Niedziela, 28 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 20 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Wernisaż wystawy "Polska Walcząca" - zaproszenie (06 kwiecień 2017)

Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Wojewoda Mazowiecki oraz Burmistrz Miasta Przasnysza zapraszają na otwarcie wystawy Polska Walcząca w dniu 7 kwietnia, o godzinie 15.00 w Muzeum Historycznym w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)„Akademia kompetencji Językowych i Cyfrowych dla Dorosłych” - zaproszenie na szkolenie (05 kwiecień 2017)

UCZELNIA LINGWISTYCZNO –TECHNICZNA w Świeciu Wydział Zamiejscowy w Przasnyszu zaprasza na szkolenie w ramach projektu: „Akademia kompetencji Językowych i Cyfrowych dla Dorosłych”
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Poradnia Medycyny Paliatywnej w Przasnyszu (05 kwiecień 2017)

Trwają zapisy do pierwszej w Przasnyszu Poradni Medycyny Paliatywnej. Poradnia rozpocznie działalność 10. kwietnia. W poradni przyjmujemy pacjentów, u których stwierdzono chorobę nowotworową.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Interwencje Straży Pożarnej od 29 marca do 04 kwietnia 2017 r. (05 kwiecień 2017)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)KRUS: Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci (05 kwiecień 2017)

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS. Skorzystać z nich mogą dzieci w wieku szkolnym, tj. urodzone pomiędzy 2002 a 2010 r. (7-15 lat), których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Piąty Przasnyski Jarmark Staropolski - zaproszenie dla wystawców (05 kwiecień 2017)

Zaproszenie dla wystawców na Piąty Przasnyski Jarmark Staropolski
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (04 kwiecień 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego "Ale Nakręcone"
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Krzynowłoga Mała: Godny udział ministrantów w piłkarskiej przygodzie (04 kwiecień 2017)

Choć nie udało się wygrać, duma pozostała. Ministranci z parafii Krzynowłoga Mała dzielnie bronili imienia swojego dekanatu podczas finału Diecezjalnego Turnieju Piłki Halowej zorganizowanego w połowie marca w Płońsku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaproszenie na spotkanie w sprawie budowy sieci gazowniczej w Przasnyszu (04 kwiecień 2017)

Komunikat Burmistrza Przasnysza o spotkaniu z mieszkańcami Miasta
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Z OSTATNIEJ CHWILI: Zderzenie autobusu z traktorem (03 kwiecień 2017)

Dziś w miejscowości Zawadki (pow. przasnyski) DW 544 doszło do zderzenia autobusu z traktorem. Droga jest zablokowana
+ czytaj dalej + wasze opinie (14)Aktywni i wykwalifikowani strażacy w Czernicach Borowych (03 kwiecień 2017)

Ochotnicza Straż Pożarna w Czernicach Borowych od marca br. rozpoczęła realizacje projektu pt. ,,Aktywni i wykwalifikowani strażacy”  w ramach którego członkowie OSP z terenu gminy Czernice Borowe będą podnosić swoje kwalifikacje.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej siatkarski o puchar Wójta Gminy Krzynowłoga Mała (03 kwiecień 2017)

Pięć drużyn stanęło do rywalizacji w otwartym turnieju piłki siatkowej dla drużyn amatorskich, który zorganizowano 25 marca w Krzynowłodze Małej. Rywalizacja toczyła się o miano najlepszej amatorskiej drużyny siatkarskiej w gminie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)UWAGA będą utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miasta (03 kwiecień 2017)

Komunikat Burmistrza Przasnysza o utrudnieniach w ruchu drogowym na terenie miasta
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)Nasz news: Skarga na bezczynność starosty (02 kwiecień 2017)

W poniedziałek, 23 marca podczas sesji Rady Powiatu Przasnyskiego radni mieli do rozpatrzenia skargę złożoną na bezczynność starosty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Nasz news: Spotkanie z dzielnicowymi (ZDJĘCIA) (02 kwiecień 2017)

W piątek, 31 marca Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu w Klubie Otwartego Umysłu, który znajduje się w budynku Miejskiego Domu Kultury zorganizowała spotkanie z mieszkańcami Przasnysza z ich dzielnicowymi. Mimo, że spotkanie zostało dobrze rozpropagowane i ogłoszenia wisiały w różnych miejscach nie przybyło wiele osób. Widocznie bezpieczeństwo w ich okolicy nie jest tak bardzo dla nich ważne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Nasz news: Wielkanocny Biwak Harcerski (ZDJĘCIA) (02 kwiecień 2017)

W piątkowe popołudnie, harcerze i zuchy z przasnyskiego hufca ZHP, którzy uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w dwudniowym biwaku wielkanocnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Harcerska Droga Krzyżowa (ZDJĘCIA) (02 kwiecień 2017)

W piątek, 31 marca około 60 harcerzy z przasnyskiego hufca ZHP wzięło udział w drodze krzyżowej, które odbyła się w Klasztorze  Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SZKOŁA PO REFORMIE, CZYLI CO NOWEGO W PRZASNYSKIM ZSP (01 kwiecień 2017)

Lada dzień uczniowie trzecich klas gimnazjum będą podejmować decyzje odnośnie wyboru przyszłej szkoły. W obliczu nowej reformy i zmian w oświacie niektórzy mogą czuć się zagubieni. Wyjaśnijmy więc, co czeka ich we wrześniu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)mojeChorzele.pl: Co w miejscu dawnego kina? - inkubator przedsiębiorczości? - planetarium? - muzeum? (31 marzec 2017)

Przez wiele lat jedną z głównych ulic w Chorzelach szpecił budynek dawnego kina. To się zmieni, ponieważ obecne władze miasta i gminy Chorzele mają plany, aby powstał w tym miejscu „Inkubator przedsiębiorczości”
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)„Kopciuszek” w przasnyskim Gimnazjum - zaproszenie (31 marzec 2017)

W dniu 7 kwietnia 2017r. w Publicznym Gimnazjum  w Przasnyszu w szkolnej hali sportowej odbędzie się przedstawienie w języku angielskim pt. „Kopciuszek”  w wykonaniu uczniów i rodziców Publicznego Gimnazjum.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.