Środa, 20 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kryminałki  11 grudnia 2017 r.
Źródło : KPP w Przasnyszu, (12 grudzień 2017)
Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie

11.12.2017r.
Godz.07:12 - w Romanach Seborach gm. Krzynowłoga Mała mieszkanka powiatu przasnyskiego kierująca Toyotą Hallux nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i dachowała. Kierująca nie odniosła obrażeń. Ukarana mandatem w wysokości 50 zł.

Godz.08:18 - w pobliżu Jednorożca mieszkanka gminy Jednorożec kierująca Renault Clio nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechała na lewe pobocze, następnie uderzyła w drzewo i dachowała. Pasażerami Renault było troje dzieci. Jadące pojazdem dzieci nie odniosły żadnych obrażeń. Kierująca doznała lekkiego urazu. Przed przyjazdem Policji wszystkie osoby opuściły uszkodzony pojazd. Kierującą ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz.12:01 - w Węgrze gm. Czernice Borowe  na łuku drogi, podczas nieprawidłowo wykonywanego manewru wymijania zderzyły się dwa pojazdy: bus Renault Master kierowany przez mieszkańca powiatu ciechanowskiego i ciągnik rolniczy John Deere kierowany przez  mieszkańca powiatu przasnyskiego. W wyniku kolizji kierujący nie odnieśli obrażeń, obaj ukarani mandatami w wysokości 200 zł każdy.

Godz.13:11- w Chorzelach na terenie zakładu produkcyjnego Mleczarni Mazowsze podczas rozbiórki starych urządzeń, pracownik firmy zewnętrznej doznał oparzeń chemicznych twarzy i rąk I stopnia. Mężczyzna przesuwając urządzenia do produkcji sera, z maszyny stojącej obok przez nieuwagę zerwał plastikowy przewód w którym znajdował się kwas azotowy, z którego nastąpił wyciek niewielkiej jego ilości powodując poparzenia skóry mężczyzny. Urządzenie oraz wyciek zostało właściwie zabezpieczone przez pracowników spółdzielni i nie zagraża innym pracownikom. Poszkodowanego przewieziono karetką do szpitala w Przasnyszu. Ustalono, że był trzeźwy.

Godz.17:25- dyżurny Straży Pożarnej w Przasnyszu powiadomił o pożarze piwnicy w bloku przy ul. Lipowej 10 w Przasnyszu. Na miejscu policjanci ustalili, że w blokowej piwnicy prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia z niedopałka papierosa rzuconego na niewielki dywanik, skutkiem czego powstało zadymienie. Jeden z mieszkańców bloku przed przybyciem strażaków ugasił dymiący dywanik. Brak strat. Zdarzenie nie zagrażało życiu, zdrowiu i mieniu mieszkańców bloku.
skrót wiadomości

 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.