Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Niezwykła Aleja w Chorzelach! (19 październik 2017)

W sobotę, 14 października odbyło się uroczyste sadzenie drzew, upamiętniające narodziny dzieci w gminie Chorzele w latach 2016-2017. Mieszkańcy gminy posadzili  w Alei Dzieci prawie 60 drzew. To pierwsza tego typu inicjatywa w historii miasta, a także naszego regionu. Ta niezwykła uroczystość odbyła się na ul. 11 listopada w Chorzelach i zgromadziła wiele rodzin, które z ogromną radością wzięły udział w tym pięknym wydarzeniu. Projekt powstał z inicjatywy Beaty Szczepankowskiej, Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ćwiczenie epizodyczne w 2.ORel (18 październik 2017)

W dniach 10 - 11 października 2017 r. w 2. Ośrodku Radioelektronicznym przeprowadzono ćwiczenie epizodyczne nt: „Wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w zaistniałej sytuacji kryzysowej” z udziałem Policji, Nadleśnictwa i Straży Państwowej oraz SPZZOZ Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kampania Białych Serc w Rostkowie (18 październik 2017)

W dniu 12.10.2017r. w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbyła się XIII Kampania Białych Serc pod hasłem "Powiedz stop uzależnieniom".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ "PRĘDKOŚĆ" (18 październik 2017)

W miniony poniedziałek na terenie całego kraju Policja prowadziła wzmożone działania pod kryptonimem "PRĘDKOŚĆ".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapowiedź: KABARET ANI MRU MRU wystąpi w Przasnyszu (18 październik 2017)

Jeszcze w tym roku na deskach Miejskiego Domu Kultury wystąpi Kabaret ANI MRU MRU
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Spotkanie z podróżnikiem - zaproszenie (17 październik 2017)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Kowalczykiem, podróżnikiem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wojewoda Mazowiecki na Dniu Edukacji Narodowej w Rostkowie (17 październik 2017)

W piątek, 13 października, nauczyciele w wielu placówkach oświatowych świętowali przypadający w sobotę Dzień Edukacji Narodowej.
+ czytaj dalejSpotkanie autorskie z Jackiem Dehnelem - zaproszenie (17 październik 2017)

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu oraz Biblioteka Liceum Ogólnokształcącego zapraszają na spotkanie autorskie z Jackiem Dehnelem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (17 październik 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej w Krasnem (17 październik 2017)

12 października 2017 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem mieli okazję zobaczyć inscenizację przygotowaną z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Starostwo kompromituje powiat zamiast odpowiedzieć na protesty mieszkańców (17 październik 2017)

Przed starostwem powiatowym w Przasnyszu protestowała grupa mieszkańców. Sprzeciwiali się wycofaniu przez pochodzącego z Chorzel starostę Szczepankowskiego (PSL) ze wspólnej budowy basenu. Co w tej sprawie miał do powiedzenia urząd prowadzony przez członka PSL? Otóż skompromitował powiat przasnyski wypisując na oficjalnym profilu bzdury dotyczące sprzedaży luksusowego samochodu starosty. Internauci nie zostawili suchej nitki na urzędnikach starostwa.
+ czytaj dalejKrzynowłoga Mała: Kolejne zwycięstwo Krzyniaka (16 październik 2017)

Kolejne punkty zainkasował na swoim koncie klub piłkarski „Krzyniak” grający w grupie zawodników z rocznika 2005 i młodszych. Tym razem po zaciętym meczu nasi młodzi piłkarze pokonali Mazowsze Jednorożec 1:0.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Obóz wojskowo-integracyjny dla Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego (16 październik 2017)

W dniach 06-08.10.2017 r. uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu z klasy wojskowej wyjechali na obóz wojskowo-integracyjny w ,,Camp Urban" w Pęchcinie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)ŚMIERTELNY WYPADEK W OSÓWCU SZLACHECKIM (16 październik 2017)

Dzisiaj (16.10.2017 r.) około godz. 13.00 w Osówcu Szlacheckim gm. Przasnysz doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Wizyta Biskupa Polowego WP w 2.ORel (16 październik 2017)

W dniu 10 października 2017 roku do 2. Ośrodka Radioelektronicznego przybył z wizytą duszpasterską  Biskup Polowy Wojska Polskiego ks. bp dr Józef GUZDEK. Biskupowi Polowemu towarzyszyli  kapelan garnizonu ks. płk prałat Stanisław Niewęgłowski i Proboszcz Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu ks. kanonik Romuald CIESIELSKI.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ulica Rolnicza na finiszu (16 październik 2017)

Fot. Anna Suchcicka/Urząd Miasta Przasnysz
Do zakończenia przebudowy Rolniczej brakuje... kilku dni dobrej pogody. Zostało wylanie asfaltu i urządzenie zieleńców - niby niewiele, ale nie da się wylać asfaltu na kałuże. Trzeba poczekać aż teren nieco obeschnie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Świat maszyn roboczych i leśnych już niebawem na lotnisku Przasnysz! (15 październik 2017)

Wydawnictwo Lasmedia, jako organizator, zaprasza już 21 października na lotnisko Przasnysz (Sierakowo 56, 06-300 Przasnysz), gdzie odbędą się połączone edycje imprez pt. eROBOCZE SHOW oraz Konferencja dla zuli, w których wezmą udział najwięksi przedstawiciele oraz specjaliści branży maszyn roboczych i leśnych w Polsce. W ramach imprezy odbędzie się także dwunasta edycja oraz Wielki Finał zawodów operatorów maszyn roboczych Big Bau Masters, a także trzecia edycja zmagań operatorów maszyn leśnych Polish Forestry Challenge.
+ czytaj dalejStarosta nie chce wspólnej z miastem budowy basenu (14 październik 2017)

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski (PSL) wycofał się z zamiaru wspólnej budowy basenu i lodowiska w Przasnyszu. Decyzję ogłosił niespodziewanie z końcem sierpnia 2017 r. informując, że Powiat Przasnyski sam zbuduje całoroczne lodowisko przy ZSP w Przasnyszu. Dwa tygodnie później ogłosił inną nowinę – lodowisko nie powstanie jednak w 2017 roku jak zapowiadał. Minęły kolejne dwa tygodnie, a mieszkańcy dowiedzieli się, że nie będzie to lodowisko całoroczne, a w zasadzie hala sportowa, na której będzie możliwość stworzenia lodowiska. Starosta pochodzący z Chorzel nie zapytał jednak o zdanie, w tak ważnej sprawie, mieszkańców miasta Przasnysz i gmin: Przasnysz, Czernice Borowe i Krasne. Wszyscy zdecydowanie chcą by wspomógł budowę oczekiwanego od lat basenu.
+ czytaj dalejŻłobek Miejski w Chorzelach zbiera korki dla BLACK DRAGONS z Przasnysza (14 październik 2017)

Żłobek Miejski w Chorzelach po raz kolejny włączył się do akcji zbierania korków. W tym roku pomaga Klubowi Sportowemu Drużyny Koszykarzy na Wózkach BLACK DRAGONS z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obchody Kościuszkowskie w Bogatem (ZDJĘCIA) (14 październik 2017)

Minęło 200 lat od śmierci Tadeusza Kościuszki i 100 od odsłonięcia Kopca Naczelnika Narodu w Bogatem. W związku z tymi rocznicami gmina Przasnysz zorganizowała uroczystości, które zostały podzielone na dwa dni.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.19 s.