Piątek, 19 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria

Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)

Praca » Dam
2018-01-02 (22:43:41)
Praca: OPERATOR MASZYNY

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR MASZYNY
Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Makowie Mazowieckim

Główne zadania:
1. odpowiedzialność za bieżącą
obsługę urządzeń produkcyjnych
2. kontrola pracy urządzeń
produkcyjnych
3. wykonywanie planu
produkcyjnego
Wymagania:
1. wykształcenie min. średnie,
mile widziane techniczne
2. doświadczenie zawodowe na
podobnym stanowisku
3. książeczka do celów sanitarno
- epidemiologicznych
Oferujemy:
1. atrakcyjną i kreatywną pracę w
rozwijającej się firmie
2. możliwość rozwoju
zawodowego oraz poszerzania
wiedzy i umiejętności poprzez
udział w szkoleniach i
realizowanych projektach
3. wynagrodzenie adekwatne do
posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@msmsa.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst
jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Dane kontaktowe:
strona www :www.eprzasnysz.pl/luba/dane/pliki/pliki/ ogloszenie_msm.pdf
powórt do kategoriiostatnio dodane
2018-01-19ELEKTROMONTER BRYGADZISTA
2018-01-19Asystent nauczyciela
2018-01-18Produkcja warzyw i owoców- również dla par i kobiet!
2018-01-18Praca w branży spożywczej- również dla par i kobiet!
2018-01-18Zacznij zarabiać
2018-01-02 Praca: OPERATOR MASZYNY
2018-01-02Praca: MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI
2018-01-02Praca: KIEROWNIK ZMIANY
2018-01-02Praca: LABORANT
2018-01-02Kierowca busa potrzebny od zaraz
2018-01-02Pracownik do obsługi fermy drobiu

Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.ePrzasnysz.pl

Portal ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry