Niedziela, 28 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 20 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Podsumowanie policyjnych działań “Wielkanoc 2017″ (19 kwiecień 2017)

Policjanci podsumowali działania „Wielkanoc 2017” na terenie powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)21. Piknik Naukowy - zaproszenie (19 kwiecień 2017)

Czernickie Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie organizuje rodzinny wyjazd na 21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie który odbędzie w dniu 3 czerwca 2017 r. (sobota) na Stadionie Narodowy, tematem przewodnim będzie Ziemia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców w jeden dzień także w Ciechanowie (19 kwiecień 2017)

Od 8 maja 2017 r. zezwolenie na pracę cudzoziemca będzie można uzyskać podczas jednej wizyty również w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)Pożegnanie śp. Małgorzaty Dzierzęckiej (18 kwiecień 2017)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 kwietnia 2017 r. zmarła śp. Małgorzata Dzierzęcka – wieloletni pracownik Urzędu Gminy Przasnysz, a przede wszystkim nasza droga koleżanka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)Uciekali z kontrabandą i staranowali radiowozy. Trafili do policyjnego aresztu (14 kwiecień 2017)

Przasnyscy policjanci po pościgu zatrzymali audi, którym kierował pijany 18-latek. Chcąc uniknąć kontroli drogowej pojazd staranował radiowozy. W aucie mundurowi znaleźli papierosy z przemytu. Kierowca i pasażerowie samochodu trafili do policyjnego aresztu, gdzie oczekują na decyzję sądu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (26)Uwaga kierowcy: od 19 kwietnia 2017r. most na rzece Omulew w msc. Czarnotrzew będzie zamknięty dla ruchu (14 kwiecień 2017)

W dniu 19 kwietnia 2017r. most na rzece Omulew w msc. Czarnotrzew, który położony jest na ciągu komunikacyjnym Łodziska – Obierwia – Chudek – Czarnotrzew – Baranowo – Przasnysz zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)8. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (14 kwiecień 2017)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza do udziału w ‎8. turnieju I Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Akademia kompetencji Językowych i Cyfrowych dla Dorosłych" - zaproszenie na szkolenie (14 kwiecień 2017)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu zaprasza na szkolenia "Akademia kompetencji Językowych i Cyfrowych dla Dorosłych"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Solo? A może w duecie? (ZDJĘCIA) (13 kwiecień 2017)

Na sobotnie popołudnie, 8 kwietnia, pod dach Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu, mieszkańców miasta zaprosiła nie(Oficjalna) Grupa Trio. Celem spotkania był wystawiany spektakl pod tajemniczym tytułem „Solo w duecie”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Myślińskiego - zaproszenie (13 kwiecień 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Myślińskiego, artysty fotografika, w dniu 22 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00, w siedzibie Muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Warsztaty wielkanocne smerfowych przedszkolaków (ZDJĘCIA) (13 kwiecień 2017)

W minionym tygodniu dzieci uczęśzczające do Przedszkola Językowego „The Academy of Smurfs” wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami brali udział w warsztatach wielkanocnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej piłkarski w Łaniętach - zaproszenie (13 kwiecień 2017)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Piłkarskim, który odbędzie się 22 kwietnia w Łaniętach
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wielkanocne spotkanie w przasnyskiej komendzie (12 kwiecień 2017)

Dzisiaj (12.04.2017r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyło się uroczyste spotkanie Wielkanocne. Policjantów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości przywitał Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ŚWIĘTO PRZASNYSKICH WOLONTARIUSZY -  XV-LECIE WOLONTARIATU W MOPS W PRZASNYSZU (ZDJĘCIA) (12 kwiecień 2017)

„…nie przyszliśmy na świat, aby „wegetować”, aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad.”Te słowa Papieża Franciszka odzwierciedlają postawę wolontariuszy – ludzi dobrej woli skupionych przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przasnyszu, którzy poświęcając swój wolny czas pomagają innym lecz również osób, dzięki którym wolontariat w Przasnyszu może się rozwijać.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MKS: DOBRY POCZĄTEK MŁODZIKÓW (12 kwiecień 2017)

Pierwsza kolejka rozgrywek o mistrzostwo Młodzików rocznika 2005 okazała się bardzo udana dla zawodników MKS Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zainaugurowano Studia Podyplomowe z Zarządzania Procesem Inwestycyjnym w Budownictwie (12 kwiecień 2017)

W ostatni weekend, 8-9 kwietnia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu w Wydziale zamiejscowym w Przasnyszu zainaugurowano Studia Podyplomowe z Zarządzania Procesem Inwestycyjnym w Budownictwie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: „Interwencja” Polsatu w Przasnyszu (VIDEO) (11 kwiecień 2017)

Rolnicy z miejscowości Dzierzgowo oskarżają firmę, której siedziba mieści się w Sierakowie, że jest im winna prawie 100 tysięcy złotych. Państwo Waśniewscy, bo o nich mowa od około roku walczą o swoje pieniądze. Posiadają gospodarstwo w powiecie mławskim, ich źródłem utrzymania jest przewóz słomy do wytwórni peletu. Boją się, że niedługo zabraknie im pieniędzy na życie, jeśli tylko firma ogłosi swoją upadłość.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Warsztaty plastyczne malowania na szkle - zaproszenie (11 kwiecień 2017)

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w ramach Klubu rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” działającego w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu ul. Orlika 27 (budynek Spółdzielni Mieszkaniowej) odbędą się warsztaty plastyczne malowania na szkle.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Jak uchronić się przed włamaniem? - rozmowa z Tomaszem Łysiakiem, komendantem przasnyskiej policji. (11 kwiecień 2017)

Od listopada ubiegłego roku, a także w styczniu i lutym obecnego na terenie miasta Przasnysza doszło do wielu włamań do mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Mieszkańcy miasta nie czują się bezpiecznie, boją się o swoje dobra. Zazwyczaj ludzie tracą od kilkudziesięciu, a nawet do kilku set złotych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Żywa lekcja historii w Romanach-Seborach (11 kwiecień 2017)

Tuż przed końcem marca w Szkole Podstawowej w Romanach Seborach odbyło się wielkie spotkanie z historią. A to wszystko za sprawą Agencji Widowisk Historyczno-Edukacyjnych „Arkona” z Torunia i ich przedstawienia pt. „Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.