Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Konferencja popularno – naukowa z okazji 590 – lecia nadania praw miejskich dla Przasnysza (04 grudzień 2017)

W piątek, 1 grudnia w Muzeum Historycznym w Przasnyszu zorganizowano konferencję popularno – naukową z okazji 590- lecia nadania dla miasta Przasnysza praw miejskich.  Konferencja była ostatnim punktem projektu, na który składały się takie wydarzenia jak: pochód historyczny, sesja popularno – naukowa, zorganizowanie wystawy "Z kart historii Przasnysza" i wydanie katalogu wystawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Złote Gody w Bogatem (ZDJĘCIA) (04 grudzień 2017)

W niedzielny poranek, 3 grudnia w miejscowości Bogate, która jest kulturalną stolicą gminy Przasnysz odbyła się  cudowna uroczystość. 13 par małżonków z gminy Przasnysz, obchodziło 50. rocznicę pożycia małżeńskiego oraz jedna 72. rocznicę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy - zaproszenie (04 grudzień 2017)

Zapraszamy na Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy, który poprowadzi Wodzirej Karol Stolarski.
Patronat medialny nad imprezą objął portal ePrzasnysz.pl
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Klub Filmowy "Ale Nakręcone" (04 grudzień 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego "Ale Nakręcone"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gala wręczenia medali im Stanisława Ostoja-Kotkowskiego - zaproszenie (04 grudzień 2017)

Zapraszamy na coroczną galę wręczenia medali im Stanisława Ostoja-Kotkowskiego, 17 grudnia Klub Otwartego Umysłu MDK w Przasnyszu, godzina 17:00. W programie m.in. koncert kolęd w wykonaniu zespołu "Pasja". Serdecznie zapraszamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MIKOŁAJKOWA FABRYKA OZDÓB (04 grudzień 2017)

Fot. Anna Suchcicka/UM Przasnysz
To była prawdziwie rodzinna impreza w bożonarodzeniowym klimacie. Można było na niej wykonać choinkę albo aniołka, a potem zabrać te własnoręcznie wykonane cuda by zawiesić je na choince w swoim domu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie z Czernic Borowych zaprezentowali się na konferencji z udziałem Minister Edukacji Narodowej (04 grudzień 2017)

29 listopada 2017 r. w Ostrołęce odbyło się podsumowanie cyklu konferencji pt. "Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Komendę Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu. W spotkaniu udział wzięła Minister Edukacji Narodowej – Pani Anna Zalewska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Chorzele: Odszedł Nasz Profesor... (03 grudzień 2017)

Tak trudno opisać to, co się stało, 2 grudnia. Trzy słowa. Zmarł Jerzy Kłoczowski... Zmarł człowiek, którego oklaskiwały tysiące, czytały dziesiątki tysięcy, szanowały setki. Powstaniec, wybitny mediewista, kawaler Orderu Orła Białego. Dużo by tu można jeszcze wymieniać.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DEKANALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ (03 grudzień 2017)

2 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Dekanalny Turniej Piłki Nożnej. Organizatorem tego wydarzenia był ks. Ryszard - dekanalny duszpasterz ministrantów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MIKOŁAJKI NA PŁYWALNI w Chorzelach - zaproszenie (02 grudzień 2017)

6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem przy choince, które odbędzie się w Mazowieckim Centrum Sportów Zimowym Kompleks Chorzele
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)UWAGA ZAGINĄŁ PIES! - prośba o pomoc (02 grudzień 2017)

Nasz czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego pieska. Może ktoś go widział ?
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Premiera spektaklu "Podróże Małego Księcia" - Inauguracja obchodów 20-lecia ŚDS (02 grudzień 2017)

Dnia 30 listopada 2017 r. o godzinie 12.30 uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu wspólnie z grupą  teatralną „KABAT ” z Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu zaprezentowali efekty swojej pracy nad projektem, którego tytuł brzmiał „Podróże Małego Księcia”. Inscenizacja odbyła się na scenie Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie za Świętym Mikołajem - zaproszenie (01 grudzień 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na Spotkanie za Świętym Mikołajem  
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)"DWIE RODZINY - DWA ŚWIATY" - zaproszenie na spotkanie z autorką książki (01 grudzień 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza 8 grudnia o godz. 17.00 do czytelni biblioteki głównej na spotkanie z przasnyszanką Katarzyną Solak, która opowiadać będzie o swojej debiutanckiej powieści ”Dwie rodziny - dwa światy”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konurs Plastyczny na Najpiękniejszą Szopę Bożonarodzeniową - zaproszenie (30 listopad 2017)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Kultury Narodów (ZDJĘCIA) (30 listopad 2017)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna, Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Językowa Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Językowe Przedszkole The Academy of SMURFS w Przasnyszu zorganizowały Festiwal Kultury Narodów, który odbył się we wtorek, 28 listopada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KPP APELUJE O OSTROŻNOŚĆ (30 listopad 2017)

Przasnyska Policja z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne, ujemne temperatury oraz coraz częstsze opady śniegu apeluje do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Przasnyskie Targi Edukacji i Pracy (30 listopad 2017)

Wraz z początkiem tygodnia w Urzędzie Miasta Przasnysz, Młodzieżowe Centrum Kariery zorganizowało Targi Edukacji i Pracy. Wydarzenie to wzbudziło wśród młodzieży dużą ciekawość, co przedkładało się na liczbę odwiedzających.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty świąteczne w muzeum - zaproszenie (30 listopad 2017)

Jak co roku Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na warsztaty świąteczne. Zajęcia będą się odbywały w terminie od 1 do 22 grudnia 2017 r. i składały z dwóch części: teoretycznej, podczas której dzieci poznają obrzędy i zwyczaje bożonarodzeniowe oraz praktycznej, polegającej na wykonaniu ozdoby świątecznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej - zaproszenie (30 listopad 2017)

Przasnyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.