Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Czasowe przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych w Przasnyszu (20 luty 2019)

SZANOWNI PAŃSTWO,
w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną planowane są czasowe przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie z Bogatego na wycieczce „Poznajemy zawody” (19 luty 2019)

Klasa VI i VII wraz z wychowawczyniami panią Anną Mieliwodzką i p. Agatą Wronowską wzięły udział w szkolnej wycieczce do Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)OSiR informuje o ograniczeniu korzystania z bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim (19 luty 2019)

OSiR informuje, że z bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Przasnyszu, której podłoże jest wykonana z glinki i mączki ceglanej można korzystać tylko i wyłącznie, gdy jej stan techniczny pozwala na użytkowanie tzn. gdy nawierzchnia jest sucha, twarda i stabilna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)WOLONTARIUSZ ROKU 2018 - zgłoszenia (19 luty 2019)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu wzorem lat ubiegłych organizuje Konkurs „Wolontariusz Roku” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odwiedziny Eryka Krzykowskiego i jego rodziców (19 luty 2019)

Eryk urodził się 10 lutego 2014 r. Niestety zaraz po urodzeniu stwierdzono u niego kilka poważnych chorób m.in.: rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie i pęcherz neurogenny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gabinet Burmistrza w ramach akcji 1% odwiedził Kamil ze swoja mamą Angeliką (19 luty 2019)

Kamil Niemiec urodził się 15 lat temu z bardzo rzadką chorobą. Zespół Wolfa-Hirschhorna to zespół wad wrodzonych, na który składa się złożona grupa schorzeń. Kamil by postawić swój pierwszy krok potrzebuje wielu godzin rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Poranek w Bibliotece - relacja MBP (19 luty 2019)

W sobotnie przedpołudnie odbyło się kolejne spotkanie w ramach "Poranka w Bibliotece". Poznawaliśmy literaturę dziecięcą, ich autorów, zachęcaliśmy do czytania nie tylko lektur szkolnych a także dobrze się bawiliśmy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MOPS: Zabawa Karnawałowo-Walentynkowa (19 luty 2019)

14 lutego w ,,Stajni Księstwo'' na zaproszenie Pana Jacka Piotrowskiego  zorganizowaliśmy zabawę walentynkowo-karnawałową.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obroniony tytuł. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019. (19 luty 2019)

W obecności licznie zgromadzonej publiczności, w  hali sportowej w Chorzelach, 14 lutego 2019 r. rozegrano mecze finałowe piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady 2019. Gospodarze finału, Zespół Szkół Powiatowych w Chorzelach, który był jednocześnie obrońcą tytułów z poprzedniego roku, wystąpił w roli faworytów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pięciu nietrzeźwych kierujących zatrzymanych w ostatnich dniach (18 luty 2019)

Przasnyscy policjanci tylko w ostatnich trzech dniach na terenie powiatu przasnyskiego, zatrzymali aż 5 nietrzeźwych kierujących.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MukoPrzyjaciel w Urzędzie Miasta (18 luty 2019)

W ramach cyklu spotkań z dziećmi potrzebującymi wsparcia poprzez przekazanie 1% podatku, gościliśmy dziś w Urzędzie przesłodką Ninę Dęby. Mukowiscydoza to nieuleczalna choroba genetyczna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kawiarenka Językowa - zaproszenie (18 luty 2019)

Miejska Biblioteka Publiczna zapraszamy, 20 lutego, na kolejne spotkanie wszystkie osoby, chcące rozwijać swoje umiejętności językowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)TERYTORIALSI – POŻĄDANA GRUPA NA RYNKU PRACY (18 luty 2019)

Wraz z rozwojem Wojsk Obrony Terytorialnej, Terytorialsi stają coraz liczniejszą grupą pracowników. Niesie to za sobą wiele korzyści dla ich obecnych i przyszłych pracodawców, bowiem są to pracownicy odpowiedzialni i oddani zarówno swojej pracy jak i Ojczyźnie. Przynależność do WOT nie jest jednak inwestycją tylko w rozwój osobisty żołnierzy, formacja umożliwia realizacje kursów i szkoleń, które dają uprawnienia przydatne w pracy zawodowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP2: Lekcja przyrody w terenie (VIDEO) (18 luty 2019)

14 lutego 2019 roku klasa IIc, Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, wspólnie z wychowawcą Aldoną Perzyną w ramach akcji „Dokarmiaj ptaki mądrze" wybrała się nad rzekę Węgierkę, aby nakarmić zimujące tam kaczki krzyżówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec: Akcja honorowego oddawania krwi - zaproszenie (18 luty 2019)

Ochotnicza Straż Pożarna w Jednorożcu oraz PCK w Przasnyszu serdecznie zapraszają do udziału w akcji Honorowego Oddawania Krwi
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste ślubowanie Radnego Rady Miejskiej w Przasnyszu Pana Bogdana Dymczyka (18 luty 2019)

W czwartek, 14 lutego br., podczas VI sesji RadyMiejskiej w Przasnyszu, nowo wybrany radny Pan Bogdan Dymczyk złożył uroczyste ślubowanie. Stał się 15. radnym miasta ósmej kadencji i będzie reprezentował mieszkańców okręgu wyborczego numer 8.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Otwarcie Centrum Abaja (16 luty 2019)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu wraz z S. Amanzholov East Kazakhstan State University 07 lutego 2019 r. utworzyła Centrum Naukowe Abaja w Chojnowie. Otwarcie Centrum zbiegło się w czasie z „Rokiem Młodzieży”, ogłoszonym przez Prezydenta Republiki Kazachstanu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu (16 luty 2019)

15 lutego bieżącego roku około godz. 18:15 pojazd Renault Megane uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji i oparł się o dom mieszkalny w miejscowości Przasnysz przy skrzyżowaniu ulic Miłej i Słonecznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO (16 luty 2019)

W piątek, 15 lutego, tuż po godzinie 18 na ulicy Makowskiej w Przasnyszu doszło do śmiertelnego wypadku, w którym śmierć poniósł 59 letni mieszkaniec Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)Trener MKS Przasnysz z LICENCJĄ UEFA A (15 luty 2019)

Miło nam poinformować, że nasz trener Paweł Mazurkiewicz ukończył kurs i zdał egzamin otrzymując licencję trenera UEFA A i jest pierwszym trenerem w naszym klubie z tak wysokimi uprawnieniami. - informuje na swoim fanpageu MKS Przasnysz
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.