Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Czernice Borowe: „Dziadku, opowiedz, czy tak było jak pisał poeta” - nabór do projektu (09 czerwiec 2017)

Czernickie Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie od 1 czerwca 2017 r. do 19 czerwca 2017 r. prowadzi rekrutację do projektu pt. „Dziadku, opowiedz, czy tak było jak pisał poeta” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)10. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (09 czerwiec 2017)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza na ‎10. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Rowerowy Dzień Dziecka (ZDJĘCIA) (09 czerwiec 2017)

Tradycyjnie od kilku lat w sąsiedztwie Powiatowej Komendzie Policji w Przasnyszu oraz miasteczka ruchu drogowego organizowany jest Piknik Rowerowy z Okazji Dnia Dziecka.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w Nowej Krępie (09 czerwiec 2017)

1 czerwca uczniowie Zespołu Szkół w Nowej Krępie kolorowo i kreatywnie obchodzili Dzień Dziecka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w Muzeum (08 czerwiec 2017)

W dniu 5 czerwca Muzeum Historyczne zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Dziecka, które poprowadziła pani Bożenna Beata Parzuchowska, przewodnicząca Koła Miłośników Sztuki TARAS i Teatru Trzech Pokoleń.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie konkursu o Aleksandrze Kakowskim w Nowej Krępie (ZDJĘCIA) (08 czerwiec 2017)


W dniu 1 czerwca w Zespole Szkół w Nowej Krępie odbyło się podsumowanie Ogólnopowiatowego Konkursu „Aleksander Kakowski - syn Ziemi Przasnyskiej, współautor odzyskania niepodległości przez Polskę”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Sportowo-filmowe popołudnie w Bogatem (08 czerwiec 2017)

W czwartek, 1 czerwca, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Bogatem przygotował dla uczniów klas I-IV „Sportowo-filmowe popołudnie w szkole”. W ten sposób świętowano najważniejsze święto ze wszystkich obchodzonych w szkołach – Dzień Dziecka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MBP: Festyn integracyjny (08 czerwiec 2017)

W dniu 07 czerwca 2017 odbył się festyn integracyjny, w którym uczestniczyli uczniowie „Naszej Szkoły" biorący udział w serii warsztatów organizowanych w Filii nr 1 pn. "Bajkowa biblioteka" oraz uczniowie klas III Szkoły Podstawowej nr 1 -  finaliści konkursu plastycznego „Mój bohater".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odznaczenia dla przasnyskich rolników na “Święcie Mleka” w Płoniawach (08 czerwiec 2017)

źr. fot. UG Płoniawy Bramura
Tegoroczne wydarzenie, popularnie zwane „świętem mleka” w Płoniawach Bramurze, miało charakter wojewódzki i trwało dwa dni – 27 – 28 maja, a patronat sprawowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego. W tej imprezie rolniczej wzięli udział także wystawcy z gminy Przasnysz i uzyskali znaczące wyniki w poszczególnych kategoriach konkursowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)TVP o smerfowym Dniu Dziecka (VIDEO) (08 czerwiec 2017)

Od długiego czasu pracownicy Urzędu Miasta wraz ze swoim przywódcą, czyli Waldemarem Trochimiukiem, burmistrzem Miasta Przasnysza szykowali niespodziankę na Dzień Dziecka dla dzieci z całego miasta.
Nikt się nie spodziewał, że przychodząc tego dnia do przasnyskiego Domu Kultury na scenie zobaczymy całkiem znanych aktorów, a to za sprawą reżysera, czyli Edyty Przybysławskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Krzynowłoga Mała: Kochamy Was, Rodzice! (08 czerwiec 2017)

Pod takim hasłem w piękny, słoneczny dzień 29 maja, w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach świętowano Dzień Rodziny. Była to okazja, aby przypomnieć wszystkim, że rodzina jest najważniejsza. Na wspólne świętowanie licznie przybyli nasi zaproszeni goście, czyli rodzice.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Kręci mnie bezpieczeństwo” spotkanie policjantów z dziećmi w leśniczówce Przejmy (07 czerwiec 2017)

W piątek (2 czerwca br.) w leśniczówce w Przejmach policjanci wspólnie z przedstawicielami firm: Wytwórni Premiksów LNB w Kiszkowie, Pol strautmann w Lwówku, Agro-Zielińscy w Krasnosielcu, Poland Food w Gnieznie oraz Nadleśnictwem Przasnysz z okazji Dnia Dziecka zorganizowali spotkanie z uczniami klasy 4 c ze Szkoły Podstawowej w Jednorożcu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Dzień Jednorożca - program (07 czerwiec 2017)

Zapraszamy 11 czerwca br. do Jednorożca na Festyn z okazji obchodów Dnia Jednorożca
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Rzecznik prasowy policji na emeryturze. (ZDJĘCIA) (07 czerwiec 2017)

W ubiegłym tygodniu, po trzydziestu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę Ewa Śniadowska, która od wielu lat pełniła funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nasz news: Skarbnik powiatu na emeryturze (ZDJĘCIA) (07 czerwiec 2017)

Podczas ostatniej, uroczystej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego radni wraz z pracownikami placówek podległych oraz pracownicy urzędu oficjalnie pożegnali Annę Tworkowską, wieloletniego skarbnika.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Krasne: Drugi bieg Korony Ziemi Przasnyskiej już za nami (07 czerwiec 2017)

Drugi bieg piątej edycji Korony Ziemi Przasnyskiej rozegrano tradycyjnie w miejscowości Krasne w niedzielę 04.06.2017 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie programu ,,Nie stój wsiądź na rower” 2016/2017 (07 czerwiec 2017)

W dniu 1 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odbyło się podsumowanie programu. W drugiej edycji wystartowało 297 uczestników. Uczniowie klas 1-3 jeździli na rowerach pod opieką rodziców, uczniowie posiadający kartę rowerową poruszali się na rowerach samodzielnie. Dzięki waszemu zaangażowaniu, oraz wsparciu rodziców przejechaliśmy w programie 74639,74 km.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie działań „Alkohol i Narkotyki”. (07 czerwiec 2017)

W dniu 06.06.2017r. policjanci przasnyskiej drogówki przeprowadzili działania „Alkohol i narkotyki”. Przez całą dobę na terenie powiatu prowadzone były działania ukierunkowane na kontrolowanie stanu trzeźwości kierowców.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych na krótki film pt. „BEZPIECZNA ZABAWA I PRACA NA WSI PODCZAS WAKACJI”. (06 czerwiec 2017)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacja ogłasza konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych na krótki film pt. „BEZPIECZNA ZABAWA I PRACA NA WSI PODCZAS WAKACJI”.
Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający od 60 do 120 sekund o tematyce promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zabawa Taneczna w Jednorożcu - zaproszenie (06 czerwiec 2017)

Ochotnicza Straż Pożarna zaprasza na Zabawę Taneczną
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.