Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Wojewoda wizytował remontowane drogi (ZDJĘCIA) (14 październik 2017)

W piątkowy poranek Zdzisław Sipiera - wojewoda Mazowiecki wraz z Krzysztofem Bieńkowskim - kierownikiem delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, Marcinem Grabowskim - kierownikiem delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, Waldemarem Trochimiukiem - burmistrzem miasta Przasnysza i Waldemarem Białczakiem - komendantem przasnyskiej Straży Pożarnej wizytowali drogi, które są remontowane dzięki wsparciu z budżetu państwa.
+ czytaj dalejNAJBLIŻSZY TYDZIEŃ - TYGODNIEM MEDIACJI (14 październik 2017)

Wzorem lat ubiegłych w tygodniu w którym przypada 19 października czyli Międzynarodowy Dzień Mediacji są prowadzone działania promujące idee pozasądowego rozstrzygania sporów. W tym roku działania te będą odbywały się od poniedziałku do piątku tj. od 16 do 20 października w godz. 08.00 - 16.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska Spartakiada Integracyjna - zaproszenie (14 październik 2017)

Zapraszamy na XI edycje Przasnyskiej Spartakiady Integracyjnej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wieczór ze Św. Teresą od Dzieciątka Jezus - zaproszenie do przasnyskiej fary (14 październik 2017)

Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy wieczór ze Św. Teresą od Dzieciątka Jezus
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wizyta Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery w muzeum (14 październik 2017)

W dniu 13 października 2017 r. Muzeum Historyczne w Przasnyszu odwiedził Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, któremu towarzyszyli: Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski, Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk oraz Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Gimnastyka dla seniora w OSiR - zaproszenie (13 październik 2017)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia z gimnastyki
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KRISTARS - Jednorożecka gwiazda disco - polo (13 październik 2017)

Podczas jednorożeckich imprez, przed występami gwiazd wieczoru publiczność rozgrzewa zespół zwany "Kristars”. To on ratował w tym roku Dni Jednorożca w oczekiwaniu na spóźniający się zespół „Piękni i Młodzi”. To oni wystąpią na niedzielnym koncercie charytatywnym na rzecz Sylwestra Pietrzak.
Kim są i kim jest ich lider Krzysztof Mordwa? Postanowiliśmy porozmawiać z pomysłodawcą zespołu i przybliżyć naszym internautom jego sylwetkę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Wernisaż wystawy "Z niewoli do niepodległości" - zaproszenie (13 październik 2017)

Zapraszamy na otwarcie wystawy "Z niewoli do niepodległości" w ramach obchodów 100 - lecia Rady Regencyjnej, które odbędzie się w Muzeum Historycznym w Przasnyszu w dniu 21 października 2017 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Rocznica PPP w Romanach-Seborach (13 październik 2017)

)Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach co roku stara się upamiętnić rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego – jednej z pierwszych organizacji ruchu oporu skierowanego przeciwko okupantom niemieckim w czasie II wojny światowej. Tak też było we wrześniu tego roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec wspiera Sylwestra Pietrzaka (12 październik 2017)

W niedzielę, 15 października w Jednorożcu odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci” oraz Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”. Pieniądze zebrane podczas wspólnej zabawy zostaną przekazane na rehabilitacje Sylwestra Pietrzaka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MBP: Jesienne zajęcia w Filii nr 2 (12 październik 2017)

Nadeszła jesień a wraz z nią rozpoczęły się warsztaty dla dzieci w Filii nr 2. Dziś Gościliśmy przedszkolaki z oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obchody 590. Rocznicy Nadania Praw Miejskich (12 październik 2017)

We wtorkowy poranek, 10 października, Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza wraz z Agnieszką Brykner, dyrektorem Muzeum Historycznego oraz Krzysztofem Gadomskim, dyrektorem przasnyskiego MDK zaprosili mieszkańców miasta na pochód historyczny zorganizowany z okazji 590. Rocznicy Nadania Praw Miejskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)65 – lecie powstania Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach (12 październik 2017)

W piątek, 6 października Zespół Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach obchodził 65 rocznicę powstania placówki. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w kościele, a następnie przemarszu uczniów wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi przed budynek szkoły, gdzie uroczyście zasadzono drzewo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Akrobatyka Sportowa nową propozycją zajęć w OSiR (11 październik 2017)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z akrobatyki sportowej i woltyżerki na koniu gimnaztycznym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Zaproszenie na konferencję O. Kapucynów z OAT Zakroczym (11 październik 2017)

Zapraszamy na konferencję O. Kapucynów z OAT Zakroczym
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Głośne czytanie w przedszkolu (11 październik 2017)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego swój początek ma również cykl głośnego czytania w przedszkolu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka Utraconego - zaproszenie (11 październik 2017)

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Wojciecha w Przasnyszu zaprasza na Mszę Świętą w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci przed narodzeniem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pokazy sprzętu i konferencja na lotnisku w Sierakowie - zaproszenie (11 październik 2017)

Wydawnictwo Lasmedia zaprasza w sobotę, 21 października, na lotnisko Przasnysz w Sierakowie (Sierakowo 56, 06-300 Przasnysz), gdzie odbędą się połączone edycje imprez pt. eROBOCZE SHOW oraz Konferencja dla ZUL-i. Wezmą w nich udział najwięksi przedstawiciele oraz specjaliści branży maszyn roboczych i leśnych w Polsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Budżet Partycypacyjny 2018 – Nie przegap! Zagłosuj! (11 październik 2017)

Zapraszamy Państwa do udziału w głosowaniu na zadania zgłoszone do realizacji w ramach III edycji Budżetu Partycypacyjnego w Przasnyszu na rok 2018. Na Państwa głosy czekamy do poniedziałku, 23 października 2017r. do godziny 15:30.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnyszanie pamiętają o zmarłym Mariuszu Bondarczuku (10 październik 2017)

W słoneczne niedzielne popołudnie, 8 października, wielu mieszkańców Przasnysza, uczestniczyło w spotkaniu zorganizowanym Ku pamięci zmarłego Mariusza Bondarczuka. Wśród obecnych była również jego żona Ewa i syn Paweł, oraz współpracownicy, koledzy i przyjaciele. IN MEMORIAM został zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej i odbył się w Klubie Otwartego Umysłu znajdującym się w budynku Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.17 s.