Sobota, 20 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-01-07 (09:19:13)
Elektryk - Niemcy, również bez języka

MB Service jest firmą z wieloletnim stażem na rynku niemieckim – zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij atrakcyjną pracę w Niemczech.

Nasza firma daje Tobie gwarancję stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego u znanych niemieckich firm w branży elektrycznej. Jeśli chciałbyś dołączyć do innych wykwalifikowanych fachowców z MB Service to zapraszamy do kontaktu.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Zadania na tym stanowisku pracy:
- Prace elektryczne budowlane i/lub przemysłowe

Wymagania:
- Wyuczony zawód elektryka lub uprawnienia SEP
- Doświadczenie na w/w stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Dyspozycyjność
- Gotowość do wyjazdu od zaraz
- Gotowość do wyjazdu w różne tereny Niemiec

Oferujemy:
- Stawkę godzinową obowiązującą na niemieckim rynku pracy
- Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
- Darmowe zakwaterowanie
- Pomoc w załatwianiu formalności
- Stabilną pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego

MB Service
Ul. Oleska 121
45-231 Opole
Tel: 694 433 386
Cert. 9875

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji (CV) poniższej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Dane kontaktowe:
telefon :694433386
adres e-mail :dw@mb-service.pl
strona www :mb-service.pl

powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-01-20Przyjmę ze znajomością elektroniki
2018-01-20Pracuj W Internecie
2018-01-19ELEKTROMONTER BRYGADZISTA
2018-01-19Asystent nauczyciela
2018-01-18Produkcja warzyw i owoców- również dla par i kobiet!
2018-01-07 Elektryk - Niemcy, również bez języka
2018-01-07Malarz/Tapeciarz - Niemcy
2018-01-06Zatrudnie do Pracy
2018-01-06Pomoc domowa
2018-01-06Zatrudnię kierowcę C+E
2018-01-06Dochodowy Biznes

edycja · usuń

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry