Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Czarodziejskie Andrzejki w Rostkowie (07 grudzień 2017)

Jak tradycja nakazuje uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rostkowie w dniu 30 listopada zorganizowali na jej terenie Andrzejki.
+ czytaj dalejCHOINKA POŁĄCZYŁA POKOLENIA (07 grudzień 2017)

Gdy się stroi choinkę, wiek nie gra roli, bo wszystkich tak samo cieszy ta praca. Każdy, kto zawitał 6 grudnia do "Centrum Przasnysza - miejsca spotkań, dyskusji i działań mieszkańców", ubierał choinkę z równym zaangażowaniem i radością.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sylwester w Jednorożcu - zaproszenie (07 grudzień 2017)

Gmina Jednorożec zaprasza na wspólne powitanie Nowego Roku!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Muzyczne sukcesy przasnyskich uczniów (07 grudzień 2017)

Podczas Powiślańskiego Konkursu instrumentów Dętych im. Marka Schillera w Kwidzynie uczniowie Szkoła Muzyczna I stopnia w Przasnyszu zdobyli następujące nagrody:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szkolne Andrzejki w SP nr 1 (07 grudzień 2017)

W czwartek 30 listopada społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu świętowała Andrzejki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dyskoteka w stylu lat 60-tych,70-tych i 80-tych (07 grudzień 2017)

W czwartek, 30 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu uczniowie ze szkolnego RSU wraz z klasą 2e zorganizowali dyskotekę szkolną, która nawiązywała do lat PRL-u.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZAPROJEKTUJ SYMBOL „OGÓLNOPOLSKIEGO POLICYJNEGO DNIA ODBLASKÓW” (06 grudzień 2017)

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji ogłasza konkurs na symbol „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków”. Konkurs rozpoczyna się 6 grudnia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jesienny Bal Owoców i Warzyw w Romanach-Seborach (06 grudzień 2017)

W ostatniej dekadzie listopada w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach odbył się Jesienny Bal Owoców i Warzyw – w ramach realizacji programu „Owoce i warzywa w szkole”. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie klas I-V wraz z oddziałem przedszkolnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mazowiecki Instytut Kultury dziękuje Wolontariuszom Światła   (06 grudzień 2017)

4 grudnia 2017 roku o godzinie piętnastej, w Muzeum Historycznym w Przasnyszu rozbłysło światło. Sala wystawowa na pierwszym piętrze, uroczyście przygotowana przez pracowników Muzeum zapełniła się organizatorami, współorganizatorami oraz wolontariuszami Festiwalu Fabryka Światła 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Z wizytą na nietypowych targach (05 grudzień 2017)

W ostatni piątek listopada gimnazjaliści z Krzynowłogi Małej wybrali się do Nadarzyna na targi edukacyjne Warsaw Comic Con – imprezę tworzoną z myślą o wszystkich fanach popkultury. Okazało się jednak, że wspomniane targi są dosłownie dla wszystkich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)To miejsce nas połączyło (05 grudzień 2017)

Jest takie miejsce w Przasnyszu, które potrafi łączyć odmienne kultury z różnych stron świata. Nieco symbolicznie można wręcz powiedzieć, że właśnie tu Wschód spotyka się z Zachodem. Doskonale było to widać w ostatni piątek listopada, podczas Festiwalu Kultur Narodów zorganizowanego na terenie Językowej Szkoły Podstawowej nr 5.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Potrzebna pomoc dla przasnyszanki Pauliny Król (05 grudzień 2017)

Potrzebna pomoc, nawet najdrobniejsza, dla Pauliny z przasnyskiego „ogólniaka”, która zbiera fundusze na rehabilitacje po wypadku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Spotkanie informacyjne - Wojska Obrony Terytorialnej (05 grudzień 2017)

Już we czwartek, 7 grudnia, przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień z Ostrołęki organizują spotkanie z mieszkańcami powiatu przasnyskiego w związku z rekrutacją do oddziałów Wojsk Ochrony Terytorialnej. Spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w godzinach 14.00-18.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czarodziejski flet - wyjazd do Teatru Narodowego (05 grudzień 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu ontynuuje wyjazdy teatralne. W piątek, 01.12.2017 już po raz kolejny zabraliśmy naszych Czytelników w niezwykłą podróż. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Wielkim, gdzie obejrzeliśmy spektakl - Operę "Czarodziejski flet".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP1: Warszawa da się lubić nawet jesienią (05 grudzień 2017)

"W pogoń za bajką" klasy II b i III d Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu , pojechały aż do Warszawy, do teatru Rampa. Warto było!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IV Przasnyskie Spotkanie Muzealne- zaproszenie (05 grudzień 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na IV Przasnyskie Spotkanie Muzealne Historia i Pamięć w dniu 7 grudnia 2017 r. o godzinie 16.00 w siedzibie muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
W programie wykład i prezentacja br. Juliusza Pyrka OFMCap. pt. "Przasnyska ikona bł. Honorata Koźmińskiego (1829-1916)".
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Wtorkowe spotkania w Urzędzie Skarbowym - zaproszenie (05 grudzień 2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu przasnyskiego na spotkania informacyjne w sprawie jednolitego pliku kontrolnego (JPK).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)WYSTAWA GOŁĘBI POCZTOWYCH W "JEDYNCE" (04 grudzień 2017)

9 i 10 grudnia odbędzie się kolejna edycja Wystawy Gołębi Pocztowych Okręgu Ciechanów. Tym razem miejscem organizacji będzie sala w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Projekt z "Trójki" najlepszym projektem edukacyjnym w Polsce? (04 grudzień 2017)

Czy mając zastawiony stół i pełną lodówkę myślimy o tym, z czego możemy zrezygnować? Czy robiąc zakupy myślimy jaka część naszego koszyka wyląduje w śmietniku? I na koniec czy świadomość marnotrawstwa jedzenia mierzonego kilogramami jest wystarczającym powodem do działania? - wszystkie te zagadnienia zglebiły osoby, które pisały projekt pn. "DZIEL SIĘ CHLEBEM, BĘDZIE CI LEPIEJ SMAKOWAŁ.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MotoMikołaje na przasnyskim Rynku (ZDJĘCIA) (04 grudzień 2017)

Po raz kolejny AMK Rzemieślnik zaprosił przasnyszan na imprezę pt. „Motomikołaje”. W tym roku wszyscy spotkali się na przasnyskim Rynku w niedzielę, 3 grudnia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.