Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz News: Motomikołaje 2018 (10 grudzień 2018)

Po raz kolejny przasnyszanie zostali zaproszeni na imprezę zorganizowaną przez AMK Rzemieślnik pod nazwą „Motomikołaje”. Współorganizatorami zabawy był Urząd Miasta Przasnysz, Muzeum Historyczne w Przasnyszu oraz przasnyskie biblioteki.
+ czytaj dalejSpotkanie Wigilijne - zaproszenie (10 grudzień 2018)

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Wigilijne
+ czytaj dalejSpotkanie opłatkowe Studentów - zaproszenie (10 grudzień 2018)

Łukasz Chrostowski - burmistrz miasta Przasnysz zapraszamy Studentów na spotkanie opłatkowe
+ czytaj dalejPIENIĄDZE DLA KÓŁ GOSPODYŃ - zaproszenie na szkolenie (10 grudzień 2018)

W środę 12 grudnia o godz. 12.00 w remizie OSP w Jednorożcu odbędzie się spotkanie informacyjne dla członków kół gospodyń wiejskich w sprawie możliwości zdobycia DOFINANSOWANIA na działalność statutową.
Szkolenie przeprowadzi zastępca kierownika ARiMR Tadeusz Niestępski.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
+ czytaj dalej„Jak pozyskać dofinansowanie na działania na rzecz osób starszych?” - zaproszenie na szkolenie (10 grudzień 2018)

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji senioralnych oraz działających na rzecz osób starszych na szkolenie pt.: „Jak pozyskać dofinansowanie na działania na rzecz osób starszych?”
+ czytaj dalejSemiracketlon Jednorożec OPEN 2018 - zaproszenie (10 grudzień 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" i Urząd Gminy w Jednorożcu serdecznie zapraszają na Otwarte Mistrzostwa Jednorożca w Tenisie Stołowym i Badmintonie o Puchar Wójta Gminy
+ czytaj dalej"Między nami Seniorami" - zaproszenie na spektakl (10 grudzień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Bogatem zaprasza na spektakl "Między nami Seniorami", który będzie ponownie wystawiony w dniu 12 grudnia 2018 r. o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej w Lesznie oraz o godzinie 19:00 w Świetlicy Wiejskiej w Mchowie. Serdecznie Zapraszamy wszystkich, którym nie udało się być na naszej wczorajszej premierze!
+ czytaj dalejNasz News: „Świętoszek” (ZDJĘCIA) (09 grudzień 2018)

Na deskach Miejskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu wystąpiła Grupa Kabat. Aktorzy zaprezentowali swoją wersję „Świętoszka”, który zachwycił obecnych na nim widzów.
+ czytaj dalejNasz News:  Mikołajki w Rostkowie (ZDJĘCIA) (09 grudzień 2018)

Mikołajki to święto ku czci Świętego Mikołaja, biskupa Miry, które jest obchodzone 6 grudnia. Od średniowiecza w wigilię tego dnia Święty Mikołaj przynosi dzieciom prezenty.
+ czytaj dalej„Paczka dla Bohatera” w szkole podstawowej w Czernicach Borowych (09 grudzień 2018)

Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych także postanowiło się włączyć w ogólnopolską akcję charytatywną, VIII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera.
+ czytaj dalejNasz News: Dwie prośby Jana Ćwieka, radnego (09 grudzień 2018)

Radny miasta Przasnysz Jan Ćwiek wystosował do Anna Strześniewskiej - prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, dwie prośby. Jedna dotyczy odbioru gałęzi z prywatnych posesji, druga ustawienia stojaków na rowery przy ulicy Kaczej.
+ czytaj dalejNasz News: Stanie się jasność? (07 grudzień 2018)

Gdzie doświetlić, gdzie przyciemnić i czym świecić? – tak można w skrócie podsumować pierwszy problem naświetlony przez nowo-wybranych radych Rady Miejskiej w Przasnyszu.
+ czytaj dalejPożar budynku gospodarczego w miejscowości Fijałkowo (07 grudzień 2018)

8 grudnia bieżącego roku około godz. 09:50 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Fijałkowo gm. Przasnysz.
+ czytaj dalejPożar na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym w Przasnyszu (07 grudzień 2018)

8 grudnia bieżącego roku około godz. 9:20 w miejscowości Przasnysz na ul. Sportowej doszło do pożaru kartonów papierowych na klatce schodowej na IV piętrze w budynku wielorodzinnym.
+ czytaj dalejWokół rozwoju dziecka w Krzynowłodze Małej (07 grudzień 2018)

Taki tytuł nosiła konferencja, która w ostatnich dniach listopada została zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Krzynowłodze Małej. A konferencja to była nie byle jaka – partnerami merytorycznymi naszej placówki były bowiem: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie, Szpital im. dr W. Oczko w Przasnyszu oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu.
+ czytaj dalejGmina Przasnysz dba o pokolenie seniorów (07 grudzień 2018)

Gmina Przasnysz jest jednym z bardziej aktywnych samorządów w całym regionie, jeśli chodzi o wsparcie grup senioralnych. Dowodem tego może być chociażby najnowsza inwestycja zrealizowana w Bogatem z programu „Senior+”.
+ czytaj dalejNIELEGALNE WYROBY TYTONIOWE w CHORZELACH (07 grudzień 2018)

W czwartek (6 grudnia br.) w Chorzelach policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Przasnyszu zajmujący się przestępstwami gospodarczymi zatrzymali 28 letniego mieszkańca pow. mławskiego, którzy posiadał wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy.
+ czytaj dalejJubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego w Krasnem (07 grudzień 2018)

W dniu 6 grudnia 2018 r. w Urzędzie Gminy Krasne odbyła się uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" 5 parom małżeńskim, które zawarły związek w 1968 roku.
+ czytaj dalejNasz News: Miejscy radni. Kto w jakiej komisji? (06 grudzień 2018)

Zgodnie ze statutem Miasta Przasnysz, w Radzie Miejskiej działa pięć stałych komisji. Są to: Komisja Gospodarki Komunalnej, Finansów i Porządku Publicznego, Komisja Rewizyjna, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja Rozwoju Produkcji, Usług, Handlu i Rolnictwa oraz Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia.
+ czytaj dalejUczniowie z powiatu przasnyskiego wiedzą, jak walczyć ze smogiem (06 grudzień 2018)

„Bądź świadomy – walcz ze smogiem!” to hasło XVI edycji konkursu ekologicznego skierowanego do uczniów z mazowieckich szkół podstawowych. Wzięło w nim udział ponad 1300 uczniów z 450 placówek. 04 grudnia na uroczystej gali laureaci otrzymali nagrody.
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.