Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Kawiarenka Literacka w Czernicach Borowych - zaproszenie (15 luty 2019)

Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych zaprasza do Kawiarenki Literackiej
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Karnawałowy Bal Bezalkoholowy - zaproszenie (15 luty 2019)

Serdecznie zapraszamy na Karnawałowy Bal Bezalkoholowy z wodzirejem - ostatnie wolne miejsca
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Senator Koc jednym zdaniem ośmieszyła Kosiniaka-Kamysza (15 luty 2019)

Lider ludowców flirtuje z lewicą i katolikami. Walka idzie o prymat nie tylko wśród elektoratu wiejskiego i rolniczego, ale także – a może przede wszystkim – o przewodnictwo wśród szeroko pojętej opozycji wobec obozu rządzącego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Udana konferencja „Innowacje w rolnictwie dla rozwoju polskich gospodarstw rolnych i hodowlanych” (14 luty 2019)

14 lutego 2019 r. w hali sportowej przy ul. Sadowej w Przasnyszu licznie przybyli rolnicy z terenu powiatu mieli okazje poznać najnowsze technologie stosowanymi w uprawach rolnych. Okazją do tego była konferencja zorganizowana przez Regionalny Ośrodek Rozwoju Rolnictwa w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiana wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w gminie Czernice Borowe (14 luty 2019)

Na podstawie art.6m ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018 r. poz. 1454 z późn. zm.) Wójt Gminy Czernice Borowe zawiadamia, że Rada Gminy Czernice Borowe w dniu 11 lutego 2019 r. podjęła uchwałę Nr 57/IV/2019 w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (10)sierż.szt. Marcin Tański - NAJPOPULARNIEJSZYM DZIELNICOWYM ROKU 2018 (14 luty 2019)

Tegorocznym laureatem został sierż.szt. Marcin Tański dzielnicowy gminy Chorzele, który otrzymał 2357 głosów. Zwycięzca konkursu ma 33 lat, jest żonaty i ma troje dzieci, mieszka na terenie gminy Baranowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Roczna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu (14 luty 2019)

W czwartek, 7 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się roczna odprawa z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk. Podczas odprawy podsumowano pracę przasnyskich policjantów w 2018 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Podsumowanie poniedziałkowych policyjnych działań pn. "Trzeźwość w przewozie osób" (14 luty 2019)

Policjanci z przasnyskiej drogówki w miniony poniedziałek w godz. 06.00 / 22.00 prowadzili wzmożone działania pod nazwą „Trzeźwość w przewozie osób" kontrolując trzeźwość kierujących autobusami, busami, taksówkami oraz pojazdami nauki jazdy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uczniowie "Jedynki" poznają Brazylię i Algierię - KidSpeak 5. Edycja (14 luty 2019)

Dzięki międzynarodowej studenckiej organizacji AIESEC, działającej przy Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie, piąty raz Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu realizuje projekt KidSpeak.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Biskup Roman Marcinkowski wziął udział w obchodach Dnia Chorego w przasnyskim szpitalu (14 luty 2019)

13 lutego 2019 r. biskup senior przewodniczył Mszy św. w kaplicy szpitalnej w Przasnyszu i spotkał się z chorymi i lekarzami z okazji Światowego Dnia Chorego. W Eucharystii uczestniczyli pacjenci, przedstawiciele personelu szpitala na czele z dyrekcją, starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz posłanka Anna Cicholska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Neminem Ex Nusquam zaprasza na wycieczki do Gruduska (14 luty 2019)

Neminem Ex Nusquam zaprasza na wycieczki do Gruduska oraz na warsztaty dla małych archeologów, zwiedzanie Grodu z przewodnikiem, strzelanie z łuku historycznego, warsztaty tworzenia lalek motanek, warsztaty ceramiczne, sztuki pisania a także warsztaty dotyczące uzbrojenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wykład dr hab. Radosława Lolo nt. "Biskup Franciszek Krasiński (1525-1577) – pierwszy wielki z rodu" - zaproszenie (13 luty 2019)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na wykład dr hab. Radosława Lolo nt. "Biskup Franciszek Krasiński (1525-1577) – pierwszy wielki z rodu", który odbędzie się w dniu 19 lutego 2019 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Muzeum w Przasnyszu.  
Zapraszamy
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Mayday "Pomoc dla Michała" - dołącz do akcji (13 luty 2019)

MAYDAY MAYDAY !!!!
My przyjaciele, koledzy ramię w ramię stajemy naprzeciwko w  walce o naszego kolegę!!!!
Czujemy się zobowiązani stanąć wraz  z nim i jego rodziną w najtrudniejszej bitwie ich życia. Bitwie z której tylko jedna strona wychodzi wygrana... PRZYŁĄCZCIE SIĘ!!! Ex Animo... najzwyczajniej z potrzeby serca....
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyszanie w szeregach 5 MBOT - pierwsza w tym roku przysięga Terytorialsów (13 luty 2019)

W miniony weekend odbyła się pierwsza w tym roku przysięga żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, złożyło ją 64 żołnierzy wśród których było dwóch mieszkańców powiatu przasnyskiego. Następne szkolenie dla ochotników rusza 30 marca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpieczny Senior w Czernicach Borowych - zaproszenie (13 luty 2019)

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych oraz Klub Seniora zapraszają na spotkanie z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Zaczytana "Trójka" (13 luty 2019)

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” - zauważyła swego czasu Wisława Szymborska. Na temat czytania nie można powiedzieć niczego negatywnego.
W jaki sposób wzbudzić w uczniach zainteresowania czytelnicze?
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I Amatorskie Zawody Pływackie o puchar Starosty Przasnyskiego (12 luty 2019)

10 lutego 2019 r. na pływalni Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach odbyły się I Amatorskie Zawody Pływackie o puchar Starosty Przasnyskiego. Zawody zgromadziły liczną grupę zawodników, od tych najmłodszych (8 lat) do najstarszych, mocno powyżej 18+.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Prawie 30 tysięcy złotych zebrano dla Łukasza w Jednorożcu (FOTO + VIDEO) (12 luty 2019)

Miniona niedziela obfitowała w moc atrakcji i słodkości, które sprawiały, że przybyli goście otwierali swoje serca. Wszystko to za sprawą organizatorów akcji charytatywnej "OTWÓRZ SERCE" dla żołnierza, kpr. Łukasza Rumińskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)2.OREL NA AKCJI DLA ŁUKASZA RUMIŃSKIEGO ,,OTWÓRZ SERCE" (12 luty 2019)

W niedzielę 10 lutego 2019 roku w Jednorożcu odbyła się akcja charytatywna wsparcia dla ciężko poszkodowanego w wypadku kpr. Łukasza Rumińskiego pod hasłem „OTWÓRZ SERCE.”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwsze zajęcia Zespołu Wokalnego - zaproszenie (12 luty 2019)

Zapraszamy wszystkie chętne osoby w wieku od 10 do 16 lat, na pierwsze zajęcia Zespołu Wokalnego, które odbędą się 5 marca.
Gwarantujemy dobrą atmosferę, profesjonalizm, oraz mnóstwo emocji na scenie muzycznej.
ZAPRASZAMY
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.