Piątek, 20 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-07-12 (14:16:25)
Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja

Kim jesteśmy?
Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:
CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY
Jakie zadania na Ciebie czekają?
·         Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych
·         Wiązanie cęgami
·         Współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
·         Znajomości systemów szalunków
·         Chęci do pracy i samodzielności7
·         Odczytywania rysunków zbrojarskich lub ciesielskich
Co My Ci damy?
·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·         Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy
·         Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja
·         Zorganizowane i opłacone mieszkanie łącznie z mediami
·         Przejazdy opłacone i zorganizowane przez firmę
·         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
·         Możliwość pobrania zaliczki
·         Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld
·         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)
·         Praca na stałe nie na krótki kontrakt
Kontakt
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail:  Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

Dane kontaktowe:
telefon :798056274
adres e-mail :ogloszenia@pracownicybudowlani.pl

powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-07-19Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja
2018-07-19Potrzebny Elektryk Do Samochodu Ciężarowego
2018-07-19Cieśla / Zbrojarz prowadzący-Szwecja
2018-07-19KIEROWNIK ROBÓT – IZOLACJA TERMICZNA – Belgia/Niemcy
2018-07-19operator koprko - ładowarki
2018-07-12 Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja
2018-07-12Praca dla Inżyniera Budowy w Ostrołęce
2018-07-12Szukam Pracy Stałej lub dorywczej.
2018-07-12Praca dla brukarzy !!!
2018-07-12Poszukujemy kandydatów do pracy
2018-07-12Stacja paliw ORLEN

edycja · usuń

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry