Piątek, 18 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kryminałki  27 - 30 kwietnia 2018 r.
Źródło : KPP w Przasnyszu, (30 kwiecień 2018)
Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie

27.04.2018r.

Godz. 15.10 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Sadowej  nn sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości 840 złotych.

Godz. 15.30 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej patrol policji zatrzymał mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 2,6 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 19.00 – w Zarębach gm. Chorzele 47 letni mieszkaniec gm. Chorzele mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował Oplem.


28.04.2018r.

Godz. 23.10 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierujący Fordem podczas manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu Mercedesowi.


29.04.2018r.

Godz. 16.25 – w miejscowości Święte Miejsce gm. Przasnysz kierujący rowerem mieszkaniec Przasnysza mając 0,4 promila alkoholu w organizmie na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego został potrącony przez kierującą Seatem. Mężczyznę  z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 17.40 – w Nowej Wsi Zarębskiej gm. Chorzele mieszkaniec Skierniewic zatrzymał 54 letniego mężczyznę, który mając 1,6 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Rover .

Godz. 21.00 – w miejscowości Raszujka  gm. Chorzele nn sprawcy dokonali umyślnego uszkodzenia budynku mieszkalnego oraz jego wyposażenia. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę ponad 13 tyś. złotych.  


30.04.2018r.

Godz. 00.20 – w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec nn sprawca dokonał włamania do Peugeota a następnie  kradzieży portfela wraz dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym, pieniędzmi w kwocie ok. 500 złotych oraz radioodtwarzacza. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę ponad 800 złotych.

Godz. 04.15 – w miejscowości Kadzielnia gm. Czernice Borowe z niewyjaśnionych przyczyn doszło do pożaru niezamieszkałego domu jednorodzinnego. W wyniku braku jakiegokolwiek kontaktu  z właścicielem  domu, który zamieszkiwał tam samotnie Policja wszczęła poszukiwania w celu ustalenia miejsca jego pobytu.  Następnego dnia tj. 1 maja br.  około godz. 15.00  podczas  uprzątania pogorzeliska zostało ujawnione spalone ciało najprawdopodobniej należące do 54-letniego poszukiwanego  Romualda B. Przyczyny powstania pożaru i okoliczności zdarzenia bada przasnyska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

Godz. 12.10 – w Stegnie  na ul. Warszawskiej gm. Jednorożec kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania potrącił kierującą rowerem, która wykonywała manewr skrętu w lewo w sposób nieprawidłowy. Kobietę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Natomiast  59-letni mąż kierującej rowerem dopuścił się  znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów z Posterunku Policji w Jednorożcu  obsługujących zdarzenie. Na wskutek  czego mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Przasnyszu.  
KPP Przasnysz
asp.szt. Krzysztof Błaszczak
skrót wiadomości

 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.