Niedziela, 24 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Finał konkursu „Orzeł Biały – nasza duma” (25 maj 2018)

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie w ramach obchodów 100. lecia odzyskania Niepodległości wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Kancelarię Senatu i pod patronatem marszałka Senatu RP. Był to konkurs plastyczny pod nazwą „Orzeł Biały – nasza duma”. Tematem pracy było godło Polski od czasów Mieszka I do czasów współczesnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Czernice Borowe: Szkoła promująca zdrowie (25 maj 2018)

Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych  przez ostatnie trzy lata podejmowała działania w ramach programu „szkoła promująca zdrowie”. W tym czasie propagowała aktywny styl życia, aktywność fizyczną, bezpieczeństwo oraz podstawy prozdrowotne. W ostatnim czasie podsumowano wszystkie działania szkolne w ramach tego programu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie autorskie z Zygmuntem Miłoszewskim w Chorzelach - zaproszenie (25 maj 2018)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprasza na spotkanie autorskie z Zygmuntem Miłoszewskim
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska NOC MUZEÓW - program (25 maj 2018)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza 26 maja na Noc Muzeów.
Wstęp Wolny
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Żłobek w każdym z miejskich przedszkoli (24 maj 2018)

Powstanie Żłobka Samorządowego w Przasnyszu jest już pewne, ale prawdopodobnie ulegnie zmianie jego lokalizacja, gdyż przystosowanie pomieszczeń w tzw. ”malej Jedynce” przy ulicy Szkolnej 2 okazało się bardzo kosztowne i czasochłonne, i na pewno nie udałoby się wykonać wszystkiego co konieczne przed 1 września 2018 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Noc i Dzień z Biblioteką - zaproszenie (24 maj 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna zaplanowała dwudniową imprezę pełną atrakcji. W piątek 15 czerwca zapraszamy m.in. na happening „PrzeprowadźMY bibliotekę” i seans filmowy, a w sobotę 16 czerwca - na rajd rowerowy szlakiem Św. Stanisława.
Szczegółowe informacje i zapisy na każde z wydarzeń do 11 czerwca w czytelni biblioteki głównej lub pod tel.29 756 49 50.
Zapraszamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Chorzelach - zaproszenie (24 maj 2018)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele oraz Zarząd Gminny ZOSP RP w Chorzelach serdecznie zapraszają na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze 17 czerwca 2018r. o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Chorzelach!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Będzie modernizacja drogi gminnej w miejscowości Pawłowo Poręba (24 maj 2018)

Gmina Czernice Borowe otrzymała dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia pn. „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Pawłowo Poręba” w wysokości 100 000,00 zł.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Czy Miasto odsprzeda część ulicy Rowerowej firmie KROSS ? (24 maj 2018)

Firma Kross zwróciła się do Burmistrza Miasta Przasnysz z prośbą o wykup części ulicy Rowerowej, tej – która przylega bezpośrednio do zakładu. Firma argumentuje, że „ciągle pogarszający się stan techniczny nawierzchni tej ulicy stwarza poważne problemy dla firm transportowych dostarczających materiał do doków rozładunkowych”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Festyn Rodzinny w Przasnyszu - zaproszenie (23 maj 2018)

Zapraszamy na Festyn Rodzinny, który odbędzie się o godzinie 15:00 w Boże Ciało (31 maja 2018 r.) tuż za kościołem farnym parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo darmowych, rodzinnych atrakcji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)VIII Rowerowy Dzień Dziecka - zaproszenie (23 maj 2018)

Zapraszamy na VIII Rowerowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 03 czerwca br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Global Volunteer w przasnyskiej "Trójce" (23 maj 2018)

Global Volunteer to międzykulturowy wolontariat, który pozwala organizacjom gościć młodych ludzi z całego świata, podczas projektów mających na celu rozwiązanie kulturowych, ekonomicznych, społecznych i ekologicznych problemów współczesnego świata, wspierając cele ONZ.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chłopcy z SP Jednorożec z awansem na Mazowsze (23 maj 2018)

Bardzo duży sukces odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej w Jednorożcu wygrywając zawody w czwórboju LA rejonu Ostrołęckiego. Zdobywając tytuł mistrza chłopcy wywalczyli awans do finału województwa mazowieckiego, który już niedługo odbędzie się w Pruszkowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ABITURIENCI przasnyskiego KENa nagrodzeni (23 maj 2018)

Czym może się chwalić liceum, jeśli nie swoimi wychowankami, którzy uzyskują znakomite wyniki w nauce, udzielają się społecznie czy też potrafią wykazać się swoimi talentami? Tych zaś nie brakuje w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego wicemistrzami 16. Dywizji Zmechanizowanej w biegu patrolowym. (23 maj 2018)

Bieg patrolowy jest jedną z najcięższych dyscyplin współzawodnictwa sportowego na szczeblu 16. Dywizji Zmechanizowanej, ponieważ sprawdzana jest wytrzymałość, sprawność fizyczna oraz umiejętność zapanowania nad swoim zmęczeniem podczas wykonywania strzelania. Pierwszego dnia zmagań zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości około 2 km, w trakcie której pokonywali ośrodek sprawności fizycznej i wykonywali strzelanie z pistoletu wojskowego. Drugiego dnia mistrzostw odbyła się konkurencja zespołowa, w ramach której rywalizowały dwuosobowe drużyny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Black Dragons odwiedzili uczniów "Jedynki" (23 maj 2018)

9 maja 2018r. przedstawiciele Drużyny Black Dragons gościli w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie poznali "Tajemnice parku w Krasnem" (22 maj 2018)

16 maja dla uczniów klasy VI i IIa gimnazjum w Krasnem był dniem innym niż wszystkie, którymi cieszą się w szkole. Mogli oni go spędzić zarazem przyjemnie i pożytecznie. Pożytecznie, bo przez kilka godzin poznawali park w Krasnem, który wydawałoby się, doskonale znają.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie Seniorów z młodzieżą w Czernicach Borowych - zaproszenie (22 maj 2018)

Wolontariusze zapraszają Seniorów na spotkanie z młodzieżą
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Odznaka Honorowa za zasługi dla Ochrony Praw Dziecka dla przasnyskiej "Jedynki" (22 maj 2018)

Arkadiusz Siejka - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, 18 maja odebrał z rąk rzecznika praw dziecka Marka Michalaka Odznakę Honorową za zasługi dla Ochrony Praw Dziecka Infantis Dignitatis Defensori. Odznaka została wręczona podczas XIV Zlotu Szkół im. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU w Hucie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Seans filmowy z okazji Dnia Matki w Jednorożcu - zaproszenie (22 maj 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na seans filmowy z okazji Dnia Matki
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.