Czwartek, 21 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-05-24 (10:48:09)
KIEROWNIK ROBÓT - Szwecja

Kim jesteśmy?
Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

KIEROWNIKA ROBÓT Z J. ANGIELSKIM
*nie wymagamy uprawnień budowlanych

Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac zbrojarskich
• Ścisła współpraca z Majstrem oraz z brygadami
Czego oczekujemy od Ciebie?
• Wykształcenia wyższego budowlanego
• Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
• Prowadzenia dokumentacji budowy
• Koordynacji robót zgodnie z harmonogramem oraz nadzór nad poprawnością wykonywanych prac
Co My możemy zaoferować?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie z awansami finansowymi
• Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
• Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
• Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
• ZUS opłacony od realnych zarobków
• Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
Kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwoń (tel. 798-056-274 Justyna)

Numer wpisu do rejestru 13471

Cena: 1 PLN

Dane kontaktowe:
telefon :798056274
adres e-mail :ogloszenia.pracownicybudowlani@gmail.com

powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-06-21SZUKAM KIEROWCY POLSKA -ŁOTWA C+E
2018-06-21Praca od zaraz- pakowacz drobiu - Holandia
2018-06-21MCK Przasnysz - PRACOWNIK GOSPODARCZY/KPP W PRZASNYSZU
2018-06-21Kierowca busa
2018-06-21MCK PRZASNYSZ - POTRZEBNY KUCHARZ OD ZARAZ DO PRACY NA WAKACJE/PILNE
2018-05-24 KIEROWNIK ROBÓT - Szwecja
2018-05-24KIEROWNIK ROBÓT – IZOLACJA TERMICZNA – Belgia/Niemcy
2018-05-23Zatrudnię kierowcę C+E
2018-05-23Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym
2018-05-23MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM
2018-05-23Szukam pracy

edycja · usuń

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry