Poniedziałek, 18 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Zamienił stryjek siekierkę na kijek (29 lipiec 2008)
Tego właśnie chciał uniknąć Sojusz Lewicy Demokratycznej głosując za wetem prezydenta w sprawie ustawy medialnej.  Gdybyśmy poparli Platformę Obywatelską i głosowali przeciwko wetu,  stało by się to, co się wydarzyło w Sejmie pamiętnej nocy, w grudniu roku 2005, kiedy to Prawo i Sprawiedliwość , w koalicji z Samoobroną i z LPR-em, totalnie zawłaszczyło publicznymi mediami.
+ czytaj dalejUlga dla rolników (19 lipiec 2008)
W tym roku podatnicy podatku dochodowego mieli po raz pierwszy możliwość odpisania od podatku1145 zł na każde dziecko . Ta ulga zgłoszona i wywalczona przez Prawicę Rzeczpospolitą w końcu ubiegłej kadencji Sejmu, jest na pewno niewystarczającym, ale pierwszym i realnym wsparciem rodzin ze względu na posiadanie dzieci. Jej uchwalenie spotkało się z silnym przeciwdziałaniem rządu Jarosława Kaczyńskiego i PISu, ówczesnej partii rządzącej., ale pomimo tego oporu znalazła się większość sejmowa, która uchwaliła tą ulgę.
+ czytaj dalejDlaczego drożeje energia (16 lipiec 2008)
Z różnych powodów Ropa i gaz podobnie jak i większość surowców drożeje, bo mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem Chin i Indii, które niczym pompy ssące wymiatają surowce ze światowych rynków, podbijając ich ceny. Fakt , iż ropa drożeje w sytuacji, gdy gospodarka amerykańska spowalnia, oznacza, iż została ona zdetronizowana z pozycji podstawowego motoru gospodarki światowej.
+ czytaj dalejRozpoczynamy nowy dział "Felietony" (15 lipiec 2008)
Liczymy na współpracę samorządowców, polityków, dziennikarzy, historyków, nauczycieli, wykładowców oraz osoby chcące podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi lokalnych problemów, ale również dotyczących nas spraw ogólnopolskich czy światowych.
Życzymy miłej lektury
+ czytaj dalej


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ]
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.