Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Konferencja rolnicza
(30 styczeń 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W czwartek, 25 stycznia 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się konferencja rolnicza pt. „Innowacje w rolnictwie dla rozwoju polskich gospodarstw rolnych i hodowlanych”. Udział w konferencji wziął Rafał Romanowski, wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który kieruje działaniami Departamentu Płatności Bezpośrednich, Departamentu Prawno-Legislacyjnego, Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Organizatorem konferencji był Regionalny Ośrodek Rozwoju Rolnictwa w Przasnyszu oraz Caussade Nasiona Polska przy udziale Innvigo Better Chemistry.

Podczas jej trwania, wygłoszono różne wykłady na temat innowacji w systemach zarządzania stadem bydła mlecznego, wykorzystania dronów i preparatów biologicznych w zwalczaniu omacnicy prosowianki, systemie DUO, czyli wysiewie odmian kukurydzy typu flint i dent oraz inne.

Rolnicy obecni na konferencji, podczas panelu dyskusyjnego mogli zadawać liczne pytania do obecnego na niej wiceministra oraz Zenona Szczepankowskiego, starosty przasnyskiego.

Tego typu konferencje dają możliwość hodowcom i plantatorom z naszego regionu na odświeżenie posiadanie informacji oraz na zdobycie nowych równie cennych.

--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.