Wtorek, 26 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kryminałki  15 - 17 czerwca 2018 r.
Źródło : KPP w Przasnyszu, (18 czerwiec 2018)
Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.

15.06.2018r.

Godz. 11.00 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierująca Matizem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu uderzyła w tył Opla. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 11.30 – mieszkaniec Przasnysza poinformował o tym, że nn sprawca podający się za policjanta z przasnyskiej komendy  i poinformował o tym, że do zgłaszającego będzie paczka za którą trzeba zapłacić przy odbiorze.  Mężczyzna zgłaszającemu polecił by jej nie odbierać i że niedługo pojawi się w jego mieszkaniu bądź się z nim skontaktuje.  Na szczęście zgłaszający zorientował się, że to próba wyłudzenia od niego pieniędzy metodą na policjanta.

Godz. 11.45 – w Przasnyszu na targowisku miejskim przy ul. Polnej jeden ze sprzedających ujął 33 letnią kobietę narodowości romskiej, która w trakcie zakupu kwiatów doniczkach próbowała go oszukać. Ponadto zgłaszający przybyłym policjantom oświadczył, że ta sama kobieta w dniu 3 czerwca br, na targowisku w Pułtusku w ten sam sposób dokonała oszustwa na jego szkodę w kwotę 200 złotych.

Godz. 13.50 – mieszkaniec Przasnysza poinformował, że około godz. 11.10 nn sprawca zadzwonił na jego telefon stacjonarny i podając się za policjanta oświadczył, że konto bankowe zgłaszającego jest zagrożone i należy je zabezpieczyć. Sprawca gdy usłyszał, że żona zgłaszającego dzwoni do Komendy Policji w Przasnyszu i sprawdza jego wiarygodność rozłączył się. Należy tu zaznaczyć, że czujność zgłaszającego i jego żony doprowadziło do tego że sprawca nie osiągnął zamierzonego celu.

Godz. 14.35 – mieszkanka Przasnysza zawiadomiła o tym, że około godz. 11.09 na jej telefon stacjonarny zadzwoniła kobieta przedstawiająca się za pracownika poczty z informacją , że ma dla niej przesyłkę. Po zakończonej rozmowie na ten sam telefon domowy zadzwonił nn mężczyzna przedstawiający się na policjanta oznajmił, że kobieta która dzwoniła to oszustka. Powiedział, że telefon tej kobiety jest na podsłuchu i stąd wie o tym zdarzeniu. Mężczyzna zapytał czy kobieta ma telefon komórkowy a gdy otrzymał negatywną odpowiedź oznajmił, że już jadą do niej. Tylko przez czujność zgłaszającej nie doszło do wyłudzenia pieniędzy.  

Godz. 14.37 – Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu została poinformowana przez mieszkańca Przasnysza o tym, że  w godzinach przed południowych nn kobieta podająca się za pracownika poczty oraz nn mężczyzna podający się za policjanta próbowali w zgłaszającym i jego żonie wzbudzić obawę utracenia pieniędzy z konta bankowego. Z uwagi na postawę zgłaszającego i jego żony sprawcom nie udało się dokonać zamierzonego celu.

Godz. 17.28 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z ul. Św. ST. Kostki kierująca Oplem spowodowała kolizję drogową z Fordem a następnie nie zatrzymując się odjechała. W wyniku podjętych czynności policjanci na ul. Mirowskiej w Przasnyszu ujawnili samochód osobowy marki Opel, który chwilę wcześniej brał udział w zdarzeniu drogowym a w nim  za kierownicą mieszkankę pow. przasnyskiego, której badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma ona blisko 2 promile alkoholu w organizmie.


16.06.2018r.

Godz. 00.03 – w Bartnikach gm. Przasnysz kierujący samochodem osobowym marki Volvo S 40  bez tablic rejestracyjnych nie dostosował prędkości i na skrzyżowaniu dróg zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia czołowego z pojazdem ciężarowym marki Daf, który po zdarzeniu wjechał do przydrożnego rowu. Sprawca zdarzenia wraz z pasażerami oddalili się z miejsca zdarzenia pozostawiając na miejscu rozbite Volvo.

Godz. 16.26 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Leszno z Sienną kierujący rowerem 9 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu uderzył w bok  jadącego  ul. Leszno pojazdowi marki Ford, którego kierujący chcąc uniknąć zderzenia wjechał do przydrożnego rowu gdzie doszło do przewrócenia się pojazdu a dach.  9 letni chłopiec z obrażeniami ciała został karetką pogotowia przewieziony do szpitala w Ciechanowie.


17.06.2018r.

Godz. 08.50 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że nn sprawca dokonał kradzieży prawego przedniego koło od pojazdu marki Audi zaparkowanego w Przasnyszu na ul. Osiedlowej. Zgłaszający wartość skradzionego koła wycenił na kwotę 500 złotych.

Godz. 15.30 – na drodze krajowej nr DK57 na trasie Przasnysz – Chorzele na wysokości miejscowości Gąski Wąsosze kierujący Volkswagenem  67 letni mieszkaniec Warszawy w wyniku niedostosowania prędkości oraz niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w tył Peugeota, którym kierował 30 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony kierujący Peugeotem oraz  pasażerka Volkswagena 62 letnia mieszkanka Warszawy.

Godz. 16.30 – w Świętym Miejscu gm. Przasnysz na skrzyżowaniu dróg kierujący Lanosem mieszkaniec pow. przasnyskiego wykonując manewr skrętu doprowadził do zderzenia z Oplem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.    
asp.szt. Krzysztof Błaszczak
skrót wiadomości

 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.