Środa, 12 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz News: Czy pacjenci z Ostrołęki trafią do Przasnysza? (07 listopad 2018)

Fot. pixabay
Wypowiedzenie z pracy w ostrołęckim szpitalu złożyło już ponad 50 medyków. Brak personelu powoduje, że przyjęcia pacjentów zostały mocno ograniczone. Sytuacja ma się wyjaśnić po 15 listopada. Jeśli ostrołęcki personel medyczny nie doczeka się realizacji swoich postulatów, m.in. podwyżek – w przasnyskim szpitalu może zrobić się bardzo ciasno.
+ czytaj dalej + wasze opinie (12)„Święty Stanisław Kostka: dzieje, duchowość i kult”  - zaproszenie na konferencję (07 listopad 2018)

Decyzją Konferencji Episkopatu Polski rok 2018 obchodzony jest pod patronatem św. Stanisława Kostki. W Światowym Kościele Katolickim jego święto liturgiczne obchodzone jest 13 listopada. W związku z tym, w tym dniu Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na konferencję naukową „Święty Stanisław Kostka: dzieje, duchowość i kult” w ramach której można otrzymać katalog „Święty Stanisław Kostka w zbiorach Muzeum Historycznego w Przasnyszu”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ponad milionowe dofinansowanie trafi na teren gminy Jednorożec (07 listopad 2018)

Gmina Jednorożec i Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu znalazła się wśród niewielu beneficjentów województwa mazowieckiego na liście rankingowej operacji zakwalifikowanych do współfinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na operacje typu:
+ czytaj dalej + wasze opinie (12)Wielka inwestycja w ekologię w Gminie Przasnysz (07 listopad 2018)

Gmina Przasnysz może być już pewna pozyskania bardzo dużej kwoty ze środków europejskich przeznaczonych na rozwijanie instalacji odnawialnych źródeł energii. Wniosek złożony do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020 uzyskał akceptację i niebawem władze gminne będą mogły przystąpić do realizacji wyjątkowego projektu w skali całego powiatu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Spotkanie z Robertem Radzik - autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza (06 listopad 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zaprasza na spotkanie z Robertem Radzik - autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza

+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Klub Filmowy zaprasza (06 listopad 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Inwestycje w świetlice w gminie Przasnysz z milionowym dofinansowaniem! (05 listopad 2018)

Gmina Przasnysz znalazła się na drugim miejscu w liście rankingowej dofinansowania do renowacji bądź budowy świetlic na terenach wiejskich. Dzięki temu w Karwaczu i Wielodrożu pojawią się nowoczesne obiekty, które będą służyć lokalnym społecznościom. Środki na ten cel z wysokości miliona złotych zostaną przekazane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (14)Warsztaty ceramiczne - spotkanie organizacyjne (05 listopad 2018)

Serdecznie zapraszamy młodzież i osoby dorosłe na warsztaty ceramiczne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Łukasz Chrostowski został Burmistrzem Przasnysza w II turze (04 listopad 2018)

Łukasz Chrostowski wygrał w II turze wyborów i będzie przez najbliższe 5 lat Burmistrzem Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (82)Krzysztof Iwulski został wójtem gminy Jednorożec (04 listopad 2018)

Krzysztof Iwulski został wybrany w II turze na Wójta gminy Jednorożec i będzie sprawował ten urząd przez najbliższe 5 lat.
+ czytaj dalej + wasze opinie (11)Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu (04 listopad 2018)

3 listopada bieżącego roku około godz. 16:05 doszło do wypadku samochodu osobowego na rondzie w miejscowości Przasnysz na ul. Makowskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Gostkowo (04 listopad 2018)

3 listopada bieżącego roku około godz. 07:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz. O zdarzeniu powiadomił system eCall.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pożar dwóch budynków inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica (03 listopad 2018)

2 listopada bieżącego roku około godz. 04:35 doszło do pożaru siana i słomy w dwóch budynkach inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica gm. Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Bal Wszystkich Świętych (ZDJĘCIA) (02 listopad 2018)

Po raz kolejny fundacja Scalam wraz z wolontariuszami Dekanatu Przasnyskiego i parafią św. Wojciecha w Przasnyszu zorganizowali Bal Wszystkich Świętych. To dopiero piąta edycja, a uczestników wciąż przybywa. Wzięło w nim udział około 60 osób.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Bal Jesieni w smerfowym przedszkolu (ZDJĘCIA) (02 listopad 2018)

W językowym przedszkolu „The Academy of Smurf” w Przasnyszu świat zamigotał tysiącem kolorów jesieni. Stało się to za sprawą dzieci, które uczestniczyły w dorocznym Balu Jesieni.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody 11 Listopada w Czernicach Borowych - zaproszenie (02 listopad 2018)

Gmina Czernice Borowe serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)„My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy” - finał projektu w Czernicach Borowych (02 listopad 2018)

W piątek, 26 października uczniowie wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach borowych realizowali projekt konkursowy Narodowego Banku Polskiego, który udało się im wygrać i pozyskać fundusze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spinningowe Zakończenie Sezonu Koła PZW nr 70 w Przasnyszu (02 listopad 2018)

28 października zostały rozegrane ostatnie zawody w tym sezonie.
Nad zbiornikiem Gnojno o godz. 6.00 stawiło się 17 zawodników, aby spróbować swoich sił w towarzyskich zawodach na zakończenie sezonu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: 100 lat przasnyskiej „Jedynki” (FOTO + VIDEO) (01 listopad 2018)

29 października br. Szkoła Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu, obchodziła jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia oraz wystawa z nietuzinkowymi egzemplarzami minionego stulecia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Żywa żołnierska pamięć (01 listopad 2018)

Z okazji nadchodzącego Dnia Wszystkich Świętych, Wojska Obrony Terytorialnej zorganizowały akcje Żołnierska Pamięć. Do akcji przyłączyli się również Terytorialsi z 5. Mazowieckiej Brygady OT.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.