Niedziela, 24 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

„Trójka” zdobywa Bałkany (22 maj 2018)

7 maja uczniowie naszej „Trójki” wraz z opiekunami wybrali się na długo wyczekiwaną tygodniową wycieczkę do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. Pobyt na Bałkanach rozpoczęli od wizyty w Ludbregu. Następnie odwiedzili przepiękny Park Jezior Plitvickich, który obejmuje szesnaście jezior o krystalicznym błękitno-zielonym kolorze oraz wysokie wodospady zapierające dech w piersiach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tłumy na Open Farm w Sierakowie (21 maj 2018)

W dniach 19 – 20 maja na lotnisku w miejscowości Sierakowo odbyły się II Ogólnopolskie Targi Rolnicze OPEN FARM, w których wzieło udział ponad 200 wystawców z całej Polski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dni Przasnysza coraz bliżej... (21 maj 2018)

ENEJ, KALWI&REMI i CLEO – to tylko część gwiazd, które uświetnią Dni Przasnysza. Na urodzinowej imprezie miasta zagrają też: Łobuzy, Jorrgus, MIG, Power Play, Przeciąg, W Innym Stanie i Future Folk.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Przasnyscy funkcjonariusze najlepiej udzielali pierwszej pomocy (21 maj 2018)

Mł. asp. Artur Długokęcki oraz sierż. szt. Robert Suchodolski z przasnyskiej Komendy Policji wygrali eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Reprezentować oni będą garnizon mazowiecki w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Szkole Policji w Słupsku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Jarmark Staropolski z rodziną Kostków w tle już za nami (21 maj 2018)

W sobotę, 19 maja, tradycyjnie od kilku lat miasto Przasnysz zaprosiło swoich mieszkańców na Jarmark Staropolski. W związku z decyzją polskich biskupów rok 2018 przeżywamy pod szczególnym patronatem św. Stanisława Kostki (1550-68), patrona młodzieży, studentów, więc tegoroczny Jarmark był również związany z rodziną Kostków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu w przasnyskiej Farze (21 maj 2018)

W niedzielę, 20 maja młodzi parafianie, a dokładniej uczniowie klas czwartych odnowili przyrzeczenie swojego chrztu w kościele farnym w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Podziękowanie Rektora prof. K. Bajmyrzajewa Żetysuskiego Uniwersytetu Państwowego imienia I. Żansugirowa Republiki Kazachstanu dla Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. (19 maj 2018)

14 maja 2018 roku do Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu przybyły studentki z Żetysuskiego Uniwersytetu Państwowego imienia I. Żansugurowa Republiki Kazachstanu wraz z Panią Profesor KarlygashSarbassovą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jarmark Staropolski z rodziną Kostków w tle - zaproszenie (19 maj 2018)

Zapraszamy w najbliższą sobotę, 19 maja, na Jarmark Staropolski z rodziną Kostków w tle.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Bezpieczny przedszkolak na drodze” – wspaniała inicjatywa Fundacji PELIKAN (18 maj 2018)

Fundacja Pelikan w ramach akcji: „Bezpieczny przedszkolak na drodze” przekazała wszystkim przedszkolom w mieście Przasnysz kamizelki odblaskowe o łącznej ilości 807 sztuk.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Obchody Dnia Matki w Jednorożcu - zaproszenie (18 maj 2018)

Serdecznie zapraszamy na uroczystości z okazji Dnia Matki, które odbędą się 27 maja w Jednorożcu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej "BIBLIOTEKOS" rozstrzygnięty (18 maj 2018)

Po raz drugi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach jest organizatorem festiwalu poezji śpiewanej, w tym roku nie bez powodu dodaliśmy przymiotnik „patriotyczny”. II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej „BIBLIOTEKOS” jest imprezą otwartą, adresowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w gminie Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (18 maj 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska NOC MUZEÓW - zaproszenie (17 maj 2018)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza 26 maja na Noc Muzeów.
Wstęp Wolny
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości połączone z nadaniem nazw ulic w Chorzelach (17 maj 2018)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Milewski zapraszają na 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości połączoną z nadaniem nazw ulic polskich bohaterów Macieja Rataja i Tomasza Kolbego,która odbędzie się w Chorzelach 19 maja 2018 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w gminie Krzynowłoga Mała - zaproszenie (17 maj 2018)

Wójt Jerzy Humięcki zaprasza mieszkańców gminy na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 28 maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Spektakl operetkowy w Bogatem - zaproszenie (17 maj 2018)

Wójt Gminy Przasnysz, Gminna Biblioteka Publiczna im. J. Narzymskiego w Bogatem i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zapraszają serdecznie na kolejną premierę operetki w wykonaniu młodych artystów z Mlawy. Tym razem będzie to absolutna nowość – spektakl zatytułowany „PO CO NAM TEN BAL?!”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską - zaproszenie (17 maj 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, Wydawnictwo Muza i Miasto Przasnysz zapraszają na spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską, które odbędzie się 5 czerwca (wtorek) o godz.17.00 w bibliotece głównej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie "Jedynki" z wizytą w Toruniu i Bydgoszczy (17 maj 2018)

15 maja 2018r. klasy 6b i 6s ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odwiedziły dwa rywalizujące ze sobą miasta województwa kujawsko – pomorskiego. Każde z nich zachwyca na swój sposób.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Cykl Warsztatów Kulinarnych w Miejskiej Bibliotece - zaproszenie (16 maj 2018)

Dla wszystkich rozsmakowanych w smakach świata, Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu przygotowała świetną propozycję - Warsztaty Kulinarne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego roweru? Policjanci radzą. (16 maj 2018)

Nie prowokuj złodzieja do kradzieży roweru.
Jak dbać o jednoślady?
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.