Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Noc Świętojańska w Karwaczu - zaproszenie (16 czerwiec 2017)

Wójt Gminy Przasnysz oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz razem ze współorganizatorami zapraszają mieszkańców gminy i powiatu na Noc Świętojańską, która odbędzie się 25 czerwca br. nad zalewem w Karwaczu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyszanka w “Wiadomościach” TVP i “Faktach” TVN (16 czerwiec 2017)

Widzowie “Faktów” TVN i “Wiadomości” TVP mogli wczoraj wysłuchać wypowiedzi przasnyszanki Aleksandry Kołakowskiej w materiale na temat procesji Bożego Ciała, które przeszły ulicami Warszawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Gm. Przasnysz: Komunikat w sprawie jakości wody (16 czerwiec 2017)

W związku z otrzymanymi wynikami o stwierdzeniu zanieczyszczeń mikrobiologicznych i obecności bakterii coli w stacji uzdatniania wody w Mchowie zabrania się używania wody do celów spożywczych i higienicznych do odwołania. Woda nadaje się do spożycia i celów higienicznych wyłącznie po przegotowaniu - informacja dotyczy mieszkańców wsi: Mchowo, Oględa i Trzcianka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Sukces grupy tanecznej Big Stars podczas 19. Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego (ZDJĘCIA) (15 czerwiec 2017)

W dniach 9 - 11 czerwca 2017 roku odbył się 19. Festiwal Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego w Kołobrzegu. Był to trzeci etap corocznych konfrontacji twórczości młodych artystów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: Procesja Bożego Ciała w Przasnyszu 2017 (ZDJĘCIA) (15 czerwiec 2017)

Jak, powiedział ks. Prałat Andrzej Maciejewski wierni ponad 700 – setny raz wyruszyli ulicami miasta w Eucharystycznej Procesji Bożego Ciała.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)I Powiatowy Konkurs Ekonomiczny rozstrzygnięty ! (15 czerwiec 2017)

W LO im. KEN w Przasnyszu w dniu 14 czerwca br. został zrealizowany zapowiadany test a dokładnie "I Powiatowy Konkurs Ekonomiczny" pod patronatem Prezesa Mazowieckiej Izby Gospodarczej Andrzeja Bayer oraz Prezesa Królewieckiego Obszaru Funkcjonalnego - Porozumienie Przasnyskie Zenona Szczepankowskiego, którego inicjatorem i koordynatorem był przedstawiciel biura Mazowieckiej Izby Gospodarczej okręg przasnyski Robert Gwardys, partner merytoryczny konkursu: Prosta Ekonomia. Udział wzięło 44 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Nasz news: Piknik rodzinny w Świętym Miejscu (ZDJĘCIA) (15 czerwiec 2017)

W niedzielę, 11 czerwca w miejscowości Święte Miejsce odbył się tradycyjny piknik rodzinny im. Kardynała Aleksandra Kakowskiego, który jest organizowany przez tamtejszą parafię wraz z proboszczem ks. Jackiem Daszkowskim na czele. Oczywiście proboszcza wspomagała miejscowa ludność i aktywni mieszkańcy z terenu gminy.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Parafialny Festyn Rodzinny - już w czwartek ! (14 czerwiec 2017)

Parafialny festyn rodzinny odbędzie się w tym roku po raz kolejny o godzinie 15:00 w Boże Ciało (15 czerwca 2017 r.) tuż za kościołem farnym parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo darmowych, rodzinnych atrakcji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: "Piękni i Młodzi" gwiazdą wieczoru "Dnia Jednorożca" (ZDJĘCIA) (14 czerwiec 2017)

Gwiazdą wieczoru „Dnia Jednorożca” był zespół „Piękni i Młodzi”, który poruszył tłum.
Na ich występ do Jednorożca przybyły tysiące ludzi. Już o godzinie 20 brakowało wokoło miejsc parkingowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Znawcy ekologicznej żywności z powiatu przasnyskiego nagrodzeni (14 czerwiec 2017)

Co oznacza skrót BMI? Z czego produkowany jest olej rydzowy? Czego nie wolno używać w gospodarstwie ekologicznym? Dlaczego powinno się ograniczyć spożycie soli? – to przykładowe pytania, z którymi zmierzyli się uczestnicy XIV edycji konkursu „Smak ekologicznej żywności”. Po raz kolejny uczniowie z mazowieckich szkół podstawowych i gimnazjów musieli wykazać się wiedzą na temat ekologicznego rolnictwa i produktów z niego pochodzących.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: „Dzień Jednorożca” (ZDJĘCIA) (14 czerwiec 2017)

W minioną niedzielę, 11 czerwca świętowała społeczność gminy Jednorożec. Festyn "Dzień Jednorożca" odbył się za sprawą Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu z Eugenią Bonalską, dyrektorem placówki na czele oraz Urzędu Gminy Jednorożec z Krzysztofem Stancelem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Akcja LATO z MDK Przasnysz -spotkanie organizacyjne (14 czerwiec 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza 03 lipca br. na spotkanie organizacyjne w związku z organizowaną Akcją LATO
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)SP1: Wycieczka do fabryki czekolady (14 czerwiec 2017)

Klasy IVa i V a oraz koło przyrodnicze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odwiedziły fabrykę czekolady „Wedel” w Warszawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gruntowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie (14 czerwiec 2017)

Koło PZW nr 70 Przasnysz zaprasza wszystkich wędkarzy do wyjazdu na zalew Wykrot, który odbędzie się 25 czerwca. W ramach wyjazdu zostaną rozegrane Mistrzostwa Koła w dyscyplinie feederowej (gruntowej). W mistrzostwach prawo startu mają tylko członkowie Koła PZW nr 70.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ahoj, przygodo! "JESTEM" nad Morzem (14 czerwiec 2017)

Szum fal, złoty piasek i zapach jodu – kto nie tęskni za Morzem Bałtyckim? My długo marzyliśmy o nadmorskiej wyprawie i dzięki życzliwości wspaniałych ludzi nasze pragnienia się urzeczywistniły. - tak pisze na swoim FB Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "JESTEM" w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapowiedź: 35. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży Przasnysz – Rostkowo (13 czerwiec 2017)

Tegoroczna 35. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa odbędzie się w sobotę 16 września br. pod hasłem „I poszli za NIM”. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami do udziału w pielgrzymce. Podobnie jak w latach ubiegłych pielgrzymka przebiegać będzie w dwu grupach (dzieci i młodzież). Szczegółowe informacje zostaną przekazane pod koniec sierpnia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapowiedź: 100 lat Harcerstwa na ziemiach Przasnyskich (13 czerwiec 2017)

Choć do września jeszcze trochę czasu, to jednak już dziś zapraszamy na uroczystości z okazji obchodów 100-lecia Harcerstwa na ziemiach przasnyskich
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)POLICYJNE DZIAŁANIA „BOŻE CIAŁO 2017” (13 czerwiec 2017)

Od dnia 14.06.2017 r. policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem “Boże Ciało 2017". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 18 czerwca. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami naszego powiatu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rajd rowerowy ”Odjazdowy Bibliotekarz” 2017 - zaproszenie (13 czerwiec 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza wszystkich miłośników książek i rowerów, którzy chcą aktywnie spędzić czas wolny na rajd rowerowy, który odbędzie się 24 czerwca (sobota)
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Zerwany Kłos" w przasnyskim kinie (13 czerwiec 2017)

Przasnyskie Kino Światowid zaprasza na prelekcję filmu "Zerwany Kłos"
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.19 s.