Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

10 – letni rowerzysta pod kołami samochodu (26 sierpień 2017)

W piątek, 25 sierpnia, w godzinach wieczornych doszło do poważnego wypadku z udziałem dziecka. Droga była zablokowana, policja kierowała kierowców na objazdy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (15)Rajd Rowerowy - zaproszenie (26 sierpień 2017)

Stowarzyszenie Klubu Abstynentów "orlik" zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Przasnysza na Rajd Rowerowy, który odbędzie sie w niedzielę 27 sierpnia br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Klub Filmowy zaprasza (26 sierpień 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)STRACIŁ PRAWO JAZDY (25 sierpień 2017)

Przasnyscy Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli, kierującego Peugeota, który przekroczył dozwoloną prędkość o 68 km/h w obszarze zabudowanym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Mistrzostwa Przasnysza w Tenisie Ziemnym - zaproszenie (25 sierpień 2017)


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Przasnysza w Tenisie Ziemnym
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Remonty przed nowym rokiem szkolnym w gminie Krzynowłoga Mała (25 sierpień 2017)

Gmina Krzynowłoga Mała tradycyjnie wykorzystuje wakacje do tego, by odświeżyć bazę szkolną przed zbliżającym się nowym rokiem. Przed 1 września udało się wykonać zestaw prac remontowych w budynkach szkół w Ulatowie-Adamach oraz w Romanach-Seborach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I Igrzyska Wiejskie - zaproszenie (25 sierpień 2017)

Stowarzyszenie "Zielona Dolina Orzyca" zaprasza na festyn integrujący Wieś Kurpiowską, który odbędzie się 02 września przy budynku remizy OSP w Budach Rządowych
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Stop czerwonym światłom" w Jednorożcu (25 sierpień 2017)

Już po raz ósmy, w czwartek 17 sierpnia, wspólnie biegacze i rowerzyści pokonywali przeszkody życia codziennego w ramach akcji "Stop Czerwonym Światłom". Inicjatywę podjął ponownie Jednorożec, a dokładniej bardzo aktywna grupa "Jednorożec Robi Co Może".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Narodowe Czytanie "Wesela" - zaproszenie dla lektorów (25 sierpień 2017)

Po raz piąty Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza mieszkańców do Narodowego Czytania. W tym roku przypomnimy dzieło S.Wyspiańskiego "Wesele".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa Przasnysza w Piłce Nożnej - zaproszenie (25 sierpień 2017)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza drużyny do udziału w turnieju Piłki Nożnej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wizyta uczestników Akcji "Lato w Klubie" w Muzeum (25 sierpień 2017)

W dniu 24 sierpnia Muzeum Historyczne w Przasnyszu odwiedzili uczestnicy wakacyjnych zajęć "Lato w Klubie", organizowanych przez 2 Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowe ustawy – nowe szanse na rozwój przedsiębiorczości (24 sierpień 2017)

W niedzielny poranek przasnyscy dziennikarze spotkali się na terenie strefy ekonomicznej w Sierakowie, aby porozmawiać o jej rozwoju z senatorem Janem Marią Jackowskim oraz Krzysztofem Bieńkowskim, kierownikiem delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, który jest także radnym powiatowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Harcerska gra miejska w Chorzelach (ZDJĘCIA) (24 sierpień 2017)

W dniu 21 sierpnia br., minęło 10 lat odkąd w Chorzelach powstała 1 Harcerska Drużyna Ratownicza „Sanitas”. Jej założycielami byli Jacek Bajer, na którego wszyscy znajomi mówili „Magik” oraz Joanna Dmuhowska. Następnie po nich drużynę przejęła Dominika Peła. Obecnie od sześciu ostatnich lat prowadzeniem zbiórek harcerskich zajmuje się Jolanta Kłodowska. Specyfiką chorzelskich harcerzy jest ratownictwo medyczne, o czym świadczy także ich nazwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)50 – lecie parafii w Rostkowie (ZDJĘCIA) (24 sierpień 2017)

W minioną niedzielę, 20 sierpnia w miejscowości Rostkowo odbyła się uroczystość 50 – lecia erygowania parafii pod wezwaniem św. Stanisława Kostki, Msza św. odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, oraz inauguracja obchodów 450. rocznicy śmierci św. Stanisława Kostki. Potrójnej uroczystości przewodniczył ks. arcybiskup Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański, natomiast Eucharystię koncelebrowali biskup płocki Piotr Libera, biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski a także biskup senior Roman Marcinkowski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE I DIECEZJALNE 2017 W POWIECIE PRZASNYSKIM - APEL POLICJI (24 sierpień 2017)

W najbliższą niedzielę 27 sierpnia br. na płycie lotniska Aeroklubu Północnego Mazowsza w Sierakowie odbędą się Dożynki Województwa Mazowieckiego połączone z Dożynkami Diecezji Płockiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)SP1: Ważne informacje dla rodziców uczniów klas pierwszych (24 sierpień 2017)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu serdecznie zaprasza przyszłych uczniów klas pierwszych, wraz z rodzicami, na spotkanie integracyjne "pierwszaków' z wychowawcami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ "BEZPIECZNE PRZEJŚCIE" (23 sierpień 2017)

Wczoraj, tj. 22 sierpnia, na terenie naszego powiatu przeprowadzone były działania pn. "Bezpieczne Przejście". Policjanci biorący udział w tych działaniach szczególną uwagę zwracali na zachowania pieszych i kierujących godzące w ich bezpieczeństwo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Już we wrześniu ruszy przebudowa dróg w gminie Czernice Borowe (23 sierpień 2017)

W połowie września br. rozpocznie się przebudowa dróg gminnych – zadanie pn.  „Przebudowa dróg w miejscowości Chojnowo i Obrębiec, usprawniających komunikację na terenie gminy Czernice Borowe" oraz  „Przebudowa  dróg  w miejscowości Zberoż i Jabłonowo, usprawniających komunikację na terenie gminy Czernice Borowe” w ramach operacji dla typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo”, już w piątek, na Festiwalu Baniek Mydlanych (23 sierpień 2017)

W najbliższy piątek, 25 sierpnia br., na przasnyskim Rynku spotkają się wszyscy miłośnicy baniek mydlanych, aby wziąć udział w "III Festiwalu Baniek Mydlanych w Przasnyszu". Do zabawy włączą się również przasnyskie Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej i Policji angażując mieszkańców miasta w ogólnopolską akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo”, którą patronuje Mariusz Błaszczak, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Bezpłatne warsztaty Muralu - zaproszenie (23 sierpień 2017)

W sobotę 26 sierpnia o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbędą się bezpłatne warsztaty malowania Muralu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.