Środa, 25 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Przasnyscy Strażacy będą walczyć w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym (22 marzec 2018)

W dniu 21 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jednorożcu zostały przeprowadzone Eliminacje Strefowe XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym. Organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej - Wypadek dwóch samochodów w Przasnyszu (21 marzec 2018)

21 marca bieżącego roku około godz. 09:40 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicami: Al. Wojska Polskiego i Al. Jana Pawła II w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Poznaj Fundację Pelikan z Przasnysza (21 marzec 2018)

Fundacja Pelikan powstała w 2013 roku, by stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju i edukacji. Naszym celem jest wyrównywanie szans dzieci oraz wsparcie dla osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej (więcej na temat celów fundacji przedstawia nasz statut dostępny na stronie www.fundacjapelikan.pl).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Belfrowie pokonali swoich uczniów 46:27 (21 marzec 2018)

46:27 - To nie jest rekordowy czas półmaratonu - to wynik środowego meczu koszykówki, w którym zmierzyli się belfrowie i uczniowie. Kolejność w poprzednim zdaniu nie jest przypadkowa, gdyż to nauczyciele okazali swą wyższość nad uczniami. Zmysł taktyczny i doświadczenie górą nad witalnością i energią do gry!!!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Śmiertelny wypadek na Żwirki i Wigury w Przasnyszu (21 marzec 2018)

Dzisiaj około godz. 9.40 na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Al. Wojskowa Polskiego w Przasnyszu doszło do wypadku drogowego w którym śmierć poniósł 31 letni mieszkaniec powiatu mławskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Ciekawa lekcja z Policją w przasnyskim KENie (21 marzec 2018)

Dnia 09.03.2018r. uczniowie klasy IIIG Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu, na godzinie  wychowawczej spotkali się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu: nadkomisarz Ewą Nowak, sierżantem sztabowym Andrzejem Mikulskim, starszym sierżantem Adamem Pniewskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla Liderów (21 marzec 2018)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu zaprasza na bezpłatne warsztaty dla Liderów
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej w Chorzelach - zaproszenie (21 marzec 2018)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele zaprasza wszystkich mieszkańców na inscenizację Misterium Męki Pańskiej, która odbędzie się 25 marca o godz. 15.00
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim - zaproszenie (21 marzec 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza 16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.00 na spotkanie z Robertem Małeckim – autorem powieści kryminalnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Stowarzyszenie "ORLIK" zaprasza na spotkanie wielkanocne (21 marzec 2018)

Przasnyskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe Rodzin Abstynenckich "orlik" zaprasza wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia "ORLIK" na spotkanie wielkanocne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Międzypowiatowy konkurs wokalno – recytatorski pt. „Tej, co nie zginęła” (21 marzec 2018)

Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu wspólnie ze Starostą Powiatu Przasnyskiego, organizuje międzypowiatowy konkurs wokalno – recytatorski pt. „Tej, co nie zginęła” upamiętniający 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Pasja" w Jednorożcu - zaproszenie na film (21 marzec 2018)

Wójt Gminy Jednorożec oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zapraszają mieszkańców do wspólnego obejrzenia filmu "Pasja" przedstawiającego ostatnie 12 godzin życia Jezusa Chrystusa przed ukrzyżowaniem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)180 osób uczestniczyło w IV przasnyskiej Ekstremalne Drodze Krzyżowej (21 marzec 2018)

fot. Wojciech Ostrowski/plockgosc.pl
Jesteśmy pełni podziwu i szacunku dla 180 osób, które zdecydowały się pokonać 42 kilometry podczas przasnyskiej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uwaga! Ruszył nabór do żłobka dzieci w wieku do 3 lat. (21 marzec 2018)

Miasto Przasnysz ogłosiło nabór do żłobka dzieci w wieku do 3 lat. Żłobek będzie zlokalizowany w Przasnyszu przy ul. Szkolnej 2 i rozpocznie swoją działalność od dnia 1 września 2018 roku. Placówka dedykowana jest przede wszystkim rodzicom powracającym na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz rodzicom bezrobotnym, którzy chcą podjąć zatrudnienie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KPP: JUŻ JUTRO 21 MARCA BR. "PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY" (20 marzec 2018)

Pierwszy dzień astronomicznej wiosny obchodzony jest w dniu równonocy wiosennej, który najczęściej przypada w dniu 21 marca, dnia poprzedniego lub następnego, w zależności, gdzie jest obserwowana. W XX wieku wiosna w strefie czasowej Polski rozpoczynała się zwykle 21 marca, zaś w miarę przybliżania się końca stulecia coraz częściej 20 marca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Powstaną zespoły ds. lustracji miejsc wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym (20 marzec 2018)

Policja wyszła z inicjatywą utworzenia lokalnych zespołów, których celem istnienia będzie poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Maturzyści z Przasnysza na Jasnej Górze (20 marzec 2018)

16 marca maturzyści uczęszczający do Liceum im. KEN w Przasnyszu udali się na Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę. Zapraszamy do oglądania materiału video z tego dnia
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Droga Krzyżowa w Bogatem (ZDJĘCIA) (20 marzec 2018)

Po raz kolejny Wójt Gminy Przasnysz oraz proboszcz parafii św. Jana Ewangelisty w Bogatem zaprosili społeczność całej gminy na wspólną Drogę Krzyżową z elementami Misterium Męki Pańskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty Rękodzieła już za nami (20 marzec 2018)

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Z tej okazji w niedzielne popołudnie w Muzeum Historycznym odbyły się warsztaty rękodzieła "Ozdoby na stół wielkanocny". Trzy przasnyskie instytucje: Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Pedagogiczna i Muzeum Historyczne przygotowały różnorodne dekoracje na Święta Wielkanocne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Poetyckie spotkanie w ŚDS GRUPY HISTORYCZNO – LITERACKIEJ „Styl” (20 marzec 2018)

W czwartek 15 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się kolejne spotkanie poetyckie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.