie tylko doświadczeniem i klasą przebija Chrostowskiego,ale samym wyglądem,ma to cos czego Lukasz nigdy nie będzie miał.

  • Upper - niezalogowany 2018-10-29 10:06:23

    Jakoś dziwnie ludzie, którzy współpracowali z Krostkiem dzisiaj mają go serdecznie dosyć. Dajcie mu władzę a zobaczycie :D

  • - niezalogowany 2018-10-27 14:18:12

    Wstydu trzeba nie mieć żeby reklamować się „Przasnysz bez układów” a pod stołem układać się z pslem.

  • - niezalogowany 2018-10-26 13:26:46

    ludzie nie porównujcie Chrostka z Kosińskim,wykształcenie ,doświadczenie,elokwencja Chrostek ty to możesz zrobić co najwyżej imprezę na stadionie,nie dorastasz Kosinskiemu do pięt.i nie machaj tak rękami zmień image,bo to co teraz robisz z tą twoją gestykulacją to smiesznie wygląda.i pomyśleć ,że do tej pory byłem za tobą.

  • faszysta - niezalogowany 2018-10-24 21:44:52

    w Ciechanowie w Krasnem przyszli młodzi i widać zmiany a nie zacofanie !

  • Puzon - niezalogowany 2018-10-24 21:36:58

    jak tak będziecie głosować na pierniki to w końcu w Przasnyszu zostaną tylko same pierniki ; i co dalej ?

  • faszysta - niezalogowany 2018-10-24 21:31:53

    młody = że nie jest spalony

  • Mm - niezalogowany 2018-10-24 20:41:50

    Jestem rozsądnym człowiekiem popieram Grabowskiwgo

  • - niezalogowany 2018-10-24 18:40:44

    Tylko Chrostek - bo ma 30 lat!!!

  • - niezalogowany 2018-10-24 15:09:26

    Nie znam Pana Grabowskiego, ale Pan Chrostowski nie popisuje się w tych swoich mediach - kopiowanie materiałów z innych stron bez podania źródła (linku), publikowanie prywatnych zdjęć z portali społecznościowych bez zgody właścicieli (doświadczyłem tego!) w dodatku z nieprawdziwymi informacjami... Po trupach do celu - nawet jeśli trzeba coś skłamać, wykazać się brakiem szacunku do drugiego człowieka, jego prywatności, tylko po to by zyskać popularność i rozgłos? Kto jest nieuczciwy w małych sprawach, będzie taki i w większych... Dziękuję, nie tędy droga....

  • ja - niezalogowany 2018-10-24 14:51:05

    Młody będzie chciał nowości (jak zapowiada w programie) - każda reforma to wydany ogrom pieniędzy, naszych pieniędzy. Nie czas na próby na mieście. Poza tym ten Pan już wiele próbował - i radia i gazet i innych działań, które w większości przypadków spełzły na niczym. Jak widać - zapał słomiany... Niech praktykuje za własne pieniądze, a nie za nasze... Poza tym, czy chcemy by miastem władał człowiek "w innym stanie"? Podprogowy przekaz zespołu jest aż nadto czytelny. Drugi kandydat - chociaż szału nie ma - przynajmniej będzie z tego samego obozu co powiat, więc w końcu będzie zgoda i wspólnie uda się zrobić coś dobrego dla miasta...

  • majka - niezalogowany 2018-10-24 13:38:06

    Miał przed 1 turą publikować jeden filmik dziennie - nie dotrzymał obietnicy. A jak będzie z innymi obietnicami?

  • wwwwwwwwwwwwwww - niezalogowany 2018-10-24 09:17:56

    Burmistrzem powinien zostać człowiek z doświadczeniem i umiejętnością zarządzania ludzmi jak i publicznymi pieniędzmi a młody niech na razie się uczy

  • Kot - niezalogowany 2018-10-24 08:24:34

    PPP to pis bis. Osziukali swoich wyborcow.!!!

  • stały mieszkani - niezalogowany 2018-10-23 22:24:26

    do podroznik 222. Nie znasz kandydatów, ale zdanie masz wyrobione. Masz tyle doświadczenia a i gospodarz z ciebie pewnie dobry. Może ty lepiej wyjedź z Przasnysza. Będzie jak było.

  • ON 1 - niezalogowany 2018-10-23 22:12:45

    Namawiam Panów do debaty, niech usiądą i rozmawiają o konkretnych planach dla naszego miasta. Jestem bardzo ciekaw co kandydaci mają do powiedzenia i jakie mają pomysły na miasto. Liczę na to Panowie...

  • ON 1 - niezalogowany 2018-10-23 22:09:35

    Jestem bardzo ciekaw tej walki :) Oby nasze lokalne społeczeństwo ZMOBILIZOWAŁO się i dokonało właściwego wyboru i postawili na... Mam ogromną nadzieję, że po dokonaniu tego właściwego wyboru w naszym mieście zaczną się gruntowne zmiany. Tego życzę również kandydatom :)  

  • Monika z Orlika - niezalogowany 2018-10-23 09:17:14

    .........  do Mr Ja,a wy.... roztropny towarzyszu sedes na kogo oddacie swój głos????Pytam z ciekawości ............

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-23 08:11:59

    w 100% p.Grabowski,p.Chrostowski musi się jeszcze wiele nauczyć.

  • Elmo - niezalogowany 2018-10-22 23:15:50

    Patrzę na oba zdjęcia. Grabowski myśli o tym,  ze jest człowiekiem sukcesu. Drugi chyba klocka stawia

  • - niezalogowany 2018-10-22 21:10:18

    Łukasz masz duże szanse tylko nie daj się podpuścić psl-owcom i Cz. Jeśli pójdziesz z nimi miasto tego ci nie wybaczy co pokaże w wyborach i poprze Grzegorza.

  • starszy pan - niezalogowany 2018-10-22 21:09:58

    Dobry wynik Chrostowskiego, to wynik młodości, nie umiejętności chyba. Zagłosuję na Grabowskiego.

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-22 21:05:13

    Zdecydowanie Grzegorz Grabowski. Wieloletni dyrektor szkoły. Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi. No i nie jest taki stary jak niektórzy próbują to podnosić i warunkować wybór. Młody nie znaczy lepszy. A w tym wypadku chyba słabszy.

  • - niezalogowany 2018-10-22 20:56:32

    07.2008 r. – do dziś specjalista w dziale Internet w Instytucie Monitorowania Mediów 11. 2009 r. - 08.2010 r. założyciel i właściciel firmy medialnej MOJE MEDIA ( w jej skład wchodzą: Radio Przasnysz, TV Lokalna oraz portal internetowy )07.2008 r. - konferansjer imprez masowych07.2008 r. – 12.2008 r. ankieter jakościowy w TNS OBOP05.2008 r. – 07.2008 r. reporter w Polskim Radiu „Radio Dla Ciebie”01.2008 r. – 07.2008 r. prezenter/reporter radiowy w Radiu OKO 88,5 FM Ostrołęka07.2005 r. – 03.2008 r. praca na stanowisku dziennikarza lokalnego w „Tygodniku Ostrołęckim”10.2007 r. – 02.2008 r. założyciel i redaktor gazety studenckiej „Okiem Studenta” Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie10.2007 r. – 10.2008 r. pracowałem w samorządzie WNH Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie12.2003 – 06.2007 byłem założycielem...

  • Racjonalnie - niezalogowany 2018-10-22 18:27:32

    Młody człowiek może więcejZmiany!!!! Brak doświadczenia???? Patrz Ciechanów. Cztery lata temu wiocha.Dzisiaj ??? Ale poza układem

  • Joe - niezalogowany 2018-10-22 18:21:09

    Mr Ja platforma ci z uszu cieknie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-22 17:40:17

    Dajmy szansę młodym ludziom

  • dd - niezalogowany 2018-10-22 17:26:01

    Żeby rządzić trzeba mieć doświadczenie ,a nie tylko ambicje i poparcie młodych.

  • Jop - niezalogowany 2018-10-22 17:15:21

    Coś mało tych "Mieszkańców z Regionu", a tylu było chętnych... tacy działacze społeczni że ho ho...

  • Mmm - niezalogowany 2018-10-22 14:09:55

    Może jednak dać szansę młodemu? Ciechanów nie narzeka że ma młodego.

  • marian - niezalogowany 2018-10-22 13:53:39

    Łukasz walczysz do końca

  • - niezalogowany 2018-10-22 13:42:57

    Chrostowski to społecznik z kwi i kosci

  • fre - niezalogowany 2018-10-22 13:12:44

    Wuj odszedl, a Lukasz chce kontynuowac jego polityke.

  • Mirmił - niezalogowany 2018-10-22 13:01:06

    Grabowski - do roboty!Chrostowski kolenduje po mieszkaniach id 2 tygodni!

  • Mewa - niezalogowany 2018-10-22 12:56:45

    Walczą najlepsi

  • DOOM - niezalogowany 2018-10-22 12:50:27

    A gdzie Panowie byli w poprzednich wyborach jak Pan B. nie miał praktycznie konkurenta ? Burmistrz prawie 180 000 wynagrodzenia brutto rocznie dobra fucha jak na małe miasteczko.Porozumienie ponad podziałami czyli część lokalnego układu, czy szklanego sufitu -kontynuacja rządów Pana B. Dobrze to nie będzie....Druga kandydatura  też mnie bawi założyć telewizję żeby się wypromować i pójść do władzy słabe to jest dziennikarstwo. media 4 władza w jak widać to się sprawdza w małych miasteczkach wyjątkowo dobrze. Jak się do tv zaprasza Monike Jaruzelską i Dukaczewskiego to dobrze to nie wróży.

  • Alicja - niezalogowany 2018-10-22 12:47:47

    A ja stawiam na młodych. Starym układów powinniśmy podziękować. Niektórzy mają i doświadczenie i osiągnięcia ale tylko dla swoich układów.

  • - niezalogowany 2018-10-22 12:28:59

    Stawiam na młodość , doświadczenie  musi kiedyś zdobyć doświadczenie .Panie Łukaszu gratuluję wyniku.Zdobycie głosów z 13 na 15 okręgów to świetny wynik.Zaznaczam , nie mam żadnej urazy do Pana Grabowskiego , jest dobrym dyrektorem szkoły . Do podróznik 223 -wracaj SKĄD  przybyłaś/eś/ tam jest zapewne lepiej.

  • Semper fidelis - niezalogowany 2018-10-22 12:15:12

    Ani jeden ani drugi niestety przyjdzie wybierać mniejsze zło

  • aaa - niezalogowany 2018-10-22 11:42:46

    a jakim cudem w naszym mieście wydawano karty do głosowania  bez podpisu i bez znajdowania się na liście - ciekawe

  • Alik - niezalogowany 2018-10-22 11:33:30

    Czy nasze środowisko w końcu będzie z czegoś zadowolone ?

  • R - niezalogowany 2018-10-22 11:32:25

    Pisiury takie jak JA oddadza glos na Garbowskiego

  • K - niezalogowany 2018-10-22 11:03:57

    Kiedy wyniki do Rady Powiatu ?

  • - niezalogowany 2018-10-22 09:49:45

    Do Mr Jawyborcy PIS zagłosują na przystawkę - PPP

  • - niezalogowany 2018-10-22 09:41:37

    jak to na kogo na PPP bo to koalicja w naszym mieście

  • Młoda - niezalogowany 2018-10-22 09:40:14

    Stawiam na młodą krew

  • przasnyszanin - niezalogowany 2018-10-22 09:37:38

    Stawiam na sprawdzonego i doświadczonego gospodarza. Wystarczy popatrzeć jak wygląda SP 3.

  • dzis - niezalogowany 2018-10-22 09:35:39

    Powinno wygrać doświadczenie kandydata w zarządzaniu publicznymi pieniędzmi

  • - niezalogowany 2018-10-22 09:34:58

    Kosiński z Ciechanowa to chociaż ma wygląd, tego brak w naszym regionie.

  • time - niezalogowany 2018-10-22 09:20:37

    Dajmy szansę młodszemu, młodzi mają naprawdę dobre pomysły i chyba zależy im na rozwoju tego miasta.

  • AK - niezalogowany 2018-10-22 09:19:18

    Jeśli przejdzie GRABOWSKI to może uda mu się sprowadzić wyższą uczelnię SGGW którą zaprzepaścił Trochmiuk

  • niezależny - niezalogowany 2018-10-22 09:13:45

    tylko p grabowski człowiek z doświadczenie z widocznym zaangażowaniem w to miasto

  • AK - niezalogowany 2018-10-22 09:13:02

    Stawiam na młodego i ambitnego Łukasza

  • przasnyszanin - niezalogowany 2018-10-22 09:08:54

    Odwagi! Będzie dobrze.

  • - niezalogowany 2018-10-22 08:58:22

    Tylko Grabowski, z szacunkiem ale młody człowiek bez jakiegokolwiek doświadczenia, sorry ale wolę Żeby został człowiek ktorydobrze zarządza gimnazjum

  • - niezalogowany 2018-10-22 08:07:27

    stawiam na doświadczenie i osiągnięcia

  • Mr Ja - niezalogowany 2018-10-22 07:44:09

    No i teraz zagadka: Na kogo zagłosują pisiury w II turze. W końcu mają szansę zrobić coś dobrego. :)

  • Bbs - niezalogowany 2018-10-22 07:34:23

    W drugiej turze nie oddam głosu.

  • podroznik 222 - niezalogowany 2018-10-22 07:29:47

    Mieszkam w Przasnyszu od roku. Osobiście nie znam kandydatów. Ale nic dobrego dla Przasnysza. zero doświadczenia i zero gospodarza. Będzie jak było.

  • janek - niezalogowany 2018-10-22 05:46:07

    to sa wybory, trzeba to przyjąć

  • - niezalogowany 2018-10-22 05:04:03

    Brawo. Dwóch naprawdę godnych kandydatów. Nie bujmy się zmiany na lepsze.

Dodajesz jako: |