Wtorek, 21 sierpień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-08-07 (08:18:15)
JUMIDA-Przedstawiciel Handlowy

Oferujemy:
-szkolenie wstępne,
-pracę w dynamicznym zespole,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji,
-samochód służbowy i tel. komórkowy,
-wysokie zarobki proporcjonalnie do uzyskanych wyników,
Zadania:
-obsługa Klientów detalicznych i hurtowych,
-pozyskiwanie nowych Klientów,
Oczekujemy:
-chęci do pracy,
-uczciwości,
-umiejętności handlowych,
-łatwości nawiązywania kontaktów,
-zaangażowania i dyspozycyjności,
-znajomości obsługi komputera,
-prawa jazdy kat. B, umiejętności jazdy samochodem,
-mile widziane doświadczenie  w pracy na stanowisku Przedstawiciela  Handlowego,
-mile widziana znajomość rynku detalicznego: chemii gospodarczej,  kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego,

Dane kontaktowe:
adres e-mail :rekrutacja@jumida.pl
powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-08-21kierowca, dojarz Gospodarstwo Mleczne
2018-08-21Glazurnik od zaraz
2018-08-21Praca w szkole
2018-08-21Praca w Niemczech dla Opiekunki osób starszych - 1400 Euro na rękę / Wildesha...
2018-08-20Zatrudnię Kierowcę kat. C, C+E
2018-08-07 JUMIDA-Przedstawiciel Handlowy
2018-08-07Zatrudnię kierowcę C+E
2018-08-07KIEROWCA
2018-08-06KIEROWNIK ROBÓT – IZOLACJA TERMICZNA – Belgia/Niemcy
2018-08-06MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja
2018-08-06REMONT

edycja · usuń

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry