Wtorek, 22 maj 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Półroczne zwolnienia ze składek ZUS i działalność nierejestrowana wchodzą w życie (11 kwiecień 2018)

Przepisy zwalniające nowych przedsiębiorców z opłacania składek ZUS, tzw. "ulga na start" ma obowiązywać przez pierwszych 6 miesięcy prowadzenia firmy i będzie przysługiwać każdej osobie zakładającej nową działalność gospodarczą po dniu wejścia ustawy w życie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Najlepsza inwestycja? Młodzież! (11 kwiecień 2018)

Nie zawsze i wszędzie władze gminne potrafią wspierać skarby, które rodzą się nawet w najmniejszych miejscowościach. Ponieważ jednak gmina Krzynowłoga Mała do największych nie należy, każdy talent, który tu rozbłyśnie, jest traktowany z dużym pietyzmem. I otaczany opieką nauczycieli, ale także samych przedstawicieli władz, które dostrzegają w takich osobach najlepszą inwestycję w przyszłość.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z Anną Humięcką w Czernicach Borowych (11 kwiecień 2018)

W piątek, 6 kwietnia w Szkole Podstawowej im Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbyło się spotkanie z Anną Humięcką – poetka pochodząca z powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Chodź z nami - zajęcia Nordic Walking w Chorzelach (10 kwiecień 2018)

Serdecznie zapraszany na zajęcia Nordic Walking, które odbędą się w najbliższą sobotę w Chorzelach
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Oddano hołd ppor Pawłowi Krajewskiemu, członkowi BOR-u (10 kwiecień 2018)

Przedstawiciele przasnyskiej policji, straży pożarnej, władz wojewódzkich, samorządowych oraz przedstawiciele przasnyskiej jednostki wojskowej oddali hołd ppor. Pawłowi Krajewskiemu, który zginął tragicznie w katastrofie samolotu prezydenckiego TU 154M pod Smoleńskiem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Światowy Dzień Wody w Czernicach Borowych (10 kwiecień 2018)

Pod koniec marca dzieci uczęszczające do przedszkola mieszczącego się w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych podczas swoich zajęć obchodziły Światowy Dzień Wody. Tego dnia wykazały się ogromną wiedzą na temat wody.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dziś 8. rocznica katastrofy smoleńskiej. Pamiętajmy o Pawle Krajewskim! (10 kwiecień 2018)

W dniu dzisiejszym, 10 kwietnia, mija 8 rocznica od Tragedii Smoleńskiej. Tragedia ta dotknęła także mieszkańców Przasnysza, wielu - bardzo osobiście, bo jedną z osób, która zginęła w katastrofie prezydenckiego samolotu był przasnyszanin, Paweł Krajewski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Memoriał pamięci śp Mariuszowi Łyszkowskiemu (10 kwiecień 2018)

W niedzielę, 8 kwietnia w Przasnyszu zorganizowano uroczystości związane z przypomnieniem mieszkańcom Przasnysza wspaniałego człowieka, rekonstruktora śp. Mariusza Łyszkowskiego.
Był on członkiem Grupy Rekonstrukcyjnej 14. Pułku Strzelców Syberyjskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie. Drugi raz w ostatnich dniach (09 kwiecień 2018)

W niedzielę młody mężczyzna poinformował przasnyskich strażaków, że chce popełnić samobójstwo i skoczyć do rzeki. Na miejsce pojechali policjanci, którzy w ostatnim momencie złapali go za ubranie, gdy już leciał. Klika dni temu miejscowi policjanci uratowali życie temu samemu mężczyźnie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Pirat drogowy stracił prawo jazdy (09 kwiecień 2018)

Policjanci z przasnyskiej drogówki w minioną sobotę 7 kwietnia w Przasnyszu na ul. Kolejowej zatrzymali kierującego BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Klub Filmowy zaprasza (09 kwiecień 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu filmowego "Ale Nakręcone"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)25 osób uzyskało uprawnienia instruktora turystyki rowerowej (09 kwiecień 2018)

W miniony weekend, w Przasnyszu 25 osób uzyskało uprawnienia instruktora turystyki kwalifikowanej o specjalności turystyka rowerowa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)„TEŻETKI” NA TARGACH CUKIERNICZYCH „EXPO SWEET” (09 kwiecień 2018)

W dniu 28 lutego 2018 roku uczniowie klas II TŻ, I TŻ, III K Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu uczestniczyli w targach cukierniczych ,,Expo Sweet” w Warszawie. ,,Expo Sweet” są to największe targi cukiernicze w Polsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nabór wolontariuszy do pomocy przy Festiwalu Fabryka Światła 2018 (09 kwiecień 2018)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu zaprasza wszystkich wolontariuszy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji Festiwalu Fabryka Światła na pierwsze spotkanie informacyjno – organizacyjne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zajęcia Nordic Walking - zaproszenie (07 kwiecień 2018)

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczne hasło brzmi ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, w związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych na Nordic Walking.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar w mieszkaniu na IV piętrze budynku wielorodzinnego (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 21:40 doszło do pożaru w kuchni na IV piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Przasnysz na ul. Sosnowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w Bartnikach (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 19:20 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz. (eCall – system powiadomił o wypadku drogowym)
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Charytatywny kiermasz wielkanocny w "Jedynce" (07 kwiecień 2018)

27 marca w Małej i Dużej "Jedynce" w Przasnyszu zorganizowany został kiermasz wielkanocny. W trakcie sprzedaży można było zakupić pyszne ciasta i dekoracje świąteczne: jajka, króliczki, kurczaczki, baranki, koszyczki oraz stroiki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar samochodu osobowego w miejscowości Borkowo Boksy (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 05:25 w miejscowości Borkowo Boksy gm. Czernice Borowe doszło do pożaru samochodu osobowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czy warto postawić na poligon doświadczalno – wdrożeniowy w Sierakowie? (06 kwiecień 2018)

We wtorek, 3 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu odbyła się sesja, w której uczestniczyli przedstawiciele władz Politechniki Warszawskiej. Celem wizyty było omówienie projektu uczelnianego „Poligon doświadczalno – wdrożeniowy w powiecie przasnyskim. Zintegrowane laboratorium badawcze systemów bezzałogowych".
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.