Poniedziałek, 16 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Ogólnopolski sukces uczniów przasnyskiej "Dwójki" (11 czerwiec 2018)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  w Przasnyszu laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Nieznani bohaterowie, nieznane wydarzenia - losy żołnierza I dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922" - kategoria: projekt edukacyjny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KPP Ostrzega! Dopalacze to śmiertelne zagrożenie! (11 czerwiec 2018)

W ostatnich dniach na terenie Polski odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie groźnych dla zdrowia i życia substancji, tzw. dopalaczy. Policjanci ostrzegają: ich producenci i sprzedawcy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festyn Gminny w Krasnem - zaproszenie (11 czerwiec 2018)

Urząd Gminy Krasne wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury zaprasza na Festyn Gminy Krasne, który odbędzie się 17 czerwca 2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie z Rostkowa świętowali Dzień Dziecka przy Wojewódzkim Urzędzie Mazowieckim (11 czerwiec 2018)

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie, na zaproszenie Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Siepiery, wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się dn. 04.06.2018r. na dziedzińcu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy pl. Bankowym w godz. 10.00-14.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mieszkańcy powiatu przasnyskiego z sukcesami na Mistrzostwach Polski LZS (10 czerwiec 2018)

fot. KS Maków Biega
Znakomicie rozpoczęły się dla nas Mistrzostwa Polski LZS, które odbywają się w Słubicach. Udział w nich wzieli mieszkańcy powiatu przasnyskiego: Maksymilian Kajzer z Jednorożca oraz Czarek Jaroszewski z gminy Przasnysz. Obaj biegacze są wychowankami Klubu Sportowego Maków Biega.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)U sąsiadów: Festyn Dworcowy (10 czerwiec 2018)

Zapraszamy do sąsiadów na Festyn Dworcowy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwszy dzień Dni Przasnysz już za nami (10 czerwiec 2018)

W sobotę, 9 czerwca mieszkańcy Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej rozpoczęli świętowanie długo wyczekiwanej imprezy urodzinowej miasta Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (14)Dzień z życia Średniowiecznej Osady - zaproszenie (10 czerwiec 2018)

Pobliski Grudusk zaprasza na przeżycie dnia z życia Średniowiecznej Osady
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnysz z rekordem Polski! (09 czerwiec 2018)

Powiat przasnyski, w dzisiejszy sobotni poranek liczył kilometry zrobionego biało-czerwonego łańcucha, aby pobić rekord Polski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)"I Ty możesz zostać poliglotą" - zaproszenie na warsztaty (09 czerwiec 2018)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu zaprasza na warsztaty "I Ty możesz zostać poliglotą", które poprowadzi Konrad Jerzak Vel Dobosz - uczestnik programu "The Brain. Genialny umysł"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kwiatowa Katecheza u ojców pasjonistów (09 czerwiec 2018)

fot. Wojciech Ostrowski/Gość Płocki
Kościół ojców pasjonistów w Przasnyszu, w oktawie Bożego Ciała, jest najchętniej odwiedzanym przasnyskim kościołem. Dzieje się to za sprawą dywanu z kwiatów układanego tam corocznie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Weekend Atrakcji - zaproszenie (08 czerwiec 2018)

Przed nami weekend, zobacz co ciekawego będzie się działo na przasnyskiej ziemi:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rozdanie nagród z konkursów przedmiotowych w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym (08 czerwiec 2018)

W dniu 01 czerwca 2018 roku w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych - edycja 2018. W tegorocznych zmaganiach udział brali uczniowie szkół podstawowych z Przasnysza, Duczymina, Krzynowłogi Małej, Makowa Mazowieckiego, Gruduska, Opinogóry Górnej i Ciechanowa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Program Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2018. Letni Festiwal Muzyczny (08 czerwiec 2018)

ENEJ, KALWI&REMI i CLEO – to tylko część gwiazd, które uświetnią Dni Przasnysza. Na urodzinowej imprezie miasta zagrają też: Łobuzy, Jorrgus, MIG, Power Play, Przeciąg, W Innym Stanie i Future Folk.
Przasnysz będzie świętował swoje urodziny 9 i 10 czerwca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Wolontariuszy Festiwalu Fabryka Światła 2018 coraz więcej (08 czerwiec 2018)

W środę 06 czerwca o godz. 13.30 w Centrum Animacji i Wsparcia Lokalnej Społeczności w Przasnyszu Wolontariusze Światła 2018 zapełnili całą salę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zwycięstwo biegaczy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w półmaratonie (08 czerwiec 2018)

06 czerwca 2018 r. w miejscowości Gołdap odbyły się Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w półmaratonie. Trudna trasa obfitująca w liczne wzniesienia oraz silny wiatr nie przeszkodził żołnierzom 2. ORel odnieść bezapelacyjnego zwycięstwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Jedynkowy "RetroChef" (08 czerwiec 2018)

Tuż przed długim weekendem – 29 maja – w Szkole Podstawowej nr n1 w Przasnyszu odbyły się warsztaty kulinarne Retro Chef, propagujące polską kuchnię przedwojenną. Na tę okazję do Szkoły zaproszona została, pochodząca z Przasnysza, blogerka i autorka książek kulinarnych – Pani Anna Włodarczyk.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ROWEROWY DZIEŃ DZIECKA W PRZASNYSZU JUŻ ZA NAMI (07 czerwiec 2018)

W minioną niedzielę 3 czerwca br. przed Komendą Policji na Miasteczku Ruchu Drogowego w Przasnyszu został zorganizowany po raz VIII Rowerowy Dzień Dziecka w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)U sąsiadów: Dni Makowa Mazowieckiego (07 czerwiec 2018)

Zapraszamy do sąsiadów na Dni Makowa Mazowieckiego
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)VI. FINAŁ POLICYJNYCH RATOWNIKÓW - NASI NA PODIUM! (07 czerwiec 2018)

Pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji odbył się VI. Finał Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Tym razem miano najlepszych ratowników w policyjnych mundurach przypadło reprezentantom małopolskiego garnizonu Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)


« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.