Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Para Prezydencka w Ciechanowie przygotowała paczki dla potrzebujących (13 grudzień 2017)

12.12.2017 r. Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą odwiedzili ciechanowski Bank Żywności gdzie wspólnie z wolontariuszami przygotowali paczki dla potrzebujących. W spotkaniu uczestniczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, który również jako wolontariusz zbierał dary żywnościowe w ramach akcji Banku Żywności w Ciechanowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Miejskie Spotkanie Wigilijne - zaproszenie (13 grudzień 2017)

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty bożonarodzeniowe w SP1 (13 grudzień 2017)

5 i 7 grudnia Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu gościła panią Anetę Dobrzyńską oraz panią Luizę Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu, które przeprowadziły dla uczniów klas I – III warsztaty bożonarodzeniowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Finał "Szlachetnej Paczki" w Przasnyszu (13 grudzień 2017)

Za nami Finał "Szlachetnej Paczki". Przedstawiamy podsumowanie z przasnyskiego sztabu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Bajkowe Mikołajki w Chorzelach! (13 grudzień 2017)

Burmistrz Beata Szczepankowska oraz Miejsko - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowały Mikołajki dla dzieci z terenu gminy Chorzele, zgodnie z Gminnym Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mieście i Gminie Chorzele na 2017 r. (na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Chorzelach nr 292/XLV/172 z dnia 30 października 2017).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaproszenie na spotkanie z okazji 75. rocznicy egzekucji przywódców przasnyskiego obwodu ZWZ-AK (12 grudzień 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na spotkanie z okazji 75. rocznicy egzekucji przywódców przasnyskiego obwodu ZWZ-AK, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2017 r. (poniedziałek), o godz. 12.30 w siedzibie muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Dwa wieki w godzinę w Romanach-Seborach (12 grudzień 2017)

Na przełomie listopada i grudnia w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach gościli aktorzy z Agencji Widowisk Historycznych w Toruniu, którzy przedstawili spektakl historyczny pt. ,,Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego, czyli podróż przez Polskę pierwszych Piastów”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)BOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE z SENIORAMI w Chorzelach (12 grudzień 2017)

Dziewiątego grudnia odbyło się uroczyste spotkanie Bożonarodzeniowe dla seniorów zamieszkujących miasto i gminę Chorzele. To już kolejne tego typu spotkanie, które zainicjowała burmistrz Beata Szczepankowska. Uczestniczyli w nim najstarsi mieszkańcy naszej gminy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Andrzejkowe czary w Krzynowłodze Małej (12 grudzień 2017)

W ostatnich dniach listopada w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej zapanowała magiczna atmosfera. Wszystko za sprawą pana Łukasza Podymskiego – iluzjonisty, który został zaproszony do tej placówki. Wszystko to było związane z nadchodzącymi andrzejkami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Katarzyna Solak - spotkanie autorskie (12 grudzień 2017)

8 grudnia 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej gościliśmy Panią Katarzynę Solak, która od dziesięciu lat mieszka i pracuje w Krakowie. Okazją do spotkania była wydana przez przasnyszankę debiutancka książka „Dwie rodziny – dwa światy".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MYŚLĄC O ŚWIĘTACH NIE ZAPOMINAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE (11 grudzień 2017)

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dni bezpośrednio poprzedzające ten świąteczny czas to okres, kiedy jesteśmy zabiegani i rozkojarzeni robieniem zakupów w sklepach i przygotowywaniem świątecznych potraw. Pamiętajmy, aby myśląc o świętach nie zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czernice Borowe: Wizyta w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie (11 grudzień 2017)

W dniu 07.12.2017 roku klasy VIA oraz klasa II A ze Szkoły Podstawowej w Czernicach Borowych wraz z wychowawcami odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jednorożec: Anglojęzyczny projekt pisarski zakończony sukcesem (11 grudzień 2017)

W listopadzie b.r. uczeń klasy VII SP w Olszewce Robert Wywigacz  wziął udział w projekcie przeprowadzonym pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego zatytułowanym „My day in the UK”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Warsztaty w Klubie Seniora (11 grudzień 2017)

W przedświąteczny czas tradycyjnie Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu rusza z warsztatami bożonarodzeniowymi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mikołaj w MDK-u (ZDJĘCIA) (08 grudzień 2017)

W środę, 6 grudnia, tradycyjnie w całej Polsce dzieciaki obchodzą Mikołajki. Tego dnia zazwyczaj pod poduszką, w butach lub w dużej skarpecie umieszczonej nad kominkiem znajdujemy małe słodkie upominki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP1: MIKOŁAJKI W WARSZAWIE... (08 grudzień 2017)

W tym roku klasy 6c i 6s ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu szukały Mikołaja w Warszawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Książki dla małych pacjentów szpitala (08 grudzień 2017)

Społeczność Przedszkola nr 2 wzięła udział w akcji charytatywnej "Podaruj książkę".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Laureaci Medalu Stanisława Ostoi-Kotkowskiego (08 grudzień 2017)

Eugeniusz Molski, Wojciech Ciesielski, Jan Chmielewski - to tegoroczni laureaci Medalu Stanisława Ostoi-Kotkowskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Finał Szlachetnej Paczki tuż, tuż... (08 grudzień 2017)

27 potrzebujących rodzin i 27 darczyńców! Tak wygląda rachunek przasnyskiej Szlachetnej Paczki. Znaczy, wszystko się zgadza!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Niepodległa 1918" - zaproszenie na Koncert (07 grudzień 2017)

Serdecznie zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu na koncert "Niepodległa 1918", upamiętniający najważniejsze wydarzenia i osoby związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.