Niedziela, 22 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Umieszczając logo ePrzasnysz na stronach WWW, materiałach promocyjnych czy ulotkach gwarantują sobie Państwo następujące korzyści:

- Organizatorzy jednorazowych imprez - umieszczenie logo na materiałach promocyjnych (drukowanych) oraz na stronie WWW gwarantuje Patronat Medialny. W zależności od rangi imprezy oraz od nakładu materiałów obejmuje on: promocję tekstową i banerową na stronach serwisu.

- Stowarzyszenia, Organizacje, Fundacje - umieszczenie naszego logo na materiałach i stronach WWW - gwarantuje bezpłatną rozszerzoną prezentację w katalogu

- Firmy i przedsiębiorstwa - umieszczając logo serwisu ePrzasnysz na własnych stronach WWW gwarantujemy rabat za prezentację w naszym katalogu w wysokości 5-10% (w zależności od miejsca i wielkości logo)

Jeżeli układ graficzny strony WWW nie pozwala na umieszczenie logo wdzięczni będziemy także za link w postaci: ePrzasnysz - Twoje Wirtualne Miasto lub graficznego banera.

W celu otrzymania logo wyślij prośbę korzystając z formularza. 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.