Środa, 20 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kryminałki 04 - 06 grudnia 2017 r.
Źródło : KPP w Przasnyszu, (06 grudzień 2017)
Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie

04.12.2017r.

Godz. 12.00 – w Przasnyszu na ul. Dworskiej kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem wyniku czego uderzył w zaparkowanego Opla po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 12.35 – na ul. Świerczewo w Przasnyszu kierująca Volkswagenem nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu wyniku czego uderzyła w tył Skody.  Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 14.25 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Leszno z ul. Targową  kierujący Audi wyniku niezachowania należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w BMW. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 18.45 – w Przasnyszu na ul. Wojskowej kierujący Audi podczas wykonywania w sposób niewłaściwy manewru wyprzedzania uderzył w Citroena. Następnie zjechał na lewy chodnik gdzie  uderzył w zaparkowanego Hyundaia po czym  uderzył w ogrodzenie posesji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 20.30 - w Zawadkach gm. Przasnysz kierujący samochodem ciężarowym marki DAF z naczepą doprowadził do zdarzenia drogowego poprzez nieoczyszczenie naczepy z zalegającego lodu wskutek czego na łuku drogi zsunął się na pojazd marki Renault Master powodując jego uszkodzenie. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

05.12.2017r.

Brak zdarzeń kryminalnych.


06.12.2017r.

Godz. 06.20 – w Chorzelach na ul. Kasztanowej patrol policji zatrzymał letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie kierował Volkswagenem.

Godz. 07.40 – Mchówko gm. Przasnysz na łuku drogi nieznany kierujący poruszający się nn pojazdem zjechał na przeciwległy pas jezdni zmuszając tym kierującego BMW do wjechania do przydrożnego rowu gdzie uderzył w drzewo. Z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony 19 letni kierujący BMW wraz z 17 letnim pasażerem.

Godz. 09.05 – w Przasnyszu na ul. Mazowieckiej kierująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego uderzyła w Opla. Winną spowodowania kolizji ukarano mandatem karnym.
skrót wiadomości

 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.