Piątek, 20 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-06-26 (14:31:39)
Młodszy specjalista ds planowania produkcji

Firma KROSS poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. planowania produkcji.

Zadania:
- tworzenie tygodniowych planów produkcji;
- kontrola nad zgodnością aktualnego planu produkcyjnego;
- kontrola nad realizacją planów dziennych;
- weryfikacja stanów magazynowych;
- współpraca z działem zaopatrzenia w celu zabezpieczenia produkcji w potrzebne części i komponenty;
- współdziałanie z pracownikami innych wydziałów w celu wspólnego ustalenia możliwych terminów produkcji;

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- mile widziana znajomość przepływów materiałowych i łańcucha dostaw;
- mile widziana znajomość procesów produkcyjnych;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- bardzo dobra znajomość MS Office;
- analityczne myślenie;
- wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, zaangażowanie i motywacja do pracy;

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres: i.jakubiak@kross.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem i.jakubiak@kross.pl

Dane kontaktowe:
telefon :604 158 062
adres e-mail :i.jakubiak@kross.pl
powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-07-19Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja
2018-07-19Potrzebny Elektryk Do Samochodu Ciężarowego
2018-07-19Cieśla / Zbrojarz prowadzący-Szwecja
2018-07-19KIEROWNIK ROBÓT – IZOLACJA TERMICZNA – Belgia/Niemcy
2018-07-19operator koprko - ładowarki
2018-06-26 Młodszy specjalista ds planowania produkcji
2018-06-26ELEKTROMONTER – potrzebny od zaraz – Niemcy
2018-06-26Przestań Marzyć I Zacznij Zarabiać Pieniądze!!!
2018-06-26Zatrudnię kobietę do sprzątania
2018-06-26Zatrudnię do pracy
2018-06-26Szukam do pracy na budowę i remonty

edycja · usuń

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry