Środa, 12 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Pamięć o kolegach, którzy odeszli..., ale pozostali w naszej pamięci (01 listopad 2018)

W środę 31 października zgodnie z naszą tradycją, przed dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, pracownicy oraz byli pracownicy naszej Komendy, na czele z Komendantem Powiatowym st. bryg. Waldemarem Białczakiem odwiedzili groby funkcjonariuszy pożarnictwa i pracowników służby cywilnej, którzy pełnili służbę w naszej komendzie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości - zaproszenie (01 listopad 2018)

Zaproszenie na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz News: Śladami przeszłości i teraźniejszości w przasnyskiej "Jedynce" (ZDJĘCIA) (31 październik 2018)

Śladami przeszłości, aż do teraźniejszości mogli przejść goście zwiedzający Szkołę
Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu. Wystawa została zorganizowana z okazji obchodów 100-lecia placówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Złote Gody w Gminie Przasnysz (31 październik 2018)

Jesienią tradycyjnie odbywają się wzruszające uroczystości związane z 50-leciem pożycia małżeńskiego par zamieszkujących w konkretnych gminach. Nie inaczej musiało być więc w gminie Przasnysz, która słynie z długoletnich związków małżeńskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jednorożec: Uroczyste Obchody z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości (31 październik 2018)

Zaproszenie na Uroczyste Obchody z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Debata Wyborcza 2018 - Przasnysz (VIDEO) (31 październik 2018)

Za nami debata między kandydatami na urząd burmistrza Miasta Przasnysz. Grzegorz Grabowski i Łukasz Chrostowski zmierzyli się publicznie 30 października w Miejskim Domu Kultury.
+ czytaj dalejCzwarte miejsce mł. asp. Artura Długokęckiego w konkursie „Dzielnicowy Roku” (30 październik 2018)

W minionym tygodniu w Szkole Policji w Katowicach dzielnicowi, którzy zwyciężyli w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim, a także kierownik rewiru dzielnicowego przystąpili do rywalizacji w ramach Finału Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy Roku 2018”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Środki dla strażaków z Funduszu Sprawiedliwości (30 październik 2018)

Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy Przasnysz wzbogaciły się właśnie w bardzo przydatny sprzęt do ratowania zdrowia i życia osób poszkodowanych w wypadkach. To efekt pozyskanego dofinansowania ze środków rządowych, z tzw. Funduszu Sprawiedliwości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dzień Papieski w Krzynowłodze (30 październik 2018)

W połowie października w całym kraju obchodzony była 18. Dzień Papieski w Ojczyźnie. Uroczystość ta wypada zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. I tradycyjnie w jej obchodach brała udział społeczność szkolna z Krzynowłogi Małej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz News: Dali cząstkę siebie, czyli zbiórka krwi dla Dominika (29 październik 2018)

29 osób przyszło 28 października do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu, by... oddać krew. Cztery osoby nie zostały zakwalifikowane, i ostatecznie krew oddało 25 osób, każda po 450 mililitrów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Charytatywnie dla Dominika (29 październik 2018)

Martess, Chojnacki Band, Kristars, Boys Band, Spontan, Calibra, Eratox oraz Bayer Full - wszystkie te gwiazdy wystąpiły charytatywnie na Gali Disko-Polo, która się odbyła 28 października w sali gimnastycznej SP nr 2 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Promocja książki dr. Andrzeja Białego - zaproszenie (29 październik 2018)

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej zaprasza na promocję książki dr. Andrzeja Białego "Mniejszość polska na Białorusi Sowieckiej w latach 1921-1939"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konferencja edukacyjna dla lekarzy - zaproszenie (29 październik 2018)

Krajowe Centrum ds. AIDS zaprasza lekarzy o specjalizacji innej niż choroby zakaźne na szkolenie w zakresie HIV/AIDS, które odbędzie się 15-16 listopada 2018 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zagraniczni goście, warsztaty kulturowe i niezwykłe lekcje angielskiego w ZSP (29 październik 2018)

Pierwszego października, zamiast zwykłych lekcji angielskiego, młodzież w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu rozwiązywała quiz wiedzy o Brazylii, poznawała historię dalekiego Kirgistanu, w praktyce wykorzystywała zdobyte umiejętności językowe, a to wszystko w ramach projektu AIESEC  GlobalPeace.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wirtualna Polska o samobójstwach w Rzodkiewnicy (gm. Chorzele) (28 październik 2018)

Było ich sześciu, może dziesięciu. Ciężko zliczyć. Sołtys chciał wzywać egzorcystę, bo wieszali się jeden po drugim. - Święty Boże nie pomoże - wzdychają mieszkańcy. Na wsiach samobójstwa są plagą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Archiwum społeczne w Jednorożcu (28 październik 2018)

W gminie Jednorożec powstaje archiwum społeczne, które uchroni "stare" pamiątki od zapomnienia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ćwiczenia na lotnisku w Sierakowie oraz w kompleksie leśnym w Karwaczu (28 październik 2018)

16 października 2018 roku ok. godz. 11.00 odbyły się ćwiczenia zgrywające na terenie Lotniska Aeroklubu Północnego Mazowsza w Sierakowie oraz w kompleksie leśnym w miejscowości Karwacz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Ćwiczenia w fabryce płyt warstwowych ABO we Mchowie (28 październik 2018)

5 października 2018 roku ok. godz. 08.30 odbyły się ćwiczenia praktyczne w fabryce płyt warstwowych ABO w miejscowości Mchowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Kręci mnie bezpieczeństwo...” w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu (28 październik 2018)

25 października bieżącego roku Przasnyska straż pożarna odwiedziła uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Sierakowo (28 październik 2018)

27 października bieżącego roku około godz. 00:20 doszło do wypadku samochodu osobowego na łuku drogi strefy gospodarczej w miejscowości Sierakowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.