Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

KPP: ZOSTAŃ POLICJANTEM (26 luty 2019)

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia mamy bardzo interesującą propozycję – możesz zostać policjantem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nauczyciele z Krasnego zajęli II miejsce za scenariusz lekcji o Mazowszu (26 luty 2019)

Pamięć o przeszłości jest koniecznym elementem budowania tożsamości narodowej. Warto prowadzić młodzież przez dzieje ojczyzny w sposób atrakcyjny, intrygujący, w przeświadczeniu, że to, co należy do przeszłości, jest skarbem współczesnego Polaka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (26 luty 2019)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Święto Urody" z okazji Dnia Kobiet - zaproszenie (25 luty 2019)

Zespół Medycznych Szkół Policealnych oraz Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu serdecznie zapraszają na Święto Urody z okazji Dnia Kobiet
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Sportu w przasnyskim "Jestem" (25 luty 2019)

22 lutego społeczność Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Jestem" w Przasnyszu, mieła szansę sprawdzić się w różnych sportowych konkurencjach podczas Dnia Sportu. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zmagali się na hali sportowej przy ulicy Sadowej 1 w Przasnyszu w różnych grach i zabawach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Oskar Kolberg (1814-1890).Kompozytor. Folklorysta. Etnograf” - zaproszenie do zwiedzania wystawy (25 luty 2019)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza do zwiedzenia wystawy „ Oskar Kolberg (1814-1890).Kompozytor. Folklorysta. Etnograf”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MKS: 2 MIEJSCE MŁODZIKÓW w PUŁTUSKU (25 luty 2019)

Z bardzo dobrej strony pokazała się w dniu dzisiejszym drużyna młodzików prowadzona przez trenera Pawła Wolińskiego, która wzięła udział w turnieju im. Arkadiusz Malarza w Pułtusku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Stanisława Ferenc z Jednorożca laureatką Kurpików 2018 (23 luty 2019)

W miniony piatek, 22.02.2019, już po raz osiemnasty odbyła się gala wręczenia "Kurpiowskich Oskarów", czyli Kurpików 2018, corocznych nagród wręczanych przez Związek Kurpiów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bieg pod hasłem "W Hołdzie Żołnierzom Wyklętym- Przasnyski Bieg Pamięci" - zaproszenie (23 luty 2019)

Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski, Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz Dowódca JW 5699 Przasnysz płk dr Mariusz Gułaj zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w biegu upamiętniającym Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 3 marca br. na terenie miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)PROPOZYCJA DOTYCZĄCA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM Z TERENU GMINY JEDNOROŻEC (23 luty 2019)

PROPOZYCJA DOTYCZĄCA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM Z TERENU GMINY JEDNOROŻEC
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnysz: Usuwanie azbestu - złóż wniosek o datację (23 luty 2019)

W związku z planowanym uruchomieniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu „Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa mazowieckiego” informuję, że zamierzam w 2019 roku wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dotację na usuwanie wyrobów zawierających azbest.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiana siedziby PCPR w Przasnyszu (23 luty 2019)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuj, że od  25 lutego 2019 r. ulegnie  zmianie adres siedziby PCPR.
Nowy adres lokalizacji: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, 06-300 Przasnysz, ul. Sadowa 9, (pokoje B12,B13,B14 na parterze budynku B Szpitala Powiatowego ZZOZ)

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w Przasnyszu (22 luty 2019)

22 lutego bieżącego roku około godz. 7:20 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Przasnysz na ulicy Szosa Ciechanowska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)KPP: Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę (22 luty 2019)

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak pożegnał policjantów odchodzących na zasłużoną emeryturę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Program „Mama 4+” już od marca (22 luty 2019)

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym. Dzięki nowym przepisom osoby, które wychowały co najmniej czworo dzieci i nie posiadają niezbędnych środków utrzymania, uzyskają prawo do otrzymania świadczenia. Na program „Mama 4+” w projekcie budżetu państwa na 2019 rok zarezerwowano ponad 801 mln złotych. Świadczenie będzie wypłacane od marca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)MOPS: Bal karnawałowy (22 luty 2019)

W dniu 21 lutego 2019 roku dzieci z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej działającego w strukturze MOPS bawiły się na tradycyjnej choince karnawałowej w Miejskim Domu Kultury. Przybyłe dzieci, młodzież oraz rodziców przywitał Łukasz Chrostowski – Burmistrz Przasnysza. Wspólnie z dziećmi bawili się również Jarosław Szmulski – Sekretarz Urzędu Miasta oraz Joanna Cieślik – Dyrektor MOPS.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)sierż.szt. Marcin Tański - NAJPOPULARNIEJSZYM DZIELNICOWYM w garnizonie mazowieckim (22 luty 2019)

Konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2018”, jest oceną służby dzielnicowego, która jest prowadzona przez mieszkańców Mazowsza w formie ankiety. Służy poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu jakimi są dzielnicowi. Realizacja konkursu jest istotnym elementem pełnego wdrożenia programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz „Koncepcji pracy dzielnicowego na terenie garnizonu mazowieckiego”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec: ZADBAJ O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO ! (22 luty 2019)

Wójt Gminy Jednorożec we współpracy z Grupą Zalewski z Mławy organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet z gminy Jednorożec w ramach akcji "OBROŃ SIĘ SAMA !!!"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży - zaproszenie (22 luty 2019)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski PCK po 99 latach został bez lokalu! (21 luty 2019)

Szanowni krwiodawcy oraz członkowie PCK w Przasnyszu. Już od dnia 22.02.2019 r. nie posiadamy lokalu do prowadzenia naszej działalności. W rozmowie ze Starostwem Przasnysz otrzymaliśmy obietnicę lokalu na prowadzenie naszej działalności ale jeszcze nie wiemy kiedy i gdzie. - informuje na swoim fanpageu przasnyski oddział PCK
+ czytaj dalej + wasze opinie (14)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.