Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 20 LISTOPADA MAZOWIECKI ODDZIAŁ REGIONALNY AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA PRZYJMUJE WNIOSKI OD ROLNIKÓW, KTÓRYCH GOSPODARSTWA UCIERPIAŁY W  WYNIKU KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ.
(18 listopad 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Do 20 listopada Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski od tych rolników, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych. Wnioski o taką pomoc można składać w oddziałach regionalnych ARiMR, bądź za pośrednictwem biura powiatowego Agencji albo po prostu wysłać je pocztą.

Powódź, deszcz nawalny, suszę, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, obsunięcie się ziemi, lawinę, grad, huragan, uderzenie pioruna - to klęski, w wyniku których powstałe szkody uprawniają do starania się o wsparcie. Maksymalna kwota pomocy z całego działania "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w całym PROW 2014-2020 wynosi do 300 tys. zł. Co ważne, nie może przekroczyć poziomu 80% kosztów kwalifikowalnych.

Maksymalna kwota wsparcia, jaką może otrzymać rolnik na "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w całym okresie realizacji PROW 2014-2020, wynosi do 300 tys. zł, z tym że nie może przekroczyć ona poziomu 80% kosztów kwalifikowalnych.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.