Niedziela, 24 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Krasne oddało budynki do użytku (30 maj 2018)

W ubiegłym tygodniu, a dokładniej 25 maja gmina Krasne oddała oficjalnie do użytku nowo wybudowaną halę sportową oraz zmodernizowane budynki szkół podstawowych oraz budynek Urzędu Gminy Krasne i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Krzynowłoga Mała: Rewelacyjny Gminny Dzień Dziecka (30 maj 2018)

Kto powiedział, że poniedziałek dla uczniów musi być złym dniem tygodnia? Zwłaszcza jeśli tego dnia organizowany jest wystrzałowy Dzień Dziecka? Wszyscy uczestnicy imprezy przygotowanej z inicjatywy wójta Krzynowłogi Małej Jerzego Humięckiego mogą potwierdzić: tak mógłby rozpoczynać się każdy tydzień!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ponad 130 tysięcy wsparcia dla przasnyskich OSP (30 maj 2018)

(fot. archiwum)
Pięć milionów złotych trafi do jednostek OSP z województwa mazowieckiego w ramach zadania „Mazowieckie strażnice OSP – 2018”. W ubiegłym tygodniu radni województwa zdecydowali o wparciu 214 zadań. Sześć z nich  jest z powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Uroczysty apel z okazji Dnia Patrona w Krasnem (30 maj 2018)

22 maja uczniowie z Krasnego uczcili postać Patronki swojej szkoły – Marii Konopnickiej. W gustownym saloniku z XIXw. pojawiła się sama poetka, która snuła opowieść o swoim życiu. Garść wspomnień o młodziutkiej Marysi przedstawiła szkolna koleżanka, późniejsza pisarka, Eliza Orzeszkowa. Nawet sławny Henryk Sienkiewicz docenił talent autorki wzruszających wierszy. Nie zabrakło recytacji pięknych liryków, którym uroku dodawały podkłady muzyczne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w Czernicach Borowych - zaproszenie (30 maj 2018)

W imieniu organizatorów zapraszamy na Dzień Dziecka, który odbędzie się 03 czerwca w Czernicach Borowych
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Akcja 100 drzewek na Stulecie Niepodległości Polski w Jednorożcu - zaproszenie (29 maj 2018)

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji sadzenia 100 drzewek na Stulecie Niepodległości Polski
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uczniowie ZSP w wyzwaniu MAKRO Chefa (29 maj 2018)

Uczniowie I klasy Technikum w Przasnyszu zakwalifikowali się do konkursu kulinarnego MAKRO CHEFA - SZEF DLA MŁODYCH TALENTÓW. Aktualnie trwa głosowanie na nagrodę publiczności w drugiej edycji konkursu Wyzwanie MAKRO Chefa!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Fernando" na Dzień Dziecka w przasnyskim Kinie - zaproszenie (29 maj 2018)

Zapraszamy do przasnyskiego Kina na darmowy seans z okazji Dnia Dziecka
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przesłuchania do Szkoły Muzycznej w Przasnyszu - zaproszenie (29 maj 2018)

Zapraszamy miłośników muzyki w sobotę 16 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00, na przesłuchania do Przasnyskiej Szkoły Muzycznej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)III Ciechanowskie Święto Biegania - zaproszenie (29 maj 2018)

Ciechanów zaprasza miłośników biegania >>> Zapisy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty kulinarne w Filii nr 1 (28 maj 2018)

O tym że biblioteka to miejsce, w którym spotykamy się nie tylko po to, aby wypożyczać książki wszyscy się już przekonaliśmy. To również przestrzeń i przyjazne miejsce dla rozwoju rożnych grup społecznych w każdym wieku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski Mundial - zaproszenie (28 maj 2018)

Zapraszamy na Przasnyski Mundial, który odbędzie się 17 czerwca br., (zgłoszenia do 13 czerwca)
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Dzień Dziecka Skrzydlaty Przasnysz - zaproszenie (28 maj 2018)

Aeroklub Północnego Mazowsza zaprasza dzieci i młodzież, 1 czerwca, na Dzień Dziecka Skrzydlaty Przasnysz
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)B – jak bezpieczny; N – jak niechroniony w Krzynowłodze Małej (28 maj 2018)

To była jedna z ważniejszych konferencji o bezpieczeństwie, które w ostatnich latach zorganizowali nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej, wespół z władzami samorządowymi oraz policją. Spotkanie, które odbyło się 17 maja, było niezwykle owocne i z pewnością przełoży się na zwiększenie bezpieczeństwa na terenie gminy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Happening medyczno-kulturalny - zaproszenie (26 maj 2018)

Komitet Społeczny „Więcej Wiem” serdecznie zaprasza do udziału w happeningu medyczno – kulturalnym pod hasłem „Życie to najcenniejszy dar, jaki możesz podarować”, który odbędzie się 27 maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodu osobowego z samochodem ciężarowym w miejscowości Mchowo (26 maj 2018)

25 maja bieżącego roku około godz. 06:25 doszło do zderzenia samochodu osobowego BMW z samochodem ciężarowym MAN. Z przyczepki ciągnącej przez pojazd Renault Kango oderwało się koło, które uderzyło w przód nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu ciężarowego MAN, następnie podczas jego gwałtownego hamowania w tył pojazdu uderzył pojazd BMW na trasie drogi krajowej nr 57 Przasnysz – Mchowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)5. turniej MASTERS - zaproszenie (26 maj 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza na 5. turniej MASTERS - zamknięcia sezonu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Poezji Angielskiej "POEM FESTIVAL" - zaproszenie (26 maj 2018)

W najbliższy wtorek, 29.05.2018, o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbędzie się Festiwal Poezji Angielskiej "POEM FESTIVAL" - The poem just right from heart.
Zapraszamy wszystkich miłośników poezji i języka angielskiego. Wstęp wolny
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przedstawiciele "Jedynki" na podsumowaniu regionalnym konkursu (26 maj 2018)

17 maja w siedzibie Muzeum Geologicznego w Warszawie odbyło się podsumowanie regionalne (woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie) konkursu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze, wczoraj, dziś i jutro”. Tegoroczna edycja nosiła hasło „Tajemnice karbońskich lasów”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Finał XIX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej (25 maj 2018)

Uczniowie ze szkół podstawowych z całego powiatu przasnyskiego w tym roku szkolnym brali udział w XIX Diecezjalnym Konkursie  Wiedzy Religijnej „BENEDICTUS”. Była bardzo trudna rywalizacja. Uczniowie odpowiadali na wiele bardzo trudnych pytań. Wybrano najlepszych. Do etapu diecezjalnego przeszła dwójka uczniów w tym Jakub Jedlak ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.