Poniedziałek, 24 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. 7 °C
temp. odcz. 4 °C
wiatr 23 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 

Festyn Jednorożecki - Przegląd Kultury Kurpiowskiej - zaproszenie (10 sierpień 2018)

W niedzielę 19 sierpnia już po raz drugi odbędzie się Festyn Jednorożecki - Przegląd Kultury Kurpiowskiej, na który zaprasza Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sierpniowe lustracje dróg (10 sierpień 2018)

W sierpniu br. policjanci z przasnyskiej drogówki rozpoczęli lustrację dróg w rejonach szkół. Kontrolują prawidłowe oznakowanie przejść dla pieszych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Na koń! Wyposażenie kawalerii polskiej XX wieku" - zaproszenie na wernisaż wystawy (10 sierpień 2018)

Dyrektor Muzeum Historycznego w Przasnyszu oraz Wojciech Surawski zapraszają na wernisaż wystawy "Na koń! Wyposażenie kawalerii polskiej XX wieku", który odbędzie się w dniu 15 sierpnia 2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)KPP: Uważajmy na oszustów. (09 sierpień 2018)

Przasnyska Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza przez osoby starsze, samotnie zamieszkujące. Prosimy , aby nie ufać nieznajomym osobom i pod żadnym pozorem nie wpuszczać ich do mieszkań. W przypadku osób podających się za pracowników różnych instytucji apelujemy o sprawdzanie powodu ich wizyty w firmie, w której jak deklarują pracują . W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i podejrzeń ,prosimy o szybki kontakt z Policją pod numerem 997
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uważaj! Ten budynek może w każdej chwili runąć! (09 sierpień 2018)

Jest realne zagrożenie, że w każdej chwili któraś ze ścian może runąć. Może się też osunąć cały budynek, bo fundamenty są mocno niestabilne. Mogą też – pod wpływem większego wiatru, po okolicy zacząć fruwać nadpalone deski. Mimo to dom na Świerczewie wciąż stoi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (19)Sportowo-Rekreacyjny Festyn Integracyjny - zaproszenie (09 sierpień 2018)

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu zaprasza na Sportowo-Rekreacyjny Festyn Integracyjny, który odbędzie się 15 sierpnia na placu przykościelnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Piknik Rodzinny w Chorzelach - zaproszenie (09 sierpień 2018)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Chorzelach powstanie rowerowy plac zabaw – pumptrack (08 sierpień 2018)

Na budowę boisk, bieżni, skateparków, placów zabaw czy torów sportowych samorząd Mazowsza przeznaczył 10 mln zł. Dziś umowy podpisali Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego, a także przedstawiciele beneficjentów – powiatu ostrowskiego, węgrowskiego, siedleckiego, mińskiego, węgrowskiego, makowskiego, płońskiego, płockiego, gostynińskiego, białobrzeskiego i przasnyskiego, a także miast – Ciechanowa, Mińska Mazowieckiego i Makowa Mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ UJAWNIONO NARKOTYKI (08 sierpień 2018)

Przasnyscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW kierowany przez 22 letniego mieszkańca gminy Czernice Borowe. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie 0,855 gramów mephedronu. Mężczyzna za posiadanie zabronionej substancji odpowie przed sądem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uwaga nadchodzą upały (08 sierpień 2018)

IMGW wydał ostrzeżenia drugiego i trzeciego stopnia przed upałami.
Ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałem obowiązują dla 13 województw, w tym mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dni Chorzel już za nami (07 sierpień 2018)

W sobotę, 4 sierpnia na stadionie miejskim w Chorzelach rozpoczęły się długo oczekiwane koncerty znanych polskich gwiazd, zorganizowane z okazji tegorocznych Dni Chorzel.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Powiat wystosował prośbę o ponad 24 mln zł do Miasta (07 sierpień 2018)

fot. pixabay.com
Wy dajcie nam 24,5 mln zł na powiatowe inwestycje na które nam teraz brakuje pieniędzy, a my za kilka lat damy wam 11 mln zł na budowę basenu – tak w telegraficznym skrócie brzmi propozycja Powiatu Przasnyskiego wystosowana do Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (17)Odlotowy wyścig w Przasnyszu - relacja ze zmagań kolarskich (07 sierpień 2018)

Wyścig dziewiątego etapu ŻTC BIKE RACE przeszedł już do historii. W Przasnyszu nie zabrakło sportowych emocji, ale też podniebnych atrakcji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)SZTAFETA NIEPODLEGŁOŚCI (07 sierpień 2018)

130 żołnierzy i pracowników Wojsk Obrony Terytorialnej pobiegnie w sztafecie niepodległości wzdłuż królowej polskich rzek. Startując ze źródeł i ujścia Wisły, po przebiegnięciu blisko 1100 kilometrów zespoły spotkają się w Warszawie, by w ten sposób uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konsultacje społeczne dotyczące ograniczenia czasu sprzedaży alkoholu (07 sierpień 2018)

Burmistrz Przasnysza działając na podstawie Zarządzenia nr 91/2018 z dnia 6 sierpnia 2018 r., w związku z uchwałą Nr V/28/2015 Rady Miejskiej w Przasnyszu z dnia 26 lutego 2015 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Przasnysza informuje o konsultacjach społecznych dotyczących ograniczenia czasu sprzedaży oraz liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych na terenie miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pomnik pamięci żołnierzy POW (06 sierpień 2018)

Wszystko wskazuje na to, że 11 listopada podczas uroczyści zostaną odsłonięte cztery głazy upamiętniające patriotyczną działalność żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej. Pomnik ma stanąć na skwerku osiedla wojskowego - między używanymi blokami koszar a nieużywanymi blokami koszar, tzw. internacie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Obradował Przasnyski Społeczny Komitet Obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości (06 sierpień 2018)

1 sierpnia 2018 roku w Sali Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu obradował Przasnyski Społeczny Komitet Obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wielu instytucji i stowarzyszeń lokalnych pragnący włączyć swoje inicjatywy do programu  obchodów 100-lecia Niepodległości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Wystawa „Śladami Świętego Patryka” już otwarta (06 sierpień 2018)

Od 6 sierpnia, w Muzeum Historycznym, można oglądać nową wystawę czasową. Planszowa wystawa „Śladami Świętego Patryka” opowiada o najstarszych reliktach wczesnego chrześcijaństwa w Irlandii i o św. Patryku – patronie i ewangelizatorze „zielonej wyspy”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar samochodu osobowego podczas Rajdu Polskiego Safari (06 sierpień 2018)

5 sierpnia bieżącego roku około godz. 11:40 w Ulatowie Żyły gm. Krzynowłoga Mała doszło do pożaru samochodu osobowego i poszycia leśnego podczas Rajdu Polskiego Safari.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Uczczono pamięć żołnierzy AK zamordowanych w Gutkowie (06 sierpień 2018)

5 sierpnia br. w Łopacinie odbyła się uroczystość upamiętniająca żołnierzy Armii Krajowej zamordowanych w Gutkowie. Uroczystości z inicjatywy rodzin żołnierzy zorganizował Krzysztof Bieńkowski Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie. Uczesnitczyli w niej: Sekretarz Stanu w KPRM Maciej Wąsik oraz Wiceminister Rolnictwa Rafał Romanowski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.