Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Gmina Krzynowłoga Mała modernizuje drogę ze środków Urzędu Marszałkowskiego (17 sierpień 2017)

Dzięki pozyskanej dotacji ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego gminie Krzynowłoga Mała udało się nam wyremontować znaczny fragment drogi gminnej w Ulatowie Czerniakach. Niemal kilometrowy odcinek został właśnie oddany do użytku mieszkańcom.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Spławikowe Zawody Wędkarskie - zaproszenie (17 sierpień 2017)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu serdecznie zaprasza wszystkich wędkarzy na otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie o PUCHAR ZARZĄDU KOŁA PZW NR 70 oraz Wędkarskie zakończenie wakacji 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mieszkańcy informują: W Karwaczu byłoby pięknie, gdyby ... (17 sierpień 2017)

Takie widoki są przykre, mówią o nas, o naszym wychowaniu, o danej miejscowości i jej gospodarzach.
Przykre, gdyż jadąc na wycieczkę rowerową, tak jak uczynił to nasz czytelnik. W pięknych okolicach nawet nie chce Ci się usiąść i odpocząć - ciekawe dlaczego?
+ czytaj dalej + wasze opinie (16)Urząd Wojewódzki i służby MWSiA prowadzą akcję dotyczącą bezpieczeństwa nad wodą (17 sierpień 2017)

Przedstawiamy Państwu relację z kampanii informacyjno-edukacyjnej ,,Kręci mnie bezpieczeństwo'', która ma na celu propagować bezpieczny wypoczynek nad wodą, udostępnioną przez tvciechanow.pl
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „SIERPNIOWY WEEKEND” (16 sierpień 2017)

W dniach od 11 do 15 sierpnia br. przasnyscy policjanci prowadzili działania pod nazwą „Sierpniowy Weekend”. Głównym celem tych działań było zminimalizowanie i zapobieganie zdarzeniom drogowym powstającym w wyniku naruszenia zasad ruchu drogowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiany personalne w przasnyskiej w parafii (16 sierpień 2017)

Przedstawiamy zmiany personalne wśród księży pracujących w duszpasterstwie parafialnym, jakie wchodzą w życie 23 sierpnia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Przasnyskie Obchody Święta Wojska Polskiego (ZDJĘCIA) (16 sierpień 2017)

We wtorkowe przedpołudnie, mieszkańcy Przasnysza wzięli udział we Mszy Świętej odprawionej, w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego, w kościele p.w. Chrystusa Zbawiciela. Następnie wszyscy, w rytm wojskowych melodii przemaszerowali na przasnyski Rynek, aby tam wraz z 2. Ośrodkiem Radioelektronicznym w Przasnyszu wziąć udział w uroczystych obchodach Święta Wojska Polskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festyn „U Zbawiciela” (ZDJĘCIA) (16 sierpień 2017)

Tradycyjnie, w dniu 15 sierpnia, na terenie parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu za sprawą ks. mgr Romualda Ciesielskiego, proboszcza parafii odbył się Sportowo – Rekreacyjny Festyn Integracyjny. Zabawa na świeżym powietrzu rozpoczęła się tuż po Mszy Świętej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powiat przasnyski na pierwszym miejscu w pozyskiwaniu środków unijnych (16 sierpień 2017)

Jak się okazuje powiat przasnyski jest gigantem w pozyskiwaniu środków unijnych. Łącznie ponad 139 mln zł. Wysoki wynik powiatu przasnyskiego miał przełożenie na najwyższą wśród powiatów Mazowieckiego kwotę wydatków finansowanych środkami pomocowymi na jednego mieszkańca i na km2 powierzchni powiatu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Cześć i chwała - Bohaterom! (VIDEO) (15 sierpień 2017)

Towarzystwo Przyjaciół Chorzel przedstawia film o tym, że warto być aktywnym i pamiętać o przeszłości, a także o tych, którzy tę przeszłość tworzyli.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obchody Święta Wojska Polskiego - zaproszenie (14 sierpień 2017)

Dowódca 2.Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu wspólnie z Burmistrzem Miasta Przasnysz zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia br. na Rynku Miejskim
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z teatrem w Chorzelach - zaproszenie (14 sierpień 2017)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprasza na spotkanie z teatrem dla dzieci sztuka pt. „Zielona Wyspa Pirata Pifpafa”, które odbędzie się już w piątek 18.08.2017r. na placu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnyska GRH 14 PSS w Twierdzy Boyen (14 sierpień 2017)

GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza po 4 dniach w Twierdzy Boyen. 3 inscenizacje, defilada, szpital, obozowisko i 3 miejsce za dioramę - zadanie wykonane. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do Twierdzy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska "Ławka niezgody" (13 sierpień 2017)

Przez wiele lat przed blokiem, znajdującym się przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 2 w Przasnyszu, znajdowała się ławka. W tym roku zarządca budynku wykonał budowę nowych parkingów wraz z chodnikiem. Niestety w tym czasie ławka zniknęła z tego terenu i już nie wróciła.
+ czytaj dalejPrzasnyscy Bibliotekarze na Biesiadzie Literackiej z Wojciechem Malajkatem! (13 sierpień 2017)

Czy to jeszcze wakacje, czy już nie to przasnyscy Bibliotekarze zawsze myślą o swoich czytelnikach. Tak też się stało 12 sierpnia, w Sopocie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Mam talent" w Filii nr 2 przasnyskiej Biblioteki (12 sierpień 2017)

Ostatni dzień Wakacji z Biblioteką minął w rozrywkowej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w konkursie pt. " Mam talent " organizowanym podczas wakacyjnych zajęć w Filii nr 2.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Świetlica w Świniarach już gotowa (12 sierpień 2017)

Gmina Krzynowłoga Mała potrafi wykonywać prace remontowe bez żadnego wsparcia zewnętrznego. Dowodem na to jest choćby modernizacja świetlicy wiejskiej w Świniarach, wykonany bez wsparcia funduszy zewnętrznych. Nie zawsze trzeba czekać na pomoc od innych, by doczekać się właściwych efektów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)MKS: PIERWSZY TURNIEJ ROCZNIKA 2010/2011 (12 sierpień 2017)

W dniu 11.08.2017 r. najmłodsza grupa trenująca w przasnyskim klubie rocznik 2010/2011 pod okiem Krzysztofa Butryna rozegrała mini turniej z drużyną KS Wesoła.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festyn rodzinny w miejscowości Drążdżewo Nowe (ZDJĘCIA) (12 sierpień 2017)

W sobotę, 5 sierpnia w miejscowości Drążdżewo Nowe odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Kółko Rolnicze POSILENIE. Jest to nowe stowarzyszenie, którego członkami są mieszkańcy wsi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Przasnyszu będzie sala koncertowa? (12 sierpień 2017)

W dniu 11 sierpnia odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Przasnyskiego, której celem było zaplanowanie środków finansowych potrzebnych na zakup instrumentów muzycznych na rzecz Szkoły Muzycznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.